Odevzdává se těhotenská průkazka v porodnici?

agne
11. kvě 2013

Ráda bych si schovala těhu průkazku 😅 - no spíš asi pro mě než pro mimi - jak jsme úspěšně rostli a tak vůbec... 😵
Mám si udělat její kopii nebo mi ji pak po porodu nabídnou zpátky anebo ji odevzdám a už ji neuvidím... 😕
Chtěla bych si ji pak založit k UTZ fotkám a pak ji vložit do nějakého Deníčku k narození miminka 😔
Nebudu šílená matka 😀

vendulka
11. kvě 2013

Tu si nechávají v porodnici, já si je raději okopírovala, je to součást dokumentace 🙂 ale zajímavé je, že moje babička má obě dvě doma 😀

medvidek
11. kvě 2013

Těhotenská průkazka se odevzdává v porodnici a už ji nikdy neuvidíš, jestli tam máš něco založené, tak si to musíš vyndat. Budeš si muset udělat kopii.

jimmy1
11. kvě 2013

V prvním těhotenství jsem si ji nafotila 😉 po porodu jsem ji už neviděla.
V druhém jsem to nafotit dopředu nestihla, a proto jsem před propuštěním domů šla poprosit sestřičky, jestli by mi ji nepůjčily na chvilku na nafocení a ony si z ní vzaly jen papír s krevní skupinou a daly mi ji, že si ji můžu nechat, že nic jiného z ní nepotřebují 😵

lucyhavirov
11. kvě 2013

Vrací se,já si udělal kopií a dala do knihy vzpomínek pro děti a když tam dělam popisky tak se na to juknu někdy.
Takže okopiruj

ebsian
11. kvě 2013

Vzali mi ji ☹ Chtěli mi nechat jen obal, ale ten den, když mě poslali na vyvolávačku hned nahoru jsem řekla, že obal nechci, to mě mrzí, ani kopii nemám. Jen kopie veškerých velkých utz a propouštěcí zprávu mimča po porodu kopii 😉

ladenka
11. kvě 2013

Mě ji nevrátili, naštěstí jsem si ji tři dny před porodem nascanovala a teď od 36 tt už si ji pro jistotu budu scanovat po každé poradně, abych ji měla kdyby náhodou. 😉

salomee
11. kvě 2013

To bych nevěřila, že někomu vrátili... podle mě to má zůstat u dokumentace..
Já mám zas index, ten se měl taky sice vracet...😀

terkaz
11. kvě 2013

Ano, vracela se, doma jsem si ji ofotila pro sebe 😉

radulka57
11. kvě 2013

CO? Já teda nevěděla že se průkazka vrací 😨 A já už si plánovala, jak si ji nechám.

nadja73
11. kvě 2013

vedela jsem, ze mi je seberou, a tak jsem si obe okopirovala🙂

estrellita86
11. kvě 2013

V porodnici se na ni koukli, ale při odchodu mi ji teda vrátili....

lucinka_jirackova
11. kvě 2013

mě jí v porodnici sebrali při nástupu :-/

katka_mel
11. kvě 2013

Ahoj. Tak já jsem si řekla jen o obal a oni mi řekli, že mi ji klidně dají celou, že to pak stejně skartují. Takže si myslím, že je lepší si o ni říct a oni pokud mohou Ti ji dají.

speedygon
11. kvě 2013

mně průkazku nevrátili(2x)...přikládá se k dokumentaci, takže kdo ji chce mít na památku, musí si okopčit....já to neudělala, tak mám kulový...ale teď si to ohlídám 🙂

lulii
11. kvě 2013

Když si o ní požádáš, tak ti zpátky vrátí originál a sami si jí okopírují. Taky jsem myslela, že už jí nikdy neuvidím a tohle mě hodně mile překvapilo 😉 Dnes už ti jí na vyžádání musí prý dát 😵

alma13277
11. kvě 2013

Mně v Plzni vrátili obě průkazky automaticky.

eloana
11. kvě 2013

jak kde...ted jsem si ji nestihla okopirova,t..tak jsem o ni zkusila pozadat a bohuzel.....

aklora
11. kvě 2013

Mě jí vrátili hned po porodu (Hradecká pordnice)

vrana
11. kvě 2013

Tak třeba záleží kde rodíš a zkus se zeptat. Praha Krč nevrací, odevzdává se při nástupu do porodnice a v přijímacích papírech to mají napsané, že pokud tam máš fotky utz, tak si je máš nechat, že průkazku nevracejí. 😉

klara009
11. kvě 2013

V Rakovnické porodnici si ji také nechali, bohužel jsem si ji nestihla okopírovat ☹

lucavka
11. kvě 2013

Mě jí nevrátili ☹. Ale zkopírovala jsem si jí 😀

lucyvivien
11. kvě 2013

Mě ji v Brně nevrátili 😉

llluckaaa
11. kvě 2013

Zlín si ji taky nechává 😒

napolitano
11. kvě 2013

😢 Karlovy Vary taky nevrací

kimby
11. kvě 2013

v Mostě při příchodu do porodnice odebírají a už také nevracejí, bohužel jsem to nevěděla a nemám foto ani kopii ☹

pehaka
11. kvě 2013

nikde ji nenechají - je to z důvodu archivace, kdyby se cokoliv někdy přihodilo musí být přiložená u porodopisu 😉

klariska16
11. kvě 2013

jojo mě ji taky vzali,věděla jsem to už dopředu a tak jsem si ji celou zkopírovala🙂),nechávají si ji založenou s dokumentací

blueapple
11. kvě 2013

podle mě by mělo být možné nahlédnout i zpětně do jakékoliv lékařské dokumentace o své osobě a nechat si (za poplatek) to okopírovat 🙂

marhulinka
11. kvě 2013

Mě tedy obě dvě průkazky vrátili 😵

verunka8
11. kvě 2013

V Olomouci si ji taky nechali ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru