Odhadl váš lekář délku Vaše porodu správně?

karotky
4. bře 2009

A pokud se sekl,tak o kolik?
Mě byl původně slibovaný rychlý porod,poněvadž jsem byla od 31.tt otevřená na 2 prsty.
Nakonec jsem to dotáhla do 40.tt bez komplikací a jelikož jsem měla vysoký tlak apd.,porod mi vyvolali.V 17:30 mi (ten samý)dr.píchnul plodovku a kolem 19té otráveně konstatoval:"Vidím to tak do půlnoci............!"
Sekl se jen o 13 minut,.............Adam se narodil v 0:13h. 😀
A jak to bylo u Vás?

bambusko
4. bře 2009

mne nikto nic neodhadoval 😕

elly111
4. bře 2009

karotky ako keby si o mne písala v 31tt open...a ešte som prenášala 3dni, pôrod mi vyvolali pre zhoršené prietoky, doktorka povedla že porodíme do 4 hodín, 17.30 pustili plodovku, malý sa narodil 21:07 🙂

hejdita
4. bře 2009

tak ja sem šla do porodnice s Klarou v sobotu a rekli ze na druhy den to bude takze v nedeli....no a protoze to byl muj termin porodu tak mi vyvolali porod a Klara se narodila v 15:34 ale sekci
druhej porod sem nastoupila v nedeli rano a rekli ze to je na dlouho protoze Jirik vubec nenalehal a cipek neskraceny a prtoze mi nemohli nijak urychlit porod protoze sem byla po sekci a navic jenom rok a pul od narozeni dcery tak to na ten den nevideli.....ale ja se nedala a ten den sem porodila v 16:44
takze nedelnatka mam a doktrori se strefili 50 na 50 😀

jeudi
5. bře 2009

me to na porodnim sale utikalo rychle porad jsem koukala na hodiny a kazdou chvili tam bylo o hodinu vic a kdyz mi rekli ze uz vidi cerne vlasky ze to uz pujde rychle bylo okolo 21.hod malej se narodil ve 22.27hod

lienka55
5. bře 2009

mne tiez nikto neodhadoval kedy porodim. 😉

titkovamiriam
5. bře 2009

myslim si ze maloktory lekar to vie ohadnut,mne netypovali ani jeden porod

novinka
5. bře 2009

mne nie, prijali ma kvoli rozbehnutemu porodu ale nakoniec ma o 3 dni pustili domov lebo postupoval extremne pomaly. dr.povedal ked ma prepustali, ze skor ako za 7 dni to nebude. a bolo to za 3 dni. 🙂

nikollette
5. bře 2009

Ani mne neodhadovali.. to nikede odhaduju kedy žena porodí? 😕 😀

roasha
5. bře 2009

mne odhadli pri nastupe do porodky"bude to dnes,alebo zajtra" 😅 😀
.......a bolo "zajtra" 😀

bertica.h
5. bře 2009

neodhadoval nikto nič..len ked ma prijali do proodky o 12hod.na obed som sa pýtala,či sa to podľa nich stihne dnes a dr.hovoril,že asi áno.a mal pravdu,malá sa narodila hod.pred polnocou 😀

ia.
6. bře 2009

mě na příjmu v 1.30hod dr. řekla, že okolo 9 hodiny budu mít mimi u sebe, že jsem otevřená na 3cm. No Vojtí se narodil v 5.10h, ale já se za to na ní nezlobím 😀

vevusiatko
6. bře 2009

My sme sa sekli o 5 minut 🙂)

bertica.h
6. bře 2009

ia. 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru