Odmítli vám některé napsat Yal gel? Kolik stojí?

lilourich
14. pro 2006

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli vám některé nechtěl doktor nebo doktorka na gyndě napsal Yal gel. Dneska jsem ho o něj požádala, a řekl mi, že to mi měli napsat v porodnici, když mi to tam na těch kurzech tak doporučily. Jenže já už je právě dokončila a kdyby mi to řekl dřív, tak by jim to řekla. Mám na to vůbec nějaké právo? Kdybych si ho chtěla koupit sama, jde to bez předpisu a kolik to tak asi stojí? Prý se tedy pak ještě domluvíme, ale asi spíš čeká, že to zapomenu a nebo mě odvezou dřív 😒 Díky moc pa pa.

luckavolosyn
9. lis 2015

Já nevím, mě třeba klystýr u první dcery vůbec nevadil. A i kdyby se nestihl, tak sestry a doktoři jsou tam od toho aby to kousli.

suzanna123
9. lis 2015

@desire2015 mně zbyl, pokud bys měla zájem (vzala jsem si ho do porodnice, kde se mě zeptali, jestli chci klystýr, tak jsem řekla, že ne a dál to neřešila 🙂 ) Akorát bych teda musela zkontrolovat, jak to vypadá se spotřebou

chytrapani
16. pro 2015

Ano přesně tak Yal gel us není možný v lékárně sehnat.Tak jsem porodila 8. Prosince 😅 Mimi je naprosto zdravé a vřele doporučuji Horovickou nemocnici!!!Ciste,Luxus ,jednání,porod na který nepospichali a ve všem mi vyhověli.Jen rajský plyn na oblbnuti (naprosto neškodný),
mimi vazilo 4.030 kg.Bez na střihu.Rodila jsem 6 hodin na sále.Prijali mě kdys jsem byla otevřena pouze na jeden prst ale v bolestech.Jina nemocnice by vás poslala domu.Pritel celou dobu asistoval a držel mě za ruku.Nikdo nás nerušil jen kdys si nebyl jistý zazvonil na zvonek a tak to bylo po dobu 6 ti hodin 3x 😀 Místo Yal gelu mi dali stejný podobný prypravek a já si při porodu odskočila na toaletu a přítel měl zapnutou televizi a já na Wc kohotek s vodou na plno tak nic neslyšel.hura ani jsem se nepo... 😀 😀 😀

lucikakajik
1. led 2016

jinak ja gelik dostala primo v porodnici

prucknerova
8. únor 2016

Dobrý den , chtěla jsem dnes koupit gel Yal v lékárně
pro svou snachu a dozvěděla jsem se , že již půl roku se nedováží.
Nikdo nevím proč.
Jak ho můžou lékaři doporučovat maminkám, když není k dostání, jinak všem maminkám přeji hodně zdraví a štěstí. 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru