Opět se ptám na čípek

melek5
23. črc 2019

Holky jak už sem jednou psala o cipcich sestra žije v cizině termín měla v sobotu a ještě ne porodila pořád se mě ptá na čípek nevíte kolik by ji měl měřit když už je po termínu nebo jste to měli by děkuji 🤭🤭🤭

hezz17
23. črc 2019

Někdo má 3cm, někdo už má branku 🤷‍♀️

melek5
autor
23. črc 2019

@hezz17 aha takže musí mít 3 aby to už bylo na porod??

puhelin
23. črc 2019

@melek5 To urcite ne. Ja jsem mela cipek 18 mm, kdyz mi ho zasili, abych neporodila ve 27tt predcasne.

melek5
autor
23. črc 2019

@puhelin aha sestra je právě po termínu a ještě se nic neděje až nějaké poslicky odchod hlenove zátky a tak tak nevím Teda kolik musí mít čípek i jako já vicerodicka tohle neřeším prostě porodit musím ať měří kolik měří o tohle se prostě nestaram

1772
23. črc 2019

Nejde jen od délku čípku, ale i o jeho konzistenci, při zkracování měkne a umožňuje zkracování čípku a otvírání branky. Ovšem to nic neznamená, stav se může velmi rychle měnit.

melek5
autor
23. črc 2019

@1772 tak sestra říkala že byla dnes na kontrole a je na 3cm Otevřena a sze ji udělaly hemiltnuv hmat že hlavička je moc nízko ale že tam je cítit ta plodova voda tak prý po tom hmatu by ní měla dneska prý prasknout plodova tak sem docela zvědavá jestli to tak doopravdy bude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru