Piercing v nose. Mám ho při porodu sundat?

katule01
16. únor 2010

Ahoj holky,
mám dotaz, našla jsem tu jen že se řeší piercing v těhu v pupíku, což mi přijde logické.... Ale já dnes byla u Dr. a ten mi řekl, abych si vyndala piercing z nosu, což mě překvapilo? To bych si musela přece vyndat i náušnice ne? Že zná holčinu, co měla peircing v obočí a po těhotenství z toho má dvě ošklivé jizvy a tím pádem ošklivý celý obličej... Tak teď nevím, když ho mám už dlouho zahojený, tak jestli vyndat nebo nechat? Mám ho z chirurgické oceli. Nemáte někdo zkušenosti z piercingem v nose v těhu? Děkuji za odpovědi

monaberuska1
16. únor 2010

katule..záleží na tobě, ale já taky měla piersing v nosu..ale sundala sme ho...když bude porod spontáně nic se neděje, ale co když nastanou komplikace???????já je zrovna měla a musela sem jít pod narkózu a císař....radím sundej...alůe záleží na tobě hodně.......já už ho nedala zpět... 😉 vadil mi

ducky
17. únor 2010

Katule tak já měla piercing celé první těhu, rodila jsem teda spontáně, ale za celou dobu mi o sundání piercingu nikdo nic neříkal. Takže ho mám v klidu dál i teď.
Já myslím, že v případě komplikací jde ten piercing vytáhnout během pár sekund, takže bych se tím zas tak neznepokojovala. Jak se říká, proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.
Toť můj názor 😉

strouzek
17. únor 2010

katule moje známá je jak jehelníček a už čeká druhé dítko a náušnice v nose ani v pupku nikdo neřeší. ona má dokonce náušnici i dole a tu měla u prvního skoro až do porodu 😅 jediný co říkala že jí řekl gyndoš že v těhu se víc krvácí z nosu a tak ale neměla s tím problém.

mmmk
17. únor 2010

Katule, tu by mohlo byt neco k tematu
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Jinak ja osobne mam taky piercing v nose a gynekolog na to vubec nic nerikal. Jeste jiny duvod, co pises Strouzek, by mohl byt tehotenska ryma a caste smrkani, vic me nenapada 😉

katule01
autor
17. únor 2010

Děkuji za názory... Zatím si ho teda nechám a pak v porodnici sundám a po porodu rychle šoupnu zpět, aby mi to nezarostlo a nemusela jsem znova na píchání, bez něj si už totiž připadám nahatá... 🙂

ducky
18. únor 2010

Katule vyndej ho, jen když ti řeknou. Po mě to fakt nikdo nechtěl a že na to bylo móóóóóře času. 😉

Stroužku cože? I dole? 😀 😀 Tak tam bych si ho teda určitě vyndala. 😀 😀 😀
A s tím krvácením mě to taky zaujalo, ptž mám zatahovaný žilky v nose, jako malá jsem na to hodně trpěla, ale od té doby mám pokoj a v těhu se mi to nijak nezhoršilo. Zajímavé 😲 😀

bella.cullen.
18. únor 2010

já měla piercing v bradě a jizvu žádnou nemám, a u prvního těhu sem s ním i rodila a mám i v jazyku a ten sem měla i u císaře...jsem na něj jaksi zapoměla 😕 😅

cassiela
12. kvě 2010

A proč se při císaři nesmí mít piercing??

sawmy
13. kvě 2010

hmm ja si taky myslim ze to nevadi ,ale vzdycky se muzes zeptat sveho lekare. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru