Podolský balíček, kdy se platí?

peticka1982
24. lis 2017

Ahoj,budu rodit v Podoli.Pri registraci jsem vyplnila ze chci Podolsky balicek.Nic po mne nechteli zaplatit.Ted jsem nervozni zda jsem to nemela nekam dojit zaplatit...nebo se to plati i pri prijmu??
Diky za rady

lenkajan
24. lis 2017

Ahoj! Při registraci ho určitě platit nemusíš. Já ho platila až když jsem docházela na monitory. Radši bych ho zaplatila ještě před příjmem, abys pak mohla hned bez problémů čerpat jeho výhody a nemusela se o to více starat. V případě, že by byl zaplacen a rodila jsi jinde, penize ti vrátí 😉

ariadna12
24. lis 2017

Ja ho zaplatila hned po registraci, ale neni to nutne takhle brzy. Jak jiz tady je uvedeno nade mnou, je dobre ho mit uhrazen pred prijmem (pokud o balicek a jeho obsah mas zajem).

vanea
25. lis 2017

Pri prvni poradne, ale nic se nestane, kdyz to nebude ani tehdy, jen to stihni do porodu..ja uz to prave ani nestihla, ale nikdo mne nijak neperoval a nebyl ani potreba nakonec, tak uz jsem ho ani nedoplacela a jen platia nadstandard a tu hodku a pul parkovani u porodu🙂 nebyl problem..

peticka1982
autor
25. lis 2017

Dekuji za info...ja to totalne zazdila a vzpomnela si az ted kdy uz cekam kazdym dnem porod🙂...nicmene nejak nevim zda to ma vubec smysl platit a ma to extra velke vyhody...kdyz nadstandard je,tak predpokladam ze Ti ho daji a kdyz neni tak Te ani balicek nezachrani🙂...spise mozna zkusim nejakou petistovku soupnout asistentce a uvidime zda to umi nejak pripadne zaridit😉....

vanea
25. lis 2017

@peticka1982 zhruba tak to je 🙂 nám to bylo k ničemu, rodila jsem hodinu a půl, takže parkovné nás fakt nevytrhlo a nabídli mi první volný nadstandard, mezitím mně dali na normální pokoj pro 3, ale byla jsem sama🙂 5 dní jsme tam byli s malým., partner u porodu se stejně neplatí, to po tobě nikdo ani nemůže chtít:D v tom plánu to snad je jen proto, aby vypadal výhodně...držím palečky ať ti to vyjde! a kdyby ne, tak já byla spokojená i s "obyč" pokojem a personálem tam;) takže nakonec dobře, že jsem to zaplatit nestihla :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru