Pomoc maminky - dotazník

tadyzuzi
2. bře 2021

Krásný dobrý den,
chtěla bych vás poprosit maminky o vyplnění mého dotazníku. Jsem studentkou porodní asistence a vyplněním dotazníku mi pomůžete vytvořit mou bakalářskou práci. Předem každé děkuji a přeji Vám hezký den!

https://www.survio.com/survey/d/X6S5F1T6E1A6O6Q1X

jakreb
2. bře 2021

@tadyzuzi Akoze prepac ale skus prerobiť dotazník. Skončila som pri
Je podle Vás důležitá teplota vody při koupání novorozence?*
Akoze kto kupe novorodenca v studenej vode ci horúcej vode?! Dalej prebaľovaci pult-nemala som, nemôžem odpovedat....a ine cele zle.😉 Nic v zlom.

vladienka
2. bře 2021

@jakreb suhlasim s tym kupanim, to snad fakt netreba odovodnovat.. a je tam chyba v tych mesiacoch, novorodenec do 28 mesiacov a kojened od 29 mesiacov do roka?😬

margriet
2. bře 2021

Holky, i takováhle na první pohled “nesmyslná” otázka má pro účely bakalářských, diplomových a dalších prací často význam. Nevíte, jak bude slečna dále s daty pracovat, nevíte, jaké je zadání práce, co požaduje vedoucí,... Zodpovědět se ta otázka dá úplně normálně.

konidana
2. bře 2021

@tadyzuzi novorozenec je spíše do 28. dne asi, ne? a ne měsíce.

mourovatakocka
2. bře 2021

@tadyzuzi Některé otázky zajímavé, vyplněno, ať se daří.

tadyzuzi
autor
2. bře 2021

@margriet Moc děkuji🙂

tadyzuzi
autor
2. bře 2021

@vladienka Děkuji za upozornění, dotazník jsem přepisovala už několikrát a jsem už slepá na chyby. Je opraveno🙂

tadyzuzi
autor
2. bře 2021

@mourovatakocka Moc děkuji🙂

jakreb
2. bře 2021

@margriet Iste. Ale ma cely dotazník trosku medzery. Treba ho prepracovat ak s nim a odpoveďami chce adekvátne pracovat.

tadyzuzi
autor
2. bře 2021

@jakreb Dotazník má být jistou formou "testu". Každá otázka je z jedná kapitoly mé práce a snažila jsem se volit takové, které jsou co nejvíc intuitivní. Doufám, že ke splnění cílů, budou dostačující.

margriet
2. bře 2021

@jakreb Když teď nebudu brát v potaz to, že jsme byly požádány o vyplnění dotazníku a ne o posouzení jeho kvality, tak jaké mezery máš konkrétně na mysli? Pokud nechceš jen kritizovat, ale nějak slečně pomoci, tak napiš, co je podle tebe mezera a jak ji odstranit. To je potom konstruktivní kritika, se kterou se dá pracovat. Ale znova napíšu to, co jsem už napsala dřív. Nikdo z nás neví, jak bude dále slečna s daty pracovat a co chce třeba vedoucí práce, aby v dotazníku bylo. A v neposlední řadě bych ještě ráda upozornila na to, že je to bakalářská práce, u kterých se zpravidla nebere výzkum ještě tolik vážně a student si to teprve “zkouší”. Ani u magisterských prací se ještě nedá mluvit o výzkumu v pravém slova smyslu. Na to jsou pak práce např. na doktorandském studiu 🙂

jakreb
2. bře 2021

@tadyzuzi Este pri otázke 20. by som volila "na výber"...😉

jakreb
2. bře 2021

@margriet Vdaka za info. Uz som napísala.Pri jasných otázkach požaduje výklad, pri tych kde by vyklad bol možno potrebny nie je možnost. Vyjadrila som nazor. To je vsetko.

tadyzuzi
autor
2. bře 2021

@jakreb Moc děkuji za rady. Vím, že je tam spousta mezer, bohužel už se s tím musím nějak poprat. Příští práci aspoň budu vědět, čemu se vyhnout

jakreb
2. bře 2021

@tadyzuzi V pohode. Budem rada ak odpovede pomôžu 😉. Držím prsty pri štúdiu.

janinasm
2. bře 2021

bych to i vyplnila, ale neni tam věk dítěte od roka do dvou let.....🙂

zuzekk
3. bře 2021

Hotovo, akorát s těmi hranicemi mi škube v koutku, když nemůžu ani do vedlejší vsi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru