Poporodní vložky. S jakými jste spokojené?

evunka27
22. pro 2022

Ahoj holky, s jakými vložkami jste byli spokojené po porodu?
Koupila jsem přímo vložky po porodu, rozbalila jsem jedno balení protože jsem nemocná a při kašli nebo pšíknutí si prostě ucvrnknu a zdá se mi, že budu muset po porodu měnit snad co hodinu vložku abych neprotekla.
Nemají žádnou “igelitovou” část, která by to podržela jako mají třeba klasické menstruační vložky.
Tak jsem z toho docela zmatená, jestli nemám koupit jiné.

kubesovaadelka
22. pro 2022

@evunka27 vložek není nikdy dost, já se zásobila a furt brala jinou a jinou značku, úplně po porodu jsem měla ty obr poporodní od Canpolu a tak po týdnu ani ne už stačili ty obyč ale dlouhé na noc, nebo aspoň u mě to tak bylo. Některe porodnice dokonce poskytují vložky, mě dali jednu po porodu, než dojedu na pokoj a taky to byla ta obr od Canpolu 😊

emillyhk
22. pro 2022

@evunka27 Měla jsem zn. Batiste. A ano, ze začátku jsem měnila každou hodinu. Ta igelitová část tam není záměrně, aby všechno v rámci možností větralo a nic se nezapařovalo a nemnožily se bakterie.

muhehehe
23. pro 2022

Měla jsem jich víc, nejvíc mi vyhovovaly Batist flower, takové s tulipanem na obalu

monuleee
23. pro 2022

Já měla z drogerie extra savé, takovej zelenej obal a popravdě si je kupuju občas i teď a to už mám rok po porodu. Neboj neprotecou

handulkak
23. pro 2022

Za mě taky super batist - tulipán a nebo fide ( oboje stejne, jen jiná značka)

veru181
23. pro 2022

Mně vyhovovaly nejdřív SAMU MIDI a asi po týdnu nebo dvou Batist Flower. Savé jsou dost, i když je pravda, že ze začátku jsem stejně kvůli hygieně měnila hodně.

chlapecektehu
23. pro 2022

@evunka27 já měla značky Canpol babies a Chicco a s obojím jsem byla hodně spokojená a krvácela jsem poměrně hodně a nikdy se mi nestalo že bych protekla

mamikry
23. pro 2022

Batist Flower a SAMU. Jedny jsem mela uz v porodnici, druhe pak na slabsi ocistky. Ale menila jsem taky dost casto ze zacatku.

vladienka
23. pro 2022

@evunka27 hlavne hned po porode vam doporucia si dat 2-3 vlozky naraz, a ano menia sa velmi casto, ale tak to proste je.. dole to musi vetrat

pettrus1210
23. pro 2022

@evunka27 po porodu si dáváš víc vložek za sebe. Mě vyhovovaly také batist flower, s tulipanem a později už mi stačily od hartmann, ty jsou kratsi.

jako_mala_holka
23. pro 2022

Já kupuju Batist, teď jsem zkusila i Bella mamma comfort a jsou taky super, stačí jedna a fakt super... mám i kalhotky od nich a taky paráda, jsem moc spokojená, v porodnici se mě každý ptal, kde jsem vzala černé kalhotky 😄 že to vypadá i dobře

jako_mala_holka
23. pro 2022

@monuleee ano ty jsou snad i stejně jak Batist mi přišlo, jen jiný obal, že? Jsou super oboje

monuleee
23. pro 2022

@jako_mala_holka to netuším, ale byla to znacka Fide🙂

jako_mala_holka
23. pro 2022

@monuleee ano, to jsou ony 🙂

xleni
23. pro 2022

@evunka27 za mě nejlepší batist s tulipanem. A dávala jsem na sebe dvě. A měnila často, co hodinu.

marketanovakova14
23. pro 2022

@evunka27 Také souhlasím s Batist flower, dát dvě za sebe (částečně přes sebe). Ty Canpol mají igelit (alespoň co jsem měla já) a není to dobré na větrání a hojení. A pokud možno chodit doma v košili noční a třeba županu, ponožkách. Pokud to jde, vyhýbat se kalhotám.

gdpr
23. pro 2022

Ja som mala Chicco a bola som spokojná

ekou
23. pro 2022

@evunka27 Canpol a pak po cca týdnů normální vložka na noc

lenatko91
23. pro 2022

Těsně po porodu canpol babies, to jsou takové plachty, že stačila 1 a nemusela jsem dávat víc na sebe. Doma už mi pak stačily Batist flower a samu..

martinka_33
23. pro 2022

Batiste jsou dobrý, a spotřeba je první dny obrovská. Ten igelit nemají, po porodj je třeba větrat. První dny jsem dávala dvě ma sebe a měnila často. Cca po týdnu jsem přešla na menstruační vložky Naturella.

zekrt
23. pro 2022

Nejlepší byly ty nemocniční obyčejné (vata v síťce), kupovala jsem je v nemocniční lékárně i na doma. Na začátku jsem nosila dvě až tři najednou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru