Poprvé jsem přenášela, mám zas čekat porod po termínu?

sudina
11. čer 2014

U prvniho jsem 13 dni prenasela, mam na zaklade toho zase spise ocekavat porod po terminu? Zajima me, jestli spolu ty dva porody nejak souvisi, nebo muzu ted rodit treba o 14 dni driv?

mataharyy
11. čer 2014

@sudina Na to bych nespoléhala 😀 První porod před termínem, druhý vyvolávaný týden po termínu, třetí porod se rozjel v noci před nástupem na vyvolání a to čtrnáct dní po termínu 😉

rhutenia
11. čer 2014

Je to možné....Já ale přenášela oba....První porod 14 dní, druhý 5 dní.....

sheeni123
12. čer 2014

Ja myslim, ze je to strasne individualni.o) ale ja teda prvni vyvolavany deset dni po terminu, druhy vyvolavany v den terminu-velke mimco.

pavlapl
12. čer 2014

já jsem přenášela u obou těhotenství. U prvního 10 dní a vyvolaný porod u druhého 6 dní a spontání.

martina6263
13. čer 2014

Ahoj holky,jak dlouho jste přenášeli a jaké Vám dělali prohlídky?myslím plodové vody..funkce placenty,mám za sebou už 2 porody,oba byli o týden dříve přirozenou cestou bez komplikací,tohle je mé 3 těhotenství termín jsem měla 6.6. ale stále se nic neděje a prý se ani nic nechystá ☹ bojím se aby se malé něco nestalo,to jsem si myslela,že 3 dítě půjde dřív ale nechce se nám.V každé porodnici je to jinak a holky co také přenášeli tak prý už po 5 dnech jim začali porod vyvolávat ☹ máte některá stejné zkušenosti..už jsem vyzkoušela veškeré babské rady a bez odezvy jsem už zoufalá,nemůžu ani chodit,spát..3 den mám bolest hlavy,nucení na zvracení..a doktor mi jen řekl,že se počítá se 14 denním odstupem a pak se začne asi vyvolávat.Nejradši bych šla do jiné porodnice. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru