Porod nožičkama napřed. Je to horší než císař?

teres
19. pro 2006

Ahojky těhulky a maminky, tak jsem byla dneska na kontrole a mimi ne a ne se otočit hlavou dolů. Má asi 2,5kg a tak mi paní doktorka řekla, že můžu rodit normální cestou, jen mimi půjde zadečkem napřed. Do 3,5 kg se prý může a to moje mimi bude mít max.3,5kg. Jsem z toho celá špatná, nevím co jí mám na to říct. Chce abych se do příště rozhodla a já fakt nevím. Mám strach, že to bude moc bolet nebo že se něco stane a stejně mi budou muset udělat císaře. ☹
Můžete mi poradit jak se mám rozhodnout, jestli to bolí víc nebo je to stejný?? Díky všem, papa 😉

margue
14. bře 2008

Já tomu taky věřím,že už se neotočí. Vždyť je to pro mimi ta nejlepší poloha.....tak coby lezla hlavou vzhůru. 😉 😝

dzej
14. bře 2008

marque, ale UTZ ti dělat ještě budou, ne?? Mě teď pro jistotu každý týden 😒

kacamar
14. bře 2008

ahoj, naše malá byla taky KP, nakonec jsme šly na plánovaný CŘ. Viktorka měla 3920g a 52cm a jsem za ten CŘ ráda, sama Dr. říkala, že bych jí vaginálně asi neporodila 😠 😖 A to mě k tomu nutila...
Dneska jsme druhý den doma a jsme obě v pořádku. Já po císaři úplně OK, břicho prakticky nebolí. Vůbec nelituju, že jsem se pro něj rozhodla.
Přeju ať jsou vaše porody OK a máte už brzy svoje uzlíky v náručí.

pavlina01
14. bře 2008

kacamar 🙂 tak to moc gratuluju to je super hlavně,že jste v pořádku,přeji vám jen to nej a at malá roste!Já si taky myslim,že už se ty dítka neotočí už jsou hlavičkou dolu tak jsou připravený 😉 😉 dzej držim palečky máš to už za chvilku a porodu se neboj,stojí to za to!!!! 🙂 🙂 Ale taky to chci mít za sebou!

margue
14. bře 2008

Ahoj Kacamar. Jééé,to je parádní,ty už máš svůj poklad doma. Viki je opravdu velká holka...váhově i centimetrově. Ale ty jsi myslím psala,že jste oba dost vysocí,že? Hlavně že vše dopadlo výborně a už jste v pořádku doma,obě. Tak se měj. Pa pa.M.

dzej
15. bře 2008

Kacamar gratuluji moc moc moc...jak dlouho jsi ležela v porodnici po CŘ?

kacamar
15. bře 2008

Ahoj holky, děkuju 🙂
marg, jojo, já měla 3,95 a 52cm a MM taky ke 4kilům a jsme oba velký. Váhový odhad 5 dní před porodem byl 3,5kg, takže se docela trefili.Když tak na malou koukám, tak si nedovedu představit, že by mi něco tak velkýho mělo projít spodkem 😅 😅 Au au, šití by asi bolelo dýl. Já už jizvu skoro necítím.

dzej, v porodnici jsme byly od pátku do čtvrtka, takže 7dní i s tím porodním, ale ten se prej nepočítá.

margue
23. bře 2008

Čauec,holky. Nějak to tu usnulo?!? Nic nového u vás? Nikdo nový s nějakým příspěvečkem? 😅 😉

margue
1. dub 2008

Holky....Jak se vám vše daří? Já už asi brzo pododím,cítím se dnes velmi divně. Jen čekám,až to mimi spustí. 😀

dzej
1. dub 2008

ahoj marque....já porodím max ve čtvrtek, už jsem objednaná 😉 hlavičku máme stále dole, tak je to OK. Já už sem moc nechodím....spíš jsem v těhotenství - třetí trimestr, tam jsou holky co každou chvíli rodí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru