Porod po císaři v Českých Budějovicích

petrisp
19. pro 2013

Ahoj, před třemi lety jsem rodila císařem v ČB kvůli vysokému tlaku a špatnému monitoru.Chci se zeptat jak je to s druhým porodem v této porodnici?Naplánují mi automaticky císaře nebo mě budou nutit rodit přirozeně?

edipet
19. pro 2013

mě by zajímalo všechno, co se týká porodnice v ČB, ale nikdo nepíše ....☹ tak snad tam nebudu rodit sama 🙂

hankaaemma
20. pro 2013

Ja tam rodila cisarem a vse probehlo v poradku🙂))

golymetr
20. pro 2013

já měla první porod přirozeně,druhý císař a třetí opět přirozeně rodila jsem všechny děti v budějkách a byla jsem spokojená pokaždý

andulinka
30. pro 2013

Já obě děti císařem - ale kv. úzkým por. cestám. Kamarádka rodila 20 měsíců od sebe prvně CS (mimi bylo KP) a po druhé přirozeně. Já si na porodnici ani šestinedělí nemůžu stěžovat a osobně bych jinam nešla. Držím pěsti, ať máte porody pohodové a hlavně ať máte zdravé dětičky! 🙂 😉

laska.nezna.hranic
30. pro 2013

já mám kluky od sebe dva a čtvrt roku, první byl akutní sekcí pro distokii, u druhého mi dali vybrat. rodila jsem přirozeně. ale záleží na konkrétním případu...

frufrunka
10. led 2014

Na mě to působí tak, že změří jizvu a spíš maminku připravují na přirozený porod. Pořád se ale ptají na bolesti kolem jizvy a pokud maminka řekne, že jí jizva pobolívá, tak automaticky plánují císaře. Takže vlastně je to způsob výběru, můžeš to sama ovlivnit... 🙂

baraben
10. led 2014

Já mám kluky od sebe 3 roky. První těhotenství skončilo akutním císařem kvůli nepostupujícímu porodu, po 30 hodinách jsem byla pořád otevřená jen na 5 cm a nic nepomáhalo. Podruhé jsem přišla na příjem, byla jsem v termínu, bez kontrakcí. Vyšetřili mě 3 doktoři a shodli se, že pokud na tom trvám, tak můžeme zkoušet přirozený porod (ale nemyslí si, že to půjde). Tak jsem skončila znova na CS.
Každopádně kdybych chtěla, tak mi píchli vodu a zkoušeli, jestli to nepůjde normálně.
Na jizvu se ptali, jestli nebolí, netahá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru