Porod u Apolináře císařem. Máte zkušenost?

ewuli
12. bře 2008

Ahoj holky, máte někdo nějaké zkušenosti s porodem u Apolináře císařem? Už brzy mě čeká plánovaný termín a tak bych se ráda dozvěděla nějaké zkušenostli...Děkuju

martinka79
12. bře 2008

jsem na tom podobně mně zatím na 100% neřekli, že to bude muset být císař, ale plánovaný porod ano. 🙂
Rada určitě dobré porodnice je to super a komplikace nedovolíme. Budeš mít epidurál. Jééééééééé mi máme i stejné jméno na mimi. Já tam jedu 25.3.

ewuli
autor
12. bře 2008

Mě to čeká císařem určitě,protože máme KP a těžkou VVV. 25. budu mít s největší pravděpodobností termín a je to jen pár dní před vypočítaným termínem,tak se docela bojím, aby to na mě nepřišlo dřív...

martinka79
12. bře 2008

neboj se, pokud tě mohu alespoň takto podpořit. bude vše O.K.

martinka79
12. bře 2008

ewu když se koukneš na porod je tam přímo porodnice apolinář. tam se třeba dovíš více.

barbarek
12. bře 2008

Ahoj holky, taky mě čeká zřejmě císař u Apolináře. Nebo aspoň mi to říkal Dr. Koucký, tak uvidíme. Já jsem si totiž zlomila nohu a mám nechodící sádru, takže bych asi těžko normálně rodila. Tak mám taky smíšené pocity, ale snad to bude ok 😉

martinka79
12. bře 2008

ahojky barbarek já to četla na druhé diskusi, to je mi líto, ale snad to bude v poho. Malý je určitěv pořádku tak se opatruj a neboj. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru