Porod v Thomayerově nemocnici, kde nejlépe zaparkovat?

qewa
13. dub 2016

Připravujeme se na cestu do porodnice a protože bydlíme za Prahou, tak nás bude čekat cca přes 40 min cesta autem a tu nastává otázka, kde nejlépe zaparkovat? S taxou 40 Kč za 30 min by se nám porod docela prodražil... jak jste to řešili vy? Díky 🙂

alboo
13. dub 2016

Přímo pred ustavem se vetsinou da zaparkovat hned u silnice. Treba ne hned na poprve, ale jde to. A nebo to muze manzel nechat nad ikemem a holt se probehnout

visnule
13. dub 2016

Presne tak. Nad Ikemem a nebo u zastávky před ústavem. V noci tam bývá volno 🙂

blondynka400
13. dub 2016

Přesně jak se píše výše. Jenom doplním, že mně se ještě nestalo, že bych i přes den nezaparkovala přímo před.

qewa
autor
13. dub 2016

Tak to je super, díky za informace 🙂

qewa
autor
13. dub 2016

A ještě taková hloupá otázka, ta branka před ústavem mateřství se doufám v noci nezavírá, aby jsme to pak nemuseli celé obcházet k hlavnímu vchodu a zase zpátky 😀
Radši zjišťuju, malá už je natlačená dole a venku bouřka... tak aby jsme si to nemuseli vyzkoušet už dneska v noci.

mrskato
14. dub 2016

Pozor, abyste si to parkoviště nepopletli, některá auta stojí mezi porodnicí a Ikemem, ne pod pavilonem U, kde je porodnice. Vypadá to tam jako vymezený prostor pro parkování u silnice, ale několikrát jsem tam viděla policajty a dávali pokuty, jezdím kolem každý den do práce a z práce. Přes den bývá to parkoviště u porodnice plné, ale dá se ještě parkovat níže naproti porodnici, pod zastávkou, tam je místo pro pár aut. A kdyby nešlo ani to, lze parkovat v ulici Ružinovská nebo Pod Krčským lesem (u zastávky je průchod a v porodnici jste cobydup🙂 ). Také se tam chystám rodit, rodila jsem tam před 4 lety a byla jsem tam moc spokojená, držím palce, aby vše proběhlo hladce!🙂
Ta branka by měla být otevřená 🙂

mrskato
14. dub 2016

Jinak nám se tuhle povedlo průjezd neplatit vůbec, nikdo ve vrátnici nebyl, byli jsme tam od 21:30 do 1:30 s babičkou, které se přitížilo a závora se sama otevřela, tak nevím, jestli to v noci poctivě vybírají 🙂

qewa
autor
14. dub 2016

@mrskato Moc děkuju za tipy. Budu na tebe vzpomínat, až se naše děťátko rozhodne, že je čas vykouknout na svět 🙂 Zatím je celkem rozumná, tak snad si vybere nějakou denní dobu, kdy nebude ucpaná Praha a půjde zaparkovat 😀 Při nejhorším si na jižní spojku zavolám sanitku 😵

mrskato
14. dub 2016

@qewa Výhoda je, že směrem od jižní spojky k Thomayerce to většinou nebývá ucpané, opačný směr (Od Jesenice směrem do centra) je ve špičkách někdy k zbláznění (a to jsem to napsala velmi slušně). Každopádně sanitka to bude jistit vždy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru