Porodnice Roudnice nad Labem - porod koncem pánevním

michaelal
6. únor 2012

Prosím, zatím to podle polohy plodu vypadá na konec pánevní, kdo rodil v Roudnici??? Kdo Vás rodil a normálně nebo císařem??? Díky za info....Termín mám konec března.....

bl4nche
6. únor 2012

Nemam osobni zkusenost, ale moje kamaradka mela polohu koncem panevnim a naindikovali ji cisare. Nevim, jestli tam vubec rodi konec panevni. Bylo to pred 3 lety a holcicka byla docela mala - jen asi 2,5 kila.

michaelal
autor
7. únor 2012

I tak díky.... Prosím kdo ještě přidá svůj názor....

mirun
9. únor 2012

@michaelal Já rodila v Rci 2x, oba porody byly záhlavím, u druhého těhotenství byl ale syn ještě ve 32 - 33 týdnu otočenej zadečkem k porodu. taky jsem se bála, co bude. ve 36 týdnu už byl ale otočenej hlavičkou a rodila jsem normálně. kamarádce se ale holčička neotočila a šla v Rci na císaře. tak ještě počkej, určitě je ještě šance, že se ti otočí. ještě máš čas. 🙂

bl4nche
9. únor 2012

michaelal: s tou kamaradkou sem pak mluvila znova. Rikala, jako prvorodicce ji porod KP rozmlouvali, ale kdyby to pry mermomoci chtela zkusit, tak by ji nechali. U druhyho porodu budou treba vstricnejsi. Vite pohlavi? Kluci se pry KP nerodi.

michaelal
autor
9. únor 2012

@bl4nche : Díky...Pohlaví víme, bude to kluk, no zítra jdu na kontrolu ještě ke svému Dr. tak jsem na to zvědavá. Ale i tak Vám děkuji za zprávy. 😉

michaelal
autor
31. bře 2012

Tak mám těsně před vyvoláním, nastupuju v pondělí ráno, pokud se tedy sám porod nespustí....Prďola naštěstí dostal rozum a je už správně otočený, tak snad vše klapne a půjde přirozeně.

bl4nche
31. bře 2012

Gratulace, tak at to dobre dopadne, a pokud mozno, at si to malej jeste rozmysli a zkusi to prirozene 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru