Predčasný porod (26.-27. tt)

sevysa
16. únor 2018
lussinka88
22. únor 2018

Holky ja mela tvdnuti co 10-15min od 22tt kdyz jsem chodila tak jsem sla pomalu do predklonu jak me to stahlo ale nebolelo. Cipek jsem mela necely 2cm. Do 34tt jsem brala utrogestan a magnezko vse v max davce... nakonec me nechali doma. Pak se vse uklidnilo cipek se trochu prodlouzil a mala se narodila diky preeklampsii CS v 40+4 😁 kdyby nesla cisarem tqk je tam dosnes

danisi
22. únor 2018

@sevysa ta je taky úžasná. Řešila můj problém před porodem. Já jsem všem tehdy oznámila, že dřív jak v 38.tt nerodím😁. A opravdu jsem to splnila..tlačila jsem to silou vůle dopředu😊

sevysa
autor
23. únor 2018

@lussinka88 to jsme na tom dost podobne, co se tyka toho tvrdnuti. Taky je mi nejlip, kdyz lezim. To je brisko obcas i mekky 😀 Jak se zvednu, je to jak 50kg zavazi. A tvrdne si vesele dal, leky neleky. Jak velkou davku utrose a mgneska jsi brala?

sevysa
autor
23. únor 2018

@danisi me tlaci dopredu i ten blbej zakaz navstev. K porodu by tatinka sice pustili, ale potom uz je navstevou a k mimcu nesmi. No a kdyz mi sanitarka rikala, ze pamatuje i dvoumesicni zakaz, tak je mi z toho zle, o co vsechno by tatka prisel...

lussinka88
23. únor 2018

@sevysa brala jsem utros 2-2-2 uz od zacatku tehu, 2 sacky magnosolvu, 100mg anopyrinu a jednu tabletu cyklo3forte (od 22tt jsem mela spatny prutoky placentou) vsechno jsem to pak vysadila kolem 34tt a najednou bylo vsechno ok 😂 v 37tt jsme jeste byly na dovce na morave a nakonec hrozilo vyvolani porodu 🙈 jenze nejak nahle uderila preeklampsie takze misto kontroly me vezli na cisare. Uplne nevim co si mam o tech jejich hrozbach myslet. Kamaradka co mela termin chvili po me byla v 8mes otevrena na 3cm tak ji rikali ze pujde driv a nakonec vydrzla mesic a kus, ale zato mela rychly porod

sevysa
autor
23. únor 2018

@lussinka88 ty jo tak utrose jsi mela plnou davku, koukam. Mne dali jen utros 1-0-1 a magnesium 2-2-2. Sama jsem si ale pro klid duse naordinovala utros 1-1-1, at jsem klidnejsi.

sevysa
autor
1. bře 2018

Ahojky, dnesni kontrola dopadla dobre! 😊 cipek drzi, takze muzu dal lezet doma 💕💕💕

wendissek
1. bře 2018

@sevysa no tak to je super kdy mas další

sevysa
autor
1. bře 2018

@wendissek jak se domluvim u sve gynekolozky. Janku naznal, ze vic se mnou nezmuze, ze se udelalo, co se dalo a ze mimco je nachystany, pokud se rozhodne. A ogtt taky v poho 😉

wendissek
1. bře 2018

@sevysa takže si tam taky neměla gerychovou já jdu příští čtvrtek a je mi jasný ze tam bude asi on zase

sevysa
autor
1. bře 2018

@wendissek treba ne 🙂 ona je tam dnes pry odpoledne. Ja byla objednana schvalne na rano skrze tu cukrovku, abych tam nemusela trcet cely den 😉

wendissek
1. bře 2018

@sevysa no jsou nanpul 11 tak je mi to jasny

sevysa
autor
1. bře 2018

@wendissek tak i kdyby, on pan doktor jde taky prezit. Gerychova je TOP, ale lepsi nez dratem do oka 😁

wendissek
1. bře 2018

@sevysa jo já vim dost mne poví podbřišek tak je mi jasny ze se asi čípek hnul su zvědavá 🙂

sevysa
autor
1. bře 2018

@wendissek nestras! 😵to uz doklepete do terminu! 😉

belleelle
13. bře 2018

@sevysa co nového?

pandabox
3. zář 2018

@pav_la jsem přesně 25+2 a čekám dvojcata s vypadat ze porodim každým dnem. . Moc mě těší číst dobrý konce..moc dekuji

ptacatko01
3. zář 2018

@pandabox mám holčičku narozenou 26+1tt, ve 23tt mi praskla voda kvůli silnému zánětu a od té doby udržování, ve 26+1 jsem začala rodit, malá šla akutním císařem. Bylo to těžké, ale stálo to za to. Teď je malé 21m. Je to nejúžasnější, co mě kdy potkalo a největší dar. Držím palce, ať vydržíte co nejdéle.

pandabox
3. zář 2018

@sevysa proč zákaz návštěv?

pandabox
3. zář 2018

@sevysa snad vše dobře dopadlo

pandabox
3. zář 2018

@ptacatko01 moc gratuluji ke šťastnému příběhu. .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru