Přístroj ELLE TENS na snížení bolestivosti porodu

hojda
1. únor 2011

Ahoj, našla jsem inzerát na přístroj, které má ulevovat při porodu. Hledala jsem na netu a české stránky zatím nefungují, asi se již prodává na Slovensku. Cena v inzerátu byla 2.050,- a půjčení na 37 dní za 900,-. Blokuje signály bolesti, zkracuje fáze porodu, matka ani dítě nejsou vystaveny účinkům anestetik.....Dá se použít i na jiné bolesti (klouby, menstruace atd.). Nemáte s tím někdo zkušenost? Není to zase nějaký malý zázrak ala TV shop 🙂 ? Bude to prý na veletrhu v Brně.

bodyclock
9. únor 2011

Dobrý den,
tento zázrak není fáma ala tv shop. Opravdu tento přístroj funguje a v Evropě se velice často využívá v porodnické praxi.
Všeobecně tens proudy tiší bolest tím, že si tělo produkuje endorfiny k tišení bolesti. Mnoho článku najdete i na internetu
elektroanalgezie.
V případě dotazu mne můžete kontaktovat na tel. 6048 444 004.
S pozdravem Ivo Špuk

lluciferek
3. bře 2011

taky by mně zajímalo , jestli to opravdu funguje. četla jsem pouze jeden názor paní, která rosila dvojčata a říkala že ji to opravdu pomohlo, že porod nebyl bezbolestný,ale bolest byla malá. uvažuji o zapůjčení.

midiana
13. zář 2012

Ahojky holky taky jsem trochu pátrala protože uvažuji také o sehnání si přístroje ELLE TENS k porodu,co jsem zatím vypátrala je že u nás se teprve začíná používat,používá se běžně v anglii,ukrajině,polsku, a co jsem koukala na videa a četla články tak to bolest značně otupí že se dá snést,ale každá jsme jiná takže některé ženě uleví od celého porodu,kdežto jiné jen v první době porodní,každá žena to cítí jinak ale rozhodně ůdajně pomáhá dle reakcí porody zvládat lépe všeobecně a hodně žen ho chválí ,našla jsem na netu diskuzi podobnou jako m.koník,atd.,v polsku od maminek tam co už přístroj použili : http://forum.gazeta.pl/forum/w,548,94373386,943... přístroj se dá zapůjčit už i u nás v některých porodnicích a nemocnicích,či gynekol.ambulancích,dokonce jsem našla i na netu dva prodejce tohoto přístroje kde je cena od 2.250 do 2.690kč...je třeba zapátrat a nebo se poptat ...jdu obvolávat a shánět...konkrétně v Brně jsem našla 3 místa kde by to snad k zapůjčení měli mít....tak doufám že seženu,pokud máte ještě někdo z Vás info o tom kde by se tento přístroj dal přímo v Brně zapůjčit či koupit tak mi prosím písněte,předem děkuji.Zkusím zda jsou netové stránky stále aktuální a pak sem písnu jejich dkazy...

martjjja
25. bře 2016

Děvčata, zkusila jste některá? Jaký výsledek? A nebo nezkusila a co vás od toho odradilo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru