Řekly jste rodičům o porodu?

lenatko91
15. čer 2019

Dnes jsme se s manželem bavili na téma porod a on řekl, že i kdybychom jeli do porodnice o půlnoci, tak to rodičům zavolá. Prý aby se necítili vynechání nebo co. Moje představa je spíš taková, že se ozveme pár hodin po porodu. Tak mě jen ze zvědavosti zajímá, jak jste to u prvního porodu měli vy? Druhý je nejspíš jasný, když někdo musí hlídat sourozence 🙂

zelenaesmolda
27. črc 2019

@malenka3
me to fakt dost pobavilo tohle :D

karakalka
27. črc 2019

@zelenaesmolda Kde mi chybí čárka?

verunka11221
28. črc 2019

U syna to vedel kazdy. Do porodnice jsem prijela pred ctvrtou odpoledne a odrozeno pred sestou. Takze dve hodky. Nikdo nevolal a nestresoval. Spis se vseci divily ze uz 😁 U dcery to vedeli jen manzelovi sourozenci. Meli totiz nastarost prvorozeneho a rodila jsem brzo rano. Vseci se to dozvedeli az z sms 🙂

lenatko91
autor
28. črc 2019

@zelenaesmolda tos ji dala po porodu pryč a ona si tě pak našla?

zelenaesmolda
28. črc 2019

@lenatko91
to byl vtip

lenatko91
autor
28. črc 2019

@zelenaesmolda já vím, jen mi to nepřišlo vtipné. 🙂

zelenaesmolda
28. črc 2019

@karakalka
a psali jsme,ze se maly narodil, az par hodin po porodu.
za tim narodil chybi carka 🙂

karakalka
28. črc 2019
zelenaesmolda
28. črc 2019

@karakalka
cestina je obcas fakt v tomhle uzasna.treba uz celkem zname
Jezte, deti! vs Jezte deti! to je taky pecka :D

miskak85
14. srp 2019

@lenatko91 U dcery to nikdo nevedel,... jelikož den predem na kontrole mi bylo řečeno že se porod ještě nechysta,že budem nejspíš za týden vyvolávat,... tuhle informaci jsem predala vsem a šla spát ... a ve 3 hodiny hodiny ráno jsme jeli,... dcera se narodila v 5:12 , chlap pak rozesílal smsky,...A než si jeho rodiče smsky všimli tak jim moje mamka volala co že rikaj na to že uz máme holčičku 😀 u syna to bylo hektický,... narodil se předčasně, 35+5 dcera ve školce,... v 13:30 mi praskla voda,.. Tak jsme valili do špitálu a cestou jsem volala taťkovi ať dojede pro dceru do školky - ten mi to nebral a tak jsem musela volat i mamce do práce ať mu volá taky( měla jsem skoro vybitý telefon a chlap taky) ... chlapovi rodice byli na dovolene, tem jsme prvne mysleli ze budem volat az se maly narodí, ale nakonec jsme jim to dali vedet asi kolem 15:00, maly se narodil v 16:10 a všechno dobře dopadlo,... třetí porod už neplánuju,.... stačilo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru