Revize a po 6 týdnech místo menstruace jen špinění

renes3
24. lis 2014

Ahoj byla jsem 13.10.na revizy kvůli zamlklému těhu 23.11.skončilo 6ti nedělí. Bzla jsem 19.11. na kotrole a dr,mi píchla vyvolávačku,měla jsem po ní 22.a 23.11.strašné bolesti jako při menzes,ale dnes 24.11.jen špiním,měl jste to tak také někdo takto? Nevím jestli to mám pokládat za menstruaci,nebo ne. Normálně mi chodí přesně a břicho bolí 1.den menzes a nikdy jsem neměla silné krvácení.Budu ráda když se podělíte o tom jak jste to bylo u vás.
Jinak jsem si ze zvědavosti dělala ovu testy,a po asi 13dnech po revizy ovu byla a pak mě asi 14dní pobolívalo břicho jako když už to mám dostat a nic.Tak jsem zkoušela ovu testy zase a přijde mi že čárka sílí,mám v tom teď pěkný bordel,jestli ovu proběhne poskončení špinění,nebo ne.....chtěla bych hned zase po 1.menzes otěhotnět ☹

tortojs
24. lis 2014

Ovu test může ukázat i těhotenství a pokud Ovu před 14 dny proběhla tak klidně můžeš být těhotná.

renes3
autor
24. lis 2014

@tortojs no ovu sice byla,ale už před 4týdny a testy jsem dělala a nebyl ani duch a hlavě byl sexík až den po ovu,tak si nemyslím že bych byla těhu,hlavně bych nechtěla ještě před 1.menstruavcí po revizy.
Ale mám ted nějak rozhozený hormony,jelikož si od 19.11.dělám znovu ovu testy a přijde mi že sílí,akorát je mi divné aby byla bez menstruace a další ovulka?No asi ráno zase pro zněnu udělám těhu test,
Hleaně nechápu to špinění(asi budu muset zavolat doktorce) jestli to jako mám pokládat za ten menzes či ne když byla ta vyvolávačka a do toho ovulka no mám v tom pěkný chaos

renes3
autor
24. lis 2014

@tortojs ta první ovu byla někdy okolo 25.10.po té revizy