Rodí se holčičky před termínem?

eluska87
28. kvě 2014

Ahoj tuším, že mi asi budete říkat, že jsou to babské řeči,ale přesto by mě zajímala menší statistika.Když jste čekaly holčičku nebo holčičky zda se vám narodily do termínu porodu nebo zda jste přenášely.A taky pokud máte holčičku a pak chlapečka nebo nejdřív chlapečka a pak holčičku...zkrátka, zda se rodí holčičky vesměs v termínu nebo malinko před ním. Mám kolem sebe známé, kterým se děvčátko narodilo buď v den termínu nebo pár dní před ním...Děkuji za odpovědi 🙂

anetka1701
28. kvě 2014

Prví dceru museli vyhánět dlouho po termínu, stejně se jí nechtělo :oD Druhá dcera šla před termínem, ale císařem protože mi nedržela jizva a hrozilo, že praskne (jinak by tam taky vydržela klidně až po termínu) :o)

aluskacz
28. kvě 2014

Já zatím děti nemám, ale s manželem čekáme chlapečka. Co se týče mě tak já jsem se narodila přesně v den termínu 🙂 A co mám kamarádku a sestřenku co mají holčičku, tak se narodily po termínu 🙂

slavicky
28. kvě 2014

U nás první holčička 11. den po termínu, druhá holčička 2.den po termínu, plánovanou indukcí, jinak by si taky lebedila dýl 😉

milin
28. kvě 2014

Dcera se mi narodila o 14dní dřív. Ale moje sestřenice má dvě holčičky a obě pěkně přenášela 🙂 Myslím si že je jedno co čekáte záleží na dítěti jak se mu chce na svět 🙂

terkaz
28. kvě 2014

Kluk pred terminem, holka po terminu 😉

baraz
28. kvě 2014

dcera přesně na termín - druhý, a já 3 dny po termínu

petrusew
28. kvě 2014

malá je narozená na termín, ale byla vyhnaná 😀

dezyre
28. kvě 2014

Co tak znám maminky s holčičkama, tak právě většina přenášela, já mám dva kluky, oba se narodili 3 dny před vypočítaným termínem. Ale jako znám i maminky s chlapečkama, které taky přenášeli a šli na vyvolání..

ma_ia
28. kvě 2014

Holčička 2 dny po TP přirozeně.

killi
28. kvě 2014

první dcera dní před v den TP a druhá dcera v den termínu 😉

hedusska
28. kvě 2014

1 den po TP a jeste na vyvolání kvuli tlaku..🙂

petrajurinova
28. kvě 2014

@eluska87 tak u nás byl napřed kluk a potom holka. A slečna se přesně podle "pověry" parádila, takže na svět přišla dva týdny po termínu.

pe.martina
28. kvě 2014

První dcera se narodila přesně na termín 🙂 a doufám, že druhá bude stejně ukázněná 😀

eluska87
autor
28. kvě 2014

😀 takže jste mi pověry vyvrátily,ale naprosto kompletně 😀 no nevadí...čekáme teď holčičku a tak mě to zajímalo, jak to chodí,ale vidím, že většina fakt po termínu a nebo dokonce vyvolání 🙂 to je sranda..syna jsem přenášela 9 dní...10.den jsem měla jít na vyvolávačku ale on se rozhodl že asi půjde dřív..ikdyž i tak mi museli dát tabletku..tak uvidíme co dcerka...každopádně vám děkuji
@petrajurinova
@hedusska
@killi
@ma_ia
@ma_ia
@dezyre
@petrusew
@baraz
@terkaz
@milin
@slavicky
@aluskacz
@anetka1701

tichackova
28. kvě 2014

Mám holčičku a rodila jsem pět dní po termínu🙂

eluska87
autor
28. kvě 2014

@anetka1701 a u vás to poznali jak , že máte slabou jizvu...že nedrží??měřívali vám ji? já už chodím do porodnice na monitor a nikdo se tím zatím jako nezabýval..a jak dlouho po sobě jste děti měla?

lv
28. kvě 2014

OBE holky 40+2

majvik
28. kvě 2014

já jsem prý narozena týden po termínu a moje dcera týden před termínem😀

terkaz
28. kvě 2014

@eluska87 😀

tulikiss
28. kvě 2014

syn 3 dny pred terminem, dcera 14 dni pred terminem

lith
28. kvě 2014

Naše dcera cca týden po termínu 😉

petrajurinova
28. kvě 2014

@eluska87 a můžu se zeptat, jakou pověru jsme vyvrátily? Já znám jenom takovou, že kluci jsou akční a na svět spěchají, tak se rodí většinou před termínem a holčičky parádnice se před narozením zdobí a proto se rodí po termínu.

eluska87
autor
28. kvě 2014

@petrajurinova tak já to znám tak, že holčičky jdou na svět dříve zatímco kluci tím jak jsou ve všem jaksi pomalejší tak si dávají na čas 😀

hojda
28. kvě 2014

Malej od den dřív a malá o týden.

petrajurinova
28. kvě 2014

@eluska87 hmm... tak to jsem neslyšela a to, že by kluci byli ve všem pomalejší mi taky přijde dost jako nesmysl, vzhledem k tomu co mám doma a v okolí.

luciesofi
28. kvě 2014

Prvni dcera 41+2, druhá dcera 39+2 😀
Jsou to jen pověry....

nadja73
28. kvě 2014

vubec, ja sama jsem prenasena 4 dny a moje holky, i kdyz jsem mela CS4 u obou ve 32tt, a druha dokonce v 35tt CS9, tak se prvni narodila 39+6 a druha 40+4🙂

ililina
28. kvě 2014

obě dcery se narodily ve 39+3 🙂

anetka1701
28. kvě 2014

@eluska87 jizva po cíaři... Hodně mně bolela, pak mi jí kvůli bolesti primář měřil a z běžný KO mně nepostil dom :o(

rasha
28. kvě 2014

moje holky 39+1 a 39+0tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru