Rodila jste některá ve 37tt?

luciha19
12. říj 2013

Ahoj holky, prosim Vas,rodila jste nektera v 37.tt?? Byla jsem v patek na kontrole a tam mi pani doktorka rekla, ze mam mekky cipek a malou narvanou hlavickou uplne dole.Pokud me to pry chytne, tak nemam vahat a hned jet, ze to bude rychle! Mala vazi 2500g. Dnes jsem 36 plus 1. Joo a z cs 0 mam najednou cs 7!! Prvni ditko jsem rodila presne ve 38.tt, jenze jsem chodila k jinemu doktorovi a tak jsem nevedela ani nic o cipku a ani nic o cs. Vsem moc dekui za odpovedi 🙂

smileym
12. říj 2013

Ja jsem rodila tedy az 37+1 .. Ale myslim si ze vaha 2500g je uzasna .. Takze bych se niceho nebala ..drzim palecky;)

luciha19
autor
12. říj 2013

@smileym Děkuji moc 🙂!!

nonnni
12. říj 2013

@luciha19 dcera se narodila 36+1, vypustila si akvarko uz den predem. Miry mela 2290g a 50cm, byla naprosto bez problemu🙂

boban
12. říj 2013

Já jsem prvního syna rodila ve 37+4 a měl 3250g a 50cm, druhého syna jsem rodila ve 37+6 a měl 3390g a 51cm, takže kdybych je donosila do termínu, tak by to byli minimálně 4,5kiloví macíčci 😀 😀 Jinak oba kluci bylo po porodu naprosto vpořádku...Oba porody byli vyvolávané kvůli preklampsii 😉

wolfii
12. říj 2013

@luciha19 ja rodila 36+0 a bylo všechno v pořádku ,dcera měla 2,95kg a 47cm.
Myslim, ze 37tt je ok ;) držím pěsti !

sarusinek
12. říj 2013

Druhý syn se narodil v 36+0 a měl 2,9 kg a 48 cm. Apgar 10-10-10, okamžitě jsem ho měla u sebe, byl a je naprosto bez problému 🙂 Jelikož první syn měl 40+1 přes 4 kg, mladší by byl asi to samé, kdyby vydržel do termínu 🙂 37tt bych se vůbec nebála 😉

soles
12. říj 2013

já myslím,že se ničeho obávat nemusíš,váhu má krásnou a už jsi v krásném týdnu 🙂

zelva
12. říj 2013

Prvního syna jsem rodila ve 36tt - byl zcela v pořádku, pouze silnější žloutenka, takže musel pod lampu. Druhého syna jsem rodila ve 37tt a vše také naprosto v pořádku. Takže žádný strach!!

gable
12. říj 2013

@luciha19 me ukoncili tehotenstvi 32+1, prcek 1620g a 42 cm. Dnes je mu 16 mesicu, zdravy, vnimavy, naprosto bez problemu. Drzim pesti,at to zvladnete v pohode,kdyz uz by se rozhodlo mimi vycestovat 😉

bonavoxa
12. říj 2013

Já mám malou taky 36+1 tt., 2160 g a 44 cm. Apgar 9-10-10. Je živá a šikovná až moc. Dva dny se slunila kvuli žloutence, dělali jí ruzné testy a sona, ale zhruba po tydnu jsme šli domu, až trošku přibrala. AKorát nechtěla ze začátku moc jíst a to jí zustalo doted, neco do ní narvat je zázrak, ale jinak je to spokojené miminko. A hodne trpela na prdíky. Me hrozil porod už od 28. týdne, čípek mi držel na 6 mm a byl otevřený na prst.

drrregy
12. říj 2013

Ahoj, i já tě můžu uklidnit, mě se syn narodil 36+0, měl 2 700g a 49cm, byli jsme tedy v porodnici 10 dní také kvůli žloutence, ale jinak je vše v pohodě, je úžasnej a nikde není znát, že byl venku dřív 🙂
😀

berenika39
12. říj 2013

taky taky, taky taky....37+0, 2600g a 46cm, drobek, ale úplně zdravý, bez jakékoliv terapie. jen vlastně žloutenka, ale ne moc. je fakt , že všechno dělal o něco později, ale nemyslím, že to bylo kvůli tomu. prostě si dával na čas a já to netlačila. lezl pozdě, seděl pozdě, chodil dost po roce, a co? je úplně ok.

milmic
13. říj 2013

Já jsem dcerku rodila 35+6, z ničeho nic. Doktorka mi ještě říkala, že to na porod v nejbližší době nevidí a pak najednou odtekla voda a bylo. Porod trval 4,5 hodiny, měla 2200g a 46cm, trošinku mi ji dopekli v inkubátoru, ale jinak byla zcela zdravá. Krom toho, že byla maličkatá, tak by nikdo nepoznal, že je dřív.
Syna jsem rodila v 39.týdnu, čípek otevřený od 34.týdne, hlavičkou naléhal jako blázen, ale držel se jako klíště. Dula měla strach, abych do porodnice vůbec dojela, že to prý bude fofr, nakonec kontra začaly ve 4 ráno a narodil ve 9 ráno. 🙂
Neboj, miminko bude určitě zdravá a šikovná.

hudala
13. říj 2013

Já rodila ve 37tt ale váhu měla dcerka jako děti ve 40tt 🙂 měla 3500g a 52 cm 🙂

luciha19
autor
14. říj 2013

Holky, moc dekuji!!Ono to u nas vypada, ze se male jen tak ven chtit nebude!! Syna jsemm rodila ve 38.tt a mel 3450g.Takuvidime, jak to dopadne ted.Ale opravdu dekuji, ukliddnili jste me🙂🙂!! Z se strasne tesim, az ji budu drzet v naruci!! Nekdo mi rikal, nespechej, predcasne narozene deti jsou hyperajtivni a dalsich plno veci!! Myslite, ze to s tim souvisi?? Ja nevim
.Me prijde, ze je jedno kdy rodite, ze hyperaktivni muze byt i dite prenasene!!

drrregy
30. říj 2013

Nám je 8měsíců, a řekla bych, že nejsme ani opoždění a naopak zatím ani hooodně napřed neboli hyper. Jak se říká-každé dítě je jiné a tvrdí se taky, že holky jsou čilejší,kluci línější. U nás je zatím vše přiměřené....nikde není vidět, že byl narozen dřív....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru