Rozhozený cyklus po revizi, máte zkušenost?

nessik
11. dub 2013

Zdravím.
Jsem 3 měsíce po revizi dělohy. Šestinedělí dodrženo, první MS přišla po 5. týdnech, byla trochu silnější než obvykle, ale trvání normální, ani jsem před ní nešpinila.
V druhém cyklu jsem před MS lehce špinila a pak přišla MS trvající 11 dní, prvních 5 dní strašně silná, létaly ze mně kusy sliznice, bolelo mě břicho, pak 5. den najednou konec, jeden ic a pak opět krvácení a toto trvalo do 11. dne, pak MS skončila. Jště dodám, že jsem v tom cyklu byla nemocná s virózou a tak jsem myslela, že je to tím. Teď další cyklus, mám před MS, měřím bazální teplotu, takže MS by měla dojít během dneška nebo zítřka, ale opět špiním už druhý den a bolí mě břicho, opět bude asi následovat tto, co minulý měsíc. Jsem z toho docela špatná, chtěla bych se už pokoušet o další miminko. Jakoby nestačilo přijít o miminko, ještě se musí rozházet cyklus....Minulý cyklus jsem s tím velkým krvácením byla samozřejmě u dr., ale nic patologického na mě neshledal. V tomto cyklu mi udělal i folikulometrii, 16. DC jsme měla folikul 19 mm a sliznici 11 mm, takže dle dr. vše v pořádku, ale to evidentně není, když špiním a MS nikde. Těhotná nejsem.
Nemáte někdo zkušenosti s rozházeným cyklem po revizi? Upraví se to samo a za jak dlouho? Nebo co s tím dělat. Moc díky za odpovědi.

jajula27
11. dub 2013

ahojky nessik, taky jsem 3 měsíce po revizi a potýkám se s tím samým, rozházeným cyklem, tentokrát mi ani mrcha nedošla, musela jsem na agolutin injekci. už bychom se chtěli snažit znovu, ale chci být v pořádku, aby to nedopadlo stejně jako tentokrát.

nessik
autor
11. dub 2013

@jajula27 to mě mrzí a co na to dr.?

jajula27
11. dub 2013

nic, prý je to normální, no příští týden jdu zase na UZ a asi pošupajdím na hystero a laparoskopii, nejraděj bych otěhotněla, abych nemusela jít

nessik
autor
11. dub 2013

@jajula27 a předtím jsi měla cykly v pořádku?

jajula27
11. dub 2013

@ nessik když vezmu před antikoncepcí, tak to chodilo víceméně pravidelně, za antikoncepce pravidelná, po vysazení chvilku problém, ale pak se to upravilo s menšíma odchylkama, ale ted po revizi hrůza

nessik
autor
11. dub 2013

@jajula27 ach jo, já antikoncepci nebrala, cyklus jsem měla vždy pravidelný a v pořádku, až teď. Tak se drž a držím pěsti, ať nemusíš na hystero a laparokskopii. ☹

jajula27
11. dub 2013

@nessik děkuju, tak uvidíme, však si dáme vědět co?

nessik
autor
11. dub 2013

@jajula27 určitě. Já to řešila s dr., ale prostě v děloze vše vypadá ok, měla jsem i dominantní folikul v půlce cyklu, takže ovulace probíhá, sliznice ok a dost vysoká. Osobně si myslím, že mám asi rozházené hormony ☹ Ale co se s tím dá dělat?

jajula27
11. dub 2013

@nessik dej tomu čas, pokud máš vše ok tak se to upraví samo, tělo si pomůže

beandy
14. kvě 2013

@jajula27 Ahojky, já byla na kyretáži po zamlklém těhu 7.3.2013. První MS dorazila po 5 týdnech a byla v pohodě, trvala 5-6 dnů. Teď čekám na druhou MS, měla dorazit v neděli 12.5. ale furt nic. Těhotná asi nebudu, protože podle grafu to vypadá na anovulační cyklus. Nebo co myslíte vy? Dnes jsem 30DC a vůbec nevim kdy MS čekat, nevím jestli testovat abych nebyla zklamaná. Ale stejně se tomu asi nevyhnu. 😒

sukynecka01
25. srp 2015

ja kste dopadly já mám něco podobného :/ 23.6 revize krvácení potrat 6tt+ 10 dní krvácení po té od 26.7 začalo špinění myslela jsem , že to je ms ( měnila sem dr.v těhotentsví kvůli dálce , abych to měla blíž) takže mi nový dr říkal , že to je ms , protože sem byla na kontrole 5.8 proč pořád krvácím a sdělil , že mám čekat týden dva pokud nepřestane další zákrok. Ale vracela jsem se ke svému býv.gynekolo. Dnes na prohlídku , protože už to bylo dost dlouho a ten mi právě říkal , proč mi nikdo nebral hcg a že mám vysokou sliznici 16 mm ještě mi to ukazoval a dal mi vyvolávačku , protoýe prý toto ms není je tam vysoká sliznice a že čeká než se vyčistí, ale pro jistotu bral hcg , že pokud nejsou zbytky z tt ( ale v nemocnici po zákroku týden říkali , že sme čistá ) tak čekám na výsledky. A docela se ted bojím :/ těšíla jsem se , že mi to krvácení slavé špinění zastaví a nic :/ tak se bojím co to mám , když cca 5-6 tt spíním poslední týden hnědě slabě

snezenka123
5. bře 2018

Ahojky, obnovuji diskuzi...

Nikdy jsem nemívala problémy s cyklem,nikdy před ms nešpinila, prostě klasické PMS a pak přišla rovnou ms.
Koncem října jsem byla na zákroku, kdy mi museli rozrušit srostlý čípek(po konizaci)a rovnou udělali i kyretáž(prý standartní postup:-/)
Došla mi ms klasicky za 26 dní a byla ok, trvala cca 6 dní. Potom jsem otěhotněla(bylo to na konci šestinedělí)a cca týden před očekávanou ms jsem slabě krvácela skoro 5 dní, bolelo mě břicho, ale ms se nerozjela, spíš to ustalo ve špinění a hned na to // na testu...dva dny před termínem ms.
Jenže těhu nedopadlo☹nechtěla jsem znovu na kyretáž(byl začátek ledna)a tak mi dali tablety na vyloučení plodu(7tt). Potrat proběhl, ještě jsem pár dní na to dostala kapky na dočištění a čekala na porevizní ms.
Ta přišla...no zase 26 Dc, ale byla strašně slabá, spíš takové slabé krvácení sem tam, špinění, to trvalo cca 5 dní, další skoro týden bylo slabší krvácení a nakonec poslední 4 dny silné krvácení a potom jak když utne. No takže když beru to, kdy to začlo tak jsem špinila, slabě krvácela a krvácela skoro 15 dní...po ms jsem byla na kontrole a dr mi říkal, že je všechno ok, že se i chystá ovulace a že někdy to trvá i dva tři cykly, než se ms a celkově cyklus vrátí do normálu.
Nyní jsem 24 dc(počítáno od prvního dne toho silného krvácení jak mi řekl dr.)a od včera slabě krvácím, spíš je to po ránu, pak už nic...
test jsem dělala včera a úplně bílý...Tak nevím, zda zase i tahle ms bude trvat tak dlouho a bude mít takový divný průběh...
Ohledně té minulé mi řekl, že tím, že byla ještě v šestinedělí, tak je to ok, a může se tělo dočišťovat po potratu..

jak jste na tom vy?