Sexem k vyvolání porodu. Máte zkušenost?

vendeta
26. bře 2008

Holky máte někdo zkušenosti že sex vyvolala porod?I když jste třeba vubec nebyla otevrena? 😉

lenkazdenek
26. bře 2008

vendeta,to zkoušely hned jak jsem začala přenášet a nic 😒 pak jsem už měla jít v úterý na vyvolání ,tak v sobotu poslední sexík a v něděšli dopoledne na mě přišly porodní bolesti,no a v pondělí ráno byla malá na světě,ale jestly to bylo tím sexem nevím,spíš malá už měla čas 😉

neeve
26. bře 2008

Já myslím - jdi do toho, určo tím nic nezkazíš 😀
Ale jo, říká se to, my jsme to ale jaksi nestihli 😅 Nejlepší den pro porod se jevila neděle, tak jsme si řekli, že na to v sobotu večer vlítnem a v sobotu odpo mi praskla voda 😅 No vidíš, tak možná stačí to mít jenom v plánu 😀

kajule
26. bře 2008

Vendeta, no nevim, ja byla uz trochu otevrena, sexovala jsem jak diva, pac uz jsem ten porod chtela mit za sebou a nic...nakonec mi pomohla obycejna prochazka po kopcich. 😉

lamia
26. bře 2008

Vendeta,já teda otevřená byla trochu,tulení bylo skoro každý den a nevím,jestli to spustilo porod,ale každopádně mám podezření,že díky tomu se mi rodilo fakt báječně 😀 Koneckonců,nic tím nezkazíš,tak bych se toho rozhodně nebála 😀

aponchie
26. bře 2008

ja sem sexovala,chodila do schodu,pila vinko,horka koupel a stejne prd 😀

petraluk
26. bře 2008

Vendi já mohla 5x denně a nic. Přenášela jsem 13 dní a vůbec nic nepomohlo. Ale určitě to zkus, nic tím nezkazíš 🙂

kometka5
26. bře 2008

určitě to můžeš zkusit, ale mě nic nepomohlo. chodila jsem na 2hodinový procházky do kopců, jezdili autem přes výmoly, sexovali a stejně nic nepomohlo. Až 8. den po termínu mi v nemocnici udělali Hamiltonův hmat (nebo tak neco) a 9.den jsem porodila. Ale možná to nebylo kvůli tomu hmatu, ale byla jsem úplně zavřená, takže nevěřím, že bych hned další den porodila. 😉

janah.
26. bře 2008

Vendeta: odpovídala jsem vedle, ale v mé porodnici mi to u druhého mimi vyloženě doporučovali od sestřiček po doktora 😀 No stejně to bylo k prdu. Nakonec mi vždycky pomohl až ten nechutnej (alespoň pro mne) hamilton. Dělali mi ho 2x a asi u něj hodně záleží na tom, kdo ho dělá. První doktor byl "řezník" už od pohledu a byl to pro mne nejhorší zážitek z celého porodu, u druhého jsem o tom pomalu ani nevěděla... 😝 😝
Stejně si mimi samo řekne, kdy se na Vás přijde podívat a Ty můžeš dělat co chceš a nic s tím nesvedeš 😀 😀

danullinnka
26. bře 2008

Ahojky holky,mohli jsme sexíkovat celý den a stejně to nepomohlo,prostě vyvolání to jistilo. 😉

chaluska
26. bře 2008

My sexíkovali, to už jsem měla spadlé břicho, takže jsem věděla, že už to má příjít každým dnem, i když o 3 týdny dřív a za 9 hod. mi praskla voda. Kámošce jsem to doporučila, protože už to chtěla mít taky za sebou a povedlo se, taky byla do 12 hod. malá venku. 😉 Ale záleží na tom jestli byl nebo nebyl sex během těhu pravidelný.

chaluska
26. bře 2008

janah: musím oponovat. Manžel si to s prckem domluvil skoro na hodinu. Akorát ho prý mohl nechat ještě hoďku vyspat. 😀

johanda
26. bře 2008

My jsme si takhle přivolali první mrně o 20 dní dříve a druhé se chtělo narodit už ve 32 tt . Pokud by bylo ještě třetí, asi sex zrušíme.

kachne23
26. bře 2008

mně to vyšlo parádně - bála sem se přenášení a voda mi praskla přímo při "vyvolávání", v den prvního termínu 🙂 Příště ale rači sex jen po ránu, porod na noc nic moc 😠

paseky
26. bře 2008

říká se, to zkus to, za pokus to stojí 😀 😀 😀

betule007
26. bře 2008

Maminka mojí kamarádky je porodní asistentka to doporučuje každé mamince,která chce porodit. 😉

smiling
28. bře 2008

ahojky...si myslím že tyhle věci působí prostě jak na koho rodila jsem třikrát sexovat jsme mohly jak chtěli a stejnak naprdlaj a námaha ani tohle nazabralo 😀

lennis
28. bře 2008

tak nám to sex taky urychlil, sestřička z porodnice mi to i doporučovala s tím, že sperma obsahuje oxytoxin jako provokačky, nebo nějakou látku, která tam je taky obsažená. Takže sexovat ano, ale sperma dovnitř a držet tam 😀 .
V den porodu jsme si dali krásnou snídani (vajíčka, párečky, zeleninka, kávička...), pak sprcha dohromady, pak sexík, pak jsem šla umýt a uklidit koupelnu a už jsem měla stahy, pořádně jsem se nadlábla k obědu, tolik jsem toho nikdy najednou nesnědla a pak do večera zbouchla ještě čokoládu a naráz vypila 1,5l vody a večer jsme jeli do porodky a ve 3 ráno byl venku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru