Špinění a bolest břicha v 7. týdnu těhotenství

nnikyys
8. dub 2016

Dneska jsem v 7 týdnu a v práci jsem začala špinit a bolet mě břicho.. špiním, zda se mi docela víc než by bylo obvyklé i s troškou krví a i s takovýma cuckama.. 😢 víkend přede mnou a zítra mam jít ještě do práce ( manuální práce ) .. na gyndě už nikdo nebude a tak jsem volala na ambulanci, jestli mám přijet nebo počkat do pondělí.. řekli mi, že by mi stejně udělaly jen ultrazvuk a že buď to vyjde nebo ne..
Měly jste taky něco podobného? špinění a bolest břicha a vyšlo vám to???? 😕

mimco
8. dub 2016

Na pohotovost, určitě ne do práce.......

ivetka7686
8. dub 2016

Ani bych nevahala a jela Na pohotovost,radsi 100krat zbytecne Nez jednou pozde...drzim pesti at to neni Nic vazneho

eloana
8. dub 2016

Spinila jsem v kazdem tehotenstvi , nic mene sla bych radeji na pohotovost.....je to caste,ale neni to uplne normalni

nnikyys
autor
8. dub 2016

ja tam prave volala, a jen me odbyly s tim, ze by me zkontrolovaly na ultrazvuku a stejne bych musela cekat co bude dal.. tak nevim, jestli v patek navecer uz se jim nechce makat nebo co.. uvidim co se bude dit do zítra..

mimco
8. dub 2016

Jo, ale nevolat a jet, třeba budeš muset ležet, nemusí to být nic vážného, ale taky může....

sasulinka
8. dub 2016

V 7 tt jsem také krvácela - červená krev se sraženinama, protože jsem ještě neměla potvrzené těhotenství, myslela jsem, že jde o zpožděnou menstruaci, bolelo mě i břicho, a mimi se udrželo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru