Strach z porodu

lekorka453
3. črc 2016

Bojím se otěhotnět, že bych nezvládla porod- že by to ve mně zůstalo, když jsem posera a že si strašně odtrpím a pak přijdou horečky(měli jste?) a zimnice. Proč z toho vycouvat nejde? Bojím se že umřu a malou dírkou meloun prostě nevytlačím. Je nějaká rada na snadný porod?

petty84
5. črc 2016

@cosimamvybrat je fakt ze mám zvyseny prah bolestivosti,me nijak extremne ani kontrakce nedelaly vylozene zlo ale na to siti jsem se ptala pri tom a doktor mi rekl,ze je to zbytečné,tak asi jak kde a jak kdo no.Pro me byl nejhorší ten stav po porodu,hojení atd

hz
5. črc 2016

@petty84 pravda, horsi je pak ta realita po porodu-takove male setkani s svym stinem, k tomu pekelne hormony a poraneni..navic to chce vsechno svuj cas, aby si to sedlo-miminko i maminka..

mysicka1992
2. zář 2016

Od dospivani, jsem takf nechtela mimco, protoze jsem se neskutecne bala porodu a taky injekci! Ale po otehotneni jsem si musela v hlave usporadat,ze takhle nemuzu prozivat cele tehu,kdyz se na mimco tesim. Moc mi pomohly kladne pribehy porodu,videa porod bez bolesti a rychly porod. A proste jsem si vsugerovala,ze to dam. A nakonec porod byl az moc rychly. A take se co nejvic uvolnit. 1 hodinu trval muj porod a bolesti jen par minut a ihned po porodu jsem nic necitela,jak kdyby se nic nestalo. Takze urcite to zvladnes,drzim palecky.😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru