Strach z porodu. Taky máte?

lucynka721
25. led 2012

☹ co Vy? Taky máte? Termín mám teď 3.února a pak až 21. ale strach je čím dál tím větší.

sarunatko
7. únor 2012

Taky jsem měla obavy z neznáma, ale žádný velký strach to nebyl. Nejlepší je podle mě nečíst takové ty články o tom, jak je to hrozný a bolestivý...Každá to prožívá jinak. Prostě porodit to musíš, tak mysli na to, že nejdůležitější je zdravé miminko a zbytečně se nestresuj.

zlatouch
7. únor 2012

Zlatá věta z těhotenského kurzu "porod neřešte, to vždycky nějak dopadne, daleko horší je to, co přijde potom!" Rozhodně souhlasím 🙂

martaska78
7. únor 2012

hlavně klííííd, ono nejhorší smrt je vyděšením 😀 . Je možné, že zrovna to budeš ty, co bude rodit raz dva. Já měla oba porody komplikovanější, protože oba byli obříci. Ale věř mi, že lepší je nic nevědět, moc nepátrat, protože každá to má jinak. A hlavně ti garantuju, že až uvidíš miminko ti to vše vynahradí. Ale děsit se dopředu je zbytečné, první dítě jsem rodila ve 23 letech, naštěstí jsme neměli internet 😀 a těhotenství jsem si užila bez stresů u druhého jsem si myslela, jak všechno v poho a u každého píchnutí jsem byla na PC a zkoumala co by to mohlo být. Takže klid, a jak říká moje máma, přežily to ostatní přežiješ to taky, zas tak hrozné to není.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru