Tatínek u porodu. Jaké to pro něj je?

renatica
4. led 2009

Ahojte lidičky,včera jsem narazila na téma JAKY BYL POROD!!!Moc mi to pomohlo,kdyz jsem si přečetla,jak to ktera maminka vnímala!!!Strašně toužím po tom aby šel semnou můj miláček kporodu,ale nechci ho nutit!!!! Dala jsem mu přečíst pár přízpěvků a taky ho to naedchlo,ale říkami,že je to napsaný tak jako,že už to má ta maminka za sebou a je to doobry,ale jaky je pohled toho Manžela či Přítele,ktery ji tam celou dobu musi uklidnovat,atd.............. Musí to být zase trošičku jiný zážitek,tak jsem se rozhodla založit toto téma abudu doufat,že některý s tatínků najde odvahu a čas a pěkně nám to tady rozepíše,jaké že to vlastně bylo pro něj!!!Děkuji moc doufam,že někdo napíše 😉

kitina
19. črc 2009

Můj manžel chtěl u porodu být od začátku, u porodu byl od úplného začátku, velice mi pomohl, z jeho pohledu nejúžasnější zážitek v životě - nechtěl koukat jak leze mimčo na svět, stejně se koukal a prostě prý něco úžasného. Myslím, že je to hodně o vztahu maminky a tatínka.

helulicek
22. črc 2009

S mým manželem jsme to ani nijak neprobírali, jestli bude u porodu nebo ne. Prostě od začátku těhu to bral jako samozřejmost. Já to nechala jen na něm, pochopila bych, kdyby tam na porod nechtěl být. Každopádně u porodu byl a byl to pro něho ten nej zážitek. Byl z toho úplně hotovej. Mě byl u porodu obrovskou oporou a byla jsem ráda, že tam se mnout byl.

lienka43
22. črc 2009

Ahojte, moj manzel sa tiez rozhodoval ci ma alebo nema byt pri porode, nechala som to na nom. Nakoniec bol a ako pise helulicek bol to pre neho ten naj zazitok. Pred porodom hovoril ze sa nebude kukat a ze nebude strihat pupocnu snuru a nakoniec robil uplne vsetko. Dokonca pomahal asistentkam s podavanim roznych veci 🙂. Ja som bola strasne rada ze tam je, bola to uzasna podpora sama by som to znasala tisckrat horsie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru