Termín porodu je podle menstr. nebo možného splození?

blackie26
1. zář 2009

ahojky jsem 41 plus 1 a holccika ne a ne se ukazat termin podle menstruace jsem mnela 24.8. ale muj pritel si mysli ze muze byt az od 3 do 12.9 protzesemmnela obdobi kdy sem psala styky do diare a on to pocital podle o vulacnich dnu pèodle mne je to ale nepresne protoze jsem t nemela uplne pravidelne ..tak by mne zajimalo co si o to m mysli tea do kdy prenaset... mala mavse ok akorat se zacla snizvat plodova voda mnozstvi...nechchcemji sturat kdyby nebyla pripravena...poradtemi prosim

adellaide03
1. zář 2009

Blackie a podle ultrazvuku Ti to vychází jak?

yanna.o
1. zář 2009

blackie, když znáš datum početí (ovulace), tak je ten výpočet úplně nejpřesnější. Samozřejmě nemusíš porodit v termínu, ale podle ms je to orientační, když nevíš ovu... ta nemusí být přesně po těch 14 dnech... 😉 Pak co dr. a utz? ti si to tam pořád poměřujou, i se kolikrát docela trefí.. 😀 😉

blackie26
autor
1. zář 2009

termin ultrazvuku mi dali jako termin podle menstruace aspon myslim i podle velikosti..mam napsany vsech ny dny .posledni menses sem mnela 17.11.a sexovali sme 24.11,27.11.29.11,3.12.6.12..... tak nakej den to byt musel

adellaide03
1. zář 2009

A kdy si měla ovulaci to nevíš? Protože já protože jsem měla delší cykly mám termín porodu podle menstruace o 14 dnů než podle ultrazvuku a řídíme se i s doktorem a doktorkou podle ultrazvuku.

blackie26
autor
1. zář 2009

ne to nevim ale vim ze sem to predtim mnemela uplne pravidelne...muj ji nechce vyvolavat driv nez po 12.9 tak nevim jak moc se muze prenaset ale jestli se bude snizovat voda tak ven bude muset io drive...

adellaide03
1. zář 2009

A do nemocnice Tě ještě vzít nechtějí? Já teda vím, že jedna známá přenášela 14 dnů, ale týden co měla termín pak už byla v nemocnici na pozorování jestli je vše v pořádku a nekazí se třeba voda.

blackie26
autor
1. zář 2009

zatim ne to az v so botu kdy budu 41 plus 5 se bude radit s doktorem co a jak

adellaide03
1. zář 2009

A jak dlouhé cykly si měla?

blackie26
autor
1. zář 2009

ruzne jak k dy kolik mesicu dopredu?

adellaide03
1. zář 2009

No nejlepší před otěhotněním ten měsíc co si ještě dostala MS

blackie26
autor
1. zář 2009

mnela sem to 18.8.
18.9
20.10
a posledni 17.11

takze nakej rodil tam je

adellaide03
1. zář 2009

No tak to není tak velký rozdíl, ale pár dnů tam je. Tak snad se malá brzy umoudří a vykoukne na svět. Držím Ti pěsti ať je to co nejdřív a přirozeně.

blackie26
autor
2. zář 2009

jo doufejme u vidime co zitra na kontrole...

adellaide03
2. zář 2009

Takže si pořát vcelku, malé se nechce ve?Teda ta se ale krášlí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru