Třetí dítě. Máte zkušenost s výchovou a porodem?

klararas
10. kvě 2007

S manželem jsme se rozhodli, že si pořídíme třetí dítko. Máme dvě holčičky (Nicol Klára 6let a Lenka Pavla 5let) a mimčo 24tt (vypadá to, že to bude kluk, takže Michaell Roman). Nemáte některá zkušenost ohledně výchovi a hlavně porodu třetího dítka? Nechci nikde udělat chybu, aby nebyl rozmazlenej atd.

romiss
10. kvě 2007

Ahojky klaras,tak já také čekám 3-tí dítě jsem 32tt...mám doma spíš už puberťačky,ale o to horší...věř mi:malé děti - malé starosti,velké děti - velké starosti...a tak jsem zvědavá jak to všechno budu zvládat..ty máš poměrně ještě malé kočky,které určitě rádi mamce pomůžou...můžu se zeptat kde bydlíš? 🙂

klararas
autor
10. kvě 2007

Čauky romiss, já bydlím kousek od Svitav, směr Brno. A odkud jsi Ty? 😉 . Poslední dobou jsem si všimla, že tři děti začínají jít do módy, tak jsem ráda. Moje kámoška, každým dnem (na 100% zítra), čeká páté děcko. Má to rozvrženo celkem fajn (16, 13, 6, 2 + mimi), takže starší se starají o mlatší atd.

romiss
10. kvě 2007

Ahojky,klaras dej si do nastavení děti a odkud si a TP je to nahoře jak se odhlašuješ z koníku,pak když si klikneš na mou fotku ukáže se ti tam odkud jsem já... a tak....už máš kočárek?já jsem si ho byla dneska objednat.... nevím jestli ho znáš Roan Marita..je hodně prostorný a houpací což už je málo k vidění,ale ty moderní se mi taky líbí,ale zdají se mi malé korbičky,jelikož v zimě budeme velcí, tak bych ho tam chudáčka moc mačkala...taky mám kamarádku co má 5 dětí,ale to se mi zdá už docela hodně nevím jak ty,ale já už končím 😀 😲 😀... tři myslím budou uplně... stačit měj se paa 😉

klararas
autor
10. kvě 2007

¨romiss, to já už taky končím, už by to stačilo. A díky za tip. Nastavím si to.

mama04
10. kvě 2007

ahoj, manžel by si taky přal 3 děti. Ted se snažíme o druhé a tak uvidíme 😵

klararas
autor
10. kvě 2007

ahojky mama04, máš krásnýho chlapečka 🙂 , Přeju vám hodně štěstí ve snažení, ať už máš brzo dva proužky 🙂

mama04
10. kvě 2007

makáme a pořád 😀 😀 😀 😀

klararas
autor
10. kvě 2007

to je dobře 🙂 🙂 🙂

mama04
10. kvě 2007

a více fotek nemáš, holky super

klararas
autor
10. kvě 2007

Zatím ne, mám všechno na CD, ale spíš na DVD (mi spíš točíme), ale mám foto mimíska

mama04
10. kvě 2007

krásný 🙂 , je tam

klararas
autor
10. kvě 2007

Děkuju, ty tam máš taky pěkný fotky 🙂

mama04
10. kvě 2007

to budou pomocnice 🙂

klararas
autor
10. kvě 2007

Snad budou, najednu stranu se moc těší, jak budou vozit atd. Představují si to jak panenku šušu. Ale na stranu druhou prý nemíní po něm uklízet hračky 🙂

mama04
10. kvě 2007

to bude hukot ☹

klararas
autor
10. kvě 2007

to máš pravdu. Neumím si to ani představit

mama04
11. kvě 2007

já se toho taky bojím( myslím 2 mimča) Tomík je drak.Ale koukají s tatkou na cízí mimina v kočárcích. Už se moc těší

klararas
autor
11. kvě 2007

to ti věřím, bez dětí to prostě nejde

mama04
11. kvě 2007

ahoj

adnikaa
11. kvě 2007

ahoj, my máme taky dvě holčičky 6 a 3 a teď jsem v 29týdnu

mama04
11. kvě 2007

ahoj,tak to se už těší

klararas
autor
11. kvě 2007

ahoj mama04

adnikaa
11. kvě 2007

zatím jo jde o to jak dlouho jim to vydrží 🙂 ale už teď mi slibují že se budou o prcka starat a já nebudu muset nic dělat 😀

klararas
autor
11. kvě 2007

ahoj adnikaa, máš moc krásné holčičky, a ja se těšíš atd., že to zvládněš, z toho mám totiž obavy

mama04
11. kvě 2007

asi jsou holčičky hodnější 😀

klararas
autor
11. kvě 2007

mama04, to zas tak pravda není, ty dvě to jsou dračice a kolikrát přemýšlím jestli si to ten nahoře na poslední chvílu nerozmyslel (s pohlavím), protože jediný hračky jsou auta, pistole, kde se porvat apod.

mama04
11. kvě 2007

není to jednoduhý

adnikaa
11. kvě 2007

klararas, já se moc těším, holky jsou moc hodný a s autama si hraje jen ta mladší, dává je spát do domečku pro panenky a tak,trochu mám taky strach jak to budu zvládat ale mám skvělého manžela který mi pomáhá

adnikaa
11. kvě 2007

ahojky musím letět venku je hezky tak chci hodit prádlo ven

klararas
autor
11. kvě 2007

adnikaa, to já mám také výborného manžela. Nedokážu si to bez něho představit. Já už se taky moooc těším (mimčo je plánované). Hlavně až to maličké budu držet v náručí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru