Tříselná kýla v 31tt, máte zkušenosti?

berovajitka
29. říj 2015

Ahoj, zjistila jsem, že mám levé tříslo větší (jako uvolněné svaly) než pravé. Pravou tříselnou kýlu mám v dětství operovanou tak je to v pořádku. Levé tříslo začíná pobolívat a mám obavy, co mi řekne v pondělí doktor. Máte nějaké zkušenosti? Mohli jste rodit přirozeně, šli jste po porodu na operaci nebo se ztratila?
Díky za příspěvky 🙂

lpamela
29. říj 2015

Takto jsem to měla přesně já. Z gynekologie mě poslali na chirurgii, kde mi potvrdili tříselnou kýlu. Bylo mi řečeno, že v těhotenství se s tím nedá nic dělat. To by muselo být akutní uskřinutí střeva, aby s tím něco dělali. Rodila jsem přirozeně. Musím se přiznat, že při porodu jsem na kýlu ani nevzdechla. Na operaci jsem zatím nikde nebyla. Někdy mě zapálí v levém tříslu, ale bouli tam nemám, takže zatím to neřeším.

berovajitka
autor
30. říj 2015

Děkuji, taky si myslím, že se po porodu vytratí. Ale uvidíme......věřím, že to bude v pohodě. 🙂

cristle
9. lis 2015

Zdravím tak mám ted ten samy problem a prave premyslim,zda si ji nechat odstranit v tehotenstvi nebo pockat az jak se to vyvine po porodu,nerada bych podstupovala anestizii v tehotenstvi mam proste strach,zatim me kyla nejak neomezuje obcas to poboliva,tak asi pockam po porodu

berovajitka
autor
10. lis 2015

@cristle Ahojky, určitě bych to nechala až po porodu, taky mě občas pobolívá - musíme se hold šetřit 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru