V kolikátém týdnu těhotenství jste přesně rodily?

andrejka_o
15. črc 2014

Ahoj holky, tamova mensi diskuzni otazecka. Mam 8 dni do terminu, zajimalo by me, kdy jste rodily? Jestli se spis prenasi, nebo jesti se rodi i driv? Kazdou noc uz uleham s tim, zenv noci vyrazime a porad nic... uz bych chtea mit prcka venku🙂

anina32
15. črc 2014

@andrejka_o U prvního mi přesně na první termín praskla voda a jelo se, druhý se narodil taky na první termín, ale tam mi porod vyvolávali v nemocnici.

bebe_84
15. črc 2014

Já 40+5, už mi vypsali žádanku na poradnu na vyvolání a malá se toho tak zalekla,že šla dobrovolně sama. 😀

elielizabeth
15. črc 2014

@andrejka_o Z vlastní zkušenosti vím, že každé miminko je jiné. Dcerka šla ven plánovaným císařem ve 39. týdnu a vydrželí jsme 2v1 celou dobu až do toho termínu a ven se jí vůbec nechtělo ani poslíčky jsem neměla.
No a u syna jsem měla pořádné poslíčky od nějakého 33. týdne a taky měl jít ven plánovaným císařem, ale začal se drát sám už ve 37. týdnu. Ale kamarádky kolem mě spíš přenášely...

zuzile88
15. črc 2014

Já rodila v 38+5 a jsem ráda, že to bylo dřív 🙂

andrejka_o
autor
15. črc 2014

Posledni dobou prave pozoruji, ze se spis prenasi... tech 9 mesicu uteklo tak rychle, ale ten konec je nekonecny 😀 a podle ktereho terminu jste se ridili? Podls gen mam 23. a podle ms, kterou jsem nemela zrovna moc pravidelnou, tak mam 26. ...

zzuzinda
15. črc 2014

Adámek je vyvolávaný a nakonec se narodil akutním císařem 42+1 (ale mohl být o den dřív, ale neměli pro mě postel na oddělení 😉 ) a Bára je plánovaným císařem 39+3 a nijak se ven nechystala.

lv
15. črc 2014

40+2 obe

osicenka
15. črc 2014

Jj, taky jsem od 36.tt chodila spát s tím, že tu noc už mě to určitě probudí a pojedeme 😀 A malý se narodil 41+3 a tak tak se vyhnul vyvolávání.

onelove
15. črc 2014

Už 14dní před termínem jsem byla jak na trní, kdy už to začne....ale nakonec se žádná akce porodnice nekonala a malá se narodila vyvolávaně až ve 41+6, dle mojí ženské doktorky prvorodičky spíše přenáší...ale zase je to kus od kusu 🙂 Tak hlavně přeju bezproblémový porod a ať to máte brzo za sebou! 🙂

evulina77
15. črc 2014

první na 40+0 a druhá 40+1, poslíčkovala jsem vždycky docela dlouho předem. Pokud si nejsi jistá jestli to jsou poslíčky, dej si vanu. Tam se to buď rozjede, nebo zastaví. Měli jsme vždycky kolem porodu velkou spotřebu vody 😀

palomitacheca
15. črc 2014

@andrejka_o syn se rozhodl sam ve 40+5tt., dcera vyvolavane ve 40+0tt. - pri zavadeni tabletky uz jsem pry byla dobre pripravena, tak by se mozna sama narodila celkem brzy 🙂

jge
15. črc 2014

38+6

andrejka_o
autor
15. črc 2014

@evulina77 jj, sprcha zafungovala predevcirem... pres den mame klid, malej se vrti az na vecer a poslicci taky az kolem 21 hod... uz se na nej vsichni tesime, tak by nemuse, tolik otalet😀 dnesk jsem 38+6, tak snad to utece rychle....

andrejka_o
autor
15. črc 2014

@jge dneska jsem 38+6 😀

pavlapl
15. črc 2014

První 41+3 a druhé 40+1 na třetí čekám

jge
15. črc 2014

@andrejka_o My zkouseli po domacku mimi pomoci na svet - sex, prochazka, hodne ananasu

ebsian
15. črc 2014

40+0 tt vyvolávaný.

andrejka_o
autor
15. črc 2014

@jge ananas pomaha? To jsem jeste neslysela - vyzkousime😀

lizeth
15. črc 2014

TP jsem měla 29.12.13...... Strašně jsem nechtěla rodit přes Vánoce ani přes svátky a pořád jsem k malý promlouvala, ať počká aspoň do 27.12. A já fakt rodila 27.12. 😀 ... Večer 26.12. jsme šli ještě do čajovny, nohy jsem měla jak konve, přítel mi je tam masíroval, kolem půlnoci jsme přišli domů a já ještě na netu hledala nějaký videa, jak správně masírovat kotníky, aby praskla voda 😀 .. Tak je přítel namasíroval znova s šli jsme spát... Já zklamaná, že nic... A ve 3h ráno.... Křup! A postel celá mokrá... Ve 4h jsme byli v porodnici, ale porodila jsem až o 2Oh později... Takže u nás asi fakt zabrala masáž kotníků 😀

spirulina
15. črc 2014

obě děti spontánně - první 40+5, druhá 39+2

pisjutynka
15. črc 2014

Já 41+0, měla jsem jít už na vyvolání a měla jsem z toho takovej strach, že malá rači vylezla sama 😀

jge
15. črc 2014

@andrejka_o Nekde jsem to nasla, uz je to pres rok, tak nevim kde. Vypila jsem dzus a jeste snedla konzervu....

panihk
15. črc 2014

Já byla přesvědčená, že budu rodit rok a den od svatby, takže 38+0, všem jsem to oznamovala jako hotovou věc a prostě jsme s tim počítali. I porodní cesty byly v tu dobu ready. Mimino jsem o tom přesvědčovala asi dva měsíce. 🙂 No, nakonec 39+5, takže víceméně na termín.

gyrlie
15. črc 2014

Já rodila 35+6. Praskla mi voda a už se jelo. Příště bych prosila v termínu 😀

petrajurinova
15. črc 2014

první porod 38 tt (přesně 2 týdny před termínem) a druhý porod 42 tt (přesně 2 týdny po termínu)

vandik83
15. črc 2014

první 39+6 (ale TP podle MS nebyl správný, ve skutečnosti jsem byla tak 39+2 až 39+4) a druhé 39+0, ale to mi doktorka udělala den předtím hamiltona (měla jsem porodní cesty dobře připravené, takže to vůbec nebolelo), nechtěli mě nechat dojít až do termínu kvůli těhucukrovce

dezyre
15. črc 2014

oba dva kluci přesně 39+4 🙂 (beru to tři dny před termínem,který nám stanovili podle ulztrazvuku ve 12tt).

sinorina
16. črc 2014

Oba jsem porodila spontáně. První 40+5, druhý 39+0

marrei
16. črc 2014

Oba spontánně, dcera 38+1 a syn 37+1 tt

denyzuza06
16. črc 2014

38+3 a 38+0

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru