VBA2C. Přirozený porod po 2 sekcích. Kdy, kde, jak, s kým?

miranda77
3. bře 2011

Máte někdo zkušenost s přirozeným porodem po dvou sekcích? Kdy, kde, jak a s kým?

miranda77
autor
19. čer 2012

@sykorka26 Děkuju ... Jsem moc ráda, že tahle diskuse dává naději ...!!!

lovebaby
19. čer 2012

@sykorka26 to je krásný, už se těšim až napíšeš, že máš miminko u sebe a porod proběh spontánně 🙂 🙂 🙂

lovebaby
19. čer 2012

@miranda77 já taky 🙂 půl roku uteče jak voda, tak at se ti libí v práci

lovebaby
19. čer 2012

holky já doufám, že jednou u nás to třetí miminko taky bude 😔

mery83
20. čer 2012

@lovebaby Já myslím že se ještě dočkáš,manža určitě poleví.

mery83
20. čer 2012

@sykorka26 Tak to vypadá že už máš miminko u sebe.

miranda77
autor
20. čer 2012

@lovebaby děkuju ... už zbývají jen 3měsíce 😅

helcas
20. čer 2012

@miranda77 já si to už vůbec neumím představit, až budu nastupovat do práce.. ale jsem ráda, že se má miminko narodit až na podzim a že si teoreticky ještě před nástupem užiju léta a dětí, tak jako to máš vlastně ty..

miranda77
autor
22. čer 2012

@helcas 🙂 Toník je na konci srpna ... takže naprosto učitelské dítě ... končí rodičovská a já šupky do práce 😀 ... kdy máš přesně termín?

helcas
22. čer 2012

@miranda77 27.9., za 3 měsíce, pořád ještě moře času 🙂

sykorka26
23. čer 2012

Tak se povedlo.Hurá!!!!! 19.6.2012 se narodila pricezna Sofie přirozenou cestou.3090g,50cm,17 05.Jedním slovem úžasné.Teď spinká v postýlce v ložnici a já už mám vypranou jednu pračku 😀
O půl třetí odpo mi praskla voda a o pěti byla venku,tak jsem se ani moc netrápila.Byla u mě je porodní asistentka a doktorka přihlížela.Snad jen dvakrát se zeptaly na jizvy a to bylo vše.Nestihla jsem dát ani epidural.Byť jsem o něj žádala 😎 😀 😉 Tak že výsledek:žádné kanyly v ruce,trochu šítí dole,ale hlavně dokonalý zážitek a největší cena,krásná zdravá dcera.

baarca
23. čer 2012

@sykorka26 Moc a moc gratuluju a přeju Sofii do života jen to nejlepší 🙂 Jsi úžasná, jak jsi to zvládla. A tohle je to nejlepší povzbuzení pro všechny tady.

sykorka26
23. čer 2012

@miranda77 Nejen že tato diskuze dává naději,ale ona i funguje.Ještě jednou díky.Bez vás bych to nedala 😉

sykorka26
23. čer 2012

@baarca Děkuji a doufám,že i ostatní porodnice začnou být otevřenější k naším přáním.

mirunda
23. čer 2012

@sykorka26 páááni, obdivuji, že jsi do toho vůbec šla - pokud jsi tedy po 2 sekcích a hlavně moc moc gratuluju a zááávidim 😵 Kde jsi rodila? Souhlasili tam s přir. porodem po císařích?

natama
23. čer 2012

@sykorka26 strasne strasne moc gratuluju!!! mam z vas obrovskou radost a preji male do zivota jen to nejlepsi, zdravi a spoustu takhle krasnych zazitku! 😵 😵 😵

lamarika
23. čer 2012

@sykorka26 obrovská gratulace!!! Pořád jsem čekala jak ti to dopadne a protože jsi to všechno zvládla, tak jsem se rozhodla, že to ještě nevzdám a znovu se pokusím si ve zdejší porodnici prosadit svou a přesvědčit svého gyndaře. Moc děkuji za motivaci, snad mi to také vyjde. A pokud ne, tak alespoň budu mít klidné svědomí, že jsem to nevzdala

lovebaby
23. čer 2012

@sykorka26 mooc gratuluji a malé přeji hodně zdravíčka. 🙂 Mam radost, že jsi mohla rodit normálně, ale nějak jsem u tebe věděla že to klapne, jak jsi byla pozitivně nalazená 🙂

lovebaby
23. čer 2012

@sykorka26 jinak porod tedy rychlovka, já chci takyyy 😀 😀 😀

lovebaby
23. čer 2012

@sykorka26 koukla jsem ti do alba, malá je krásná, já bych taky brala ještě jedno miminko 🙂

natama
23. čer 2012

@sykorka26 jj, ja taky vedela, ze to dopadne takhle dobre. krom pozitivniho prostupu si myslim, ze hladkemu prubehu pomohl i to vcelku velke otevreni se u predchoziho porodu. ze uz telo to otevirani jednou prozilo 🙂
proste parada 🙂
nemas chut si to jeste zopakovat? 😀

helcas
24. čer 2012

@sykorka26 krása! moc gratuluju, že se to povedlo a že máte doma krásnou zdravou holčičku..taky se na ní půjdu hned mrknout do alba 🙂

mery83
24. čer 2012

@sykorka26 Moc moc gratuluji a doufám že nás bude víc.

sykorka26
24. čer 2012

@mirunda Ahojky.Ano jsem po 2 sekcí a taky konečně po normálním porodu.Rodila jsem v Brně Bohunicích a jsou v pohodě.Odsouhlasil to přímo pan primář 🙂

sykorka26
24. čer 2012

@natama
@lamarika
@lovebaby
@helcas Holky moc moc moc díky.Malá je úžasná.A děti jsou taky úžasný.Eliška jí chodí zpívat.A Ríša ji pořád ohladkává a pořád by ji choval 😀 😀 A nejúžasnější je manža.

sykorka26
24. čer 2012

@lamarika Když já ani prosazovat svou nemusela.Oni tak nějak sami.Prostě jsem se zeptala a ono to nějak prošlo.Řekla bych,že se pomalu mění názor na to,že to musí být po dvou sekcích zase sekce.Samo že musí být vše v pořádku.Přeji pevnou vůli a odhodlání,ono to půjde.Dávej můj porod za příklad.

sykorka26
24. čer 2012

@natama Abych pravdu řekla,tak nemám chuť si to zapakovat.Jsem ráda,že je to moje poslední 😀 😀 😎 😎

mery83
24. čer 2012

@sykorka26 Já ti tak závidím?Musí to být úžasný pocit.
A hlavně je super že ti to šlo tak rychle.

sykorka26
24. čer 2012

@mery83 Je to hlavně pocit úplného naplnění.Konečně se cítím celou ženou.A rychlovka to byla.Až tak,že si porodní asistentka nestihla dát rukavice aby mohla Sofí chytit 😀 😀 😀 tak chytala bez rukavic.

mery83
24. čer 2012

@sykorka26 Ja už chci taky,musím tatinovy domluvit ať si stím tady hne a mužem se začít snažit.Snad budou mít i unás takový přístup a ne budou mě tlačit do sc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru