VBA2C. Přirozený porod po 2 sekcích. Kdy, kde, jak, s kým?

miranda77
3. bře 2011

Máte někdo zkušenost s přirozeným porodem po dvou sekcích? Kdy, kde, jak a s kým?

fim
17. led 2012

@mery83 Divím se, že si ještě v dnešní době někdo může myslet, že kojení je antikoncepce. Mirču jsem chtěla ze stejného důvodu jako ty, plus ty problémy s krvácením navíc. Gumu jsem neměla ráda a teď, když si představím, že jsem se jí mohla navždy zbavit, ji doslova nenávidim. 😠
Ještě jednou opakuju, nemyslím si, že tě to potká, ale myslím si, že bys to měla vědět, že se to stává.
Já jsem teda člověk, co si říká, že proč bych zrovna já měla být to 1% (nebo kolik jich může být) a asi to měl být trest za tu "lehkovážnost". 😉

mery83
17. led 2012

@fim Ale žádnej trest to není,to je zákon schválnosti že zrovna já.My s manžou teda gumu používáme,na přerušovanou soulož moc nevěřím jelikož nemám stejně dlouhy cykly a někdy ovulku ani necítím,Ale je to takovy nic moc.Mamka mi říkala,že kdysi dávno byly DANY a ta jí dala taky zabrat,ale mirenu nezkoušela.

miranda77
autor
17. led 2012

@mery83 a proč ti to doporučil? varianta místo pilulek?

mery83
18. led 2012

@miranda77 Protože ještě kojím a cerazette mi nedělala dobře.A malá se jen tak asi neodstaví.Jsem mu říkala ať mí píchne inj na zastavení laktace tak mi řek aŤ raděj kojím.A té depoprovery se bojím aby ze mně nebyla kulička.V unoru si ji asi nechám dát.

mery83
22. led 2012
https://www.youtube.com/watch?v=Tr2xvkTaVAM

-Vypadá to zvláštně když jsem se na to dívala,ale z pozice rodičky je to jiny.člověk nevidí co tam dělaj.

miranda77
autor
23. led 2012

@mery83 no ani jsem to nedokoukala - nevím proč, jsem si myslela, že plodovku píchnou spodem ...

mery83
25. led 2012

Ahojte tak už je to 45DC a já to ještě nedostala.Pořád jen pošpiňuji jednou po ránu pak tři dny nic.Ach jo.Ani mě břicho nebolí jen tak tlačí.Proč nemužu být normální? 😖

miranda77
autor
25. led 2012

@mery83 :D to je krásná otázka! Já jsem jela na seminář http://www.vedomezenstvi.cz/ a tam jsem zjistila, že jsem úplně normální ženská 😀 .

mery83
25. led 2012

@miranda77 Docela zjímavé stránky.Zítra počtu víc.
Ty hodně chodíš na semináře že?To ti někdo zasílá kde jsou?

miranda77
autor
25. led 2012

@mery83 ne, ne ... hledám si je sama, podle toho, co mne zrovna trápí ... hodně jich je také tady: http://www.maitrea.cz/ s některými věcmi ve svém životě chci prostě něco dělat - a ty semináře mne vždycky nějak posunou ... 😉

mery83
25. led 2012

@miranda77 To je hodně z Prahy,pro mě dost z ruky.Já jsem se rozhodla podat si přihlášku na vejšku.Sem zvědavá jestli mě přijmou.Potřebuji v životě nějakou změnu.

miranda77
autor
30. led 2012

@mery83 do Prahy je to z ruky, ale hodně lidí-přednášejících a lektorů- má své domovské kurzy jinde než v Praze ... wow vejška- tak držím palce! 😎

mery83
30. led 2012

@miranda77 No zatím jsem u toho,že jsem si koupila přihlášky,ještě to vyplnit,zaplatit a poslat.
Jinak mi teť poslední dobou bývá nějak úzko.Já když vidím mimčo já bych se mohla rozplynout a mám hned na krajíčku.Nevím jestli je to návratem do práce,který mě čeká.Ach jo. 😖

miranda77
autor
5. únor 2012

☹ tak pořád nahlížím, jestli se tu neobjeví nějaká nová maminka, která má zkušenosti s VBA2C, nebo která se bude o to pokoušet ... těším se na každou zkušenost!!!

helcas
5. únor 2012

@miranda77 já se sem taky chodím koukat a čekám na nějaké nové informace 🙂

sykorka26
8. únor 2012

Dobrý večer ,dámy. 🙂
To to je mé ožehavé téma.Mám dvě děti 5 a 2.Obě císařem a nyní jsem ve 22.tt a také bych chtěla porodit přirozeně.Když to půjde,samozřejmě.K mému překvapení můj pan gynekolog neměl problém s tím,že jsem těhotná.Mimochodem jsem otěhotněla přes tělísko.Fakt doporučuji 🙂
Před měsícem mě pan Dr. zase překvapil,když na moji otázku přirozeného porodu nic nenamítal.Buď mě nechtěl rozhodit hned na začátku a nebo to myslel vážně.Nevím.Nic méně,názory jsou opravdu různé.Jizvu si nechávám kontrolovat při každém ultrazvuku.V pondělí jsem byla na ultrazvuku ve 22t,na tom lepším UZ,a paní doktorka mi řekla,že jizva,tedy jizvy,nejsou nějak významě ztenčené.Což je pro mě signálem,že se o přirozený porod budu opravdu zajímat a co nejdříve konzultovat v brněnské porodnici Bohunice.Jsem zvědavá,jak se to bude vyvíjet.Je pravda,že mám strach,ale kruci jsem ženská a je to moje tělo a chci dostat šanci 😉

helcas
9. únor 2012

@sykorka26 tak to jsme na tom dost podobně.. akorát já mám děti 3 a čtvrt a rok a čtvrt...a tedˇto vypadá (omylem 🙂 na další, ještě to není potvrzené dr., vychází to na 7. týden.... bojím se, co na to moje dr. vůbec řekne a o přirozeném porodu myslím se před ní nebudu moct ani zmínit.. tady u nás na severu vůbec budu horko těžko hledat někoho ochotného..to v Brně na tom budeš o dost líp, Brno je alternativám celkem nakloněný

mery83
9. únor 2012

@helcas To moooc gratuluji a ať je vše v pořádku.Snad by to mohlo i vyjít co? 🙂

mery83
9. únor 2012

@sykorka26 Ahoj je super že se doktor staví k přirozenému porodu pozitivně.Já bych si to taky přála.A chtěla bych se zeptat co to bylo za tělísko?

helcas
9. únor 2012

@mery83 musí to vyjít! poslední šance 🙂

mery83
9. únor 2012

@helcas Budem tě sledovat 😀 a držet pěstičky.Pak napiš co na to dr.

helcas
9. únor 2012

@mery83 díky..budu dávat průběžně echo

natama
9. únor 2012

@sykorka26 teeda, to jsou pozitivni zpravy, snad i v blizkych porodicich budou vstricni 🙂 taky jsem zvedava, co jsi mela za telisko. ze bych do nej taky nakonec sla 😀 😀 a jestli to neni tajne, proc jsi mela CS
@helcas moooc gratuluju!!! a tesim se na dalsi zpravy 😵

sykorka26
10. únor 2012

@natama Ahojky holky.Co to bylo za tělísko už nevím.Už je to půl roku a i před tím jsem nevěděla název 🙂 Ale bylo tam.Myslím že ani tak nejde o to jaké tělísko to bylo,ale jak veliké.Moje tělo ho nechtělo,tak bylo napůl venku,což jsem nevěděla.Jinak tělísko dopo

sykorka26
10. únor 2012

@helcas Taky gratuluji k možnému přírůstku 🙂

miranda77
autor
13. únor 2012

@helcas také držím palce ... jestli to pro Tebe neí daleko, tak v Povrlech je MUdr. Žáková - říká se o ní, že je nakloněna přirozenému porodu ... tak možná by ro stálo za konzultaci ...

miranda77
autor
13. únor 2012

@sykorka26 miminko k vám prostě chtělo! 😀 ... palce sevřené a také se těším na další info!

u nás miminko stále otálí ... no třeba to tak má být 😅 ...

sykorka26
13. únor 2012

@miranda77 Ahoj.Určitě to tak má být.Ony ty malé potvůrky si vlastně vybírají nás 🙂 A né ,že mi se rozhodnem mít mimi.Každopádně další info dám.A kde že je ta paní Žáková.Zadala jsem "Povrchle"? a nic mi to nenašlo.

helcas
13. únor 2012

@miranda77 díky za tip! určitě se bude hodit, až půjde do tuhého 🙂 zatím jsem vyloučila 2 nejbližsí porodnice, tam by mě hnali... takže to taky bude dost o štěstí - buď na někoho natrefím, nebo ne. Taky jsem teprve na začátku a bůhví, co bude dělat jizva za pár měsíců.

@sykorka26 jsou to POVRLY 🙂

miranda77
autor
13. únor 2012

@sykorka26 tak tak Povrly ... no já právě asi ani nejsem rozhodnutá 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru