Ve kterém týdnu jste rodily? Nechci přenášet

kirax
24. zář 2007

ve kterém týdnu jste rodily?já htotiž nechci přenášet,ale každý mě straší že jako prvorodička určitě budu.nechci vyvolávaný porod ☹ jsou třeba i nějaké fígle jak to urychlit? 🙂

moncicik
24. zář 2007

ahoj já rodila CŘ ve 36. týdnu

petraluk
24. zář 2007

Ahojky já rodila 14 dní po termínu. 😒 Pochopitelně pomocí vyvolávačky, dali mi 2 tablety a rozhodně to nebylo rychlí. Všechny rady co tady píšete na mě nezabírali, sex, procházky, skořice, mytí oken, schody, jízda po kostkách, horká koupel atd. atd. atd.

margotka
25. zář 2007

já to měla stejně jako petraluk,jen s tím rozdílem,že si to naše mimčo rozmyslelo samo asi 12hod.před plánovaným přijetím do porodnice.Všichni mi říkali,že jako druhorodička budu rodit dřív,haha 14 dní jsem si počkala 😉

aja2001
25. zář 2007

rodila jsem
42+0tt
40+2 ale to jsem byla do 30tt na udrzovačkach

blacklucka
25. zář 2007

41+1

karotky
26. zář 2007

41tt................po oxitocinovém testu.

berruna
26. zář 2007

36+1

pipisek
26. zář 2007

první dítě 41+0
druhé 41+4 po vyvolání, zátěžák ani babské rady nezabraly ....

sandra81
26. zář 2007

Ja rodila presne ve vypocitany datum porodu coz bylo 7.3.07 🙂

elly
29. zář 2007

Prvni dite, 37+2 po vyvolani..

m.c.
29. zář 2007

38+3, přirozeně, po odtečení plodové vody

androna
29. zář 2007

ja taky 38tt po odteceni plodovky

kaceenka81
29. zář 2007

holky asi ze zeptám blbě,ale poznaly jste hned že je to plodovka?já mám takové výtoky že to ze mě občas doslova"teče"a pak jsem zmatená

lamia
29. zář 2007

38+5,přirozeně se to rozjelo kontrakcema

natalien
29. zář 2007

37+3, taky po od toku plodové vody.
Kaceenka - to poznáš 😉

bukos
29. zář 2007

Ahoj, já měla prvního syna ve 38+2-te soboty na neděli 2hod. poslíčky a v neděli o půlnoci jsme jeli-malej se narodil v pondělí v 16,50 a při druhém jsem rodila 40+1-ale byl to vyvolávaný porod- Honzík byl "venku" za 3,5hodiny...Pavla

lenca75
29. zář 2007

Ahojky,já rodila ve 38+1 😉

slunicko27
29. zář 2007

37+5 vyvoláváním

alisas
30. zář 2007

U me to bylo prvni dite a rodila jsem ve 41+6.

pitrs
30. zář 2007

37tt 😉

janulas
30. zář 2007

38tt+3 po odtecení plodovky svojcata 😎

andrysek2
30. zář 2007

ahoj holky ja rodila poprve 10dni po terminu druhy 2 dny po terminu a treti den pred terminem 😀 😀

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
orisek1
1. říj 2007

Ahojky, já jsem rodila ve 42 tt. Zkoušela jsem všechny možný fígle a nezabralo vůbec nic. Já jsem teda neměla celé těhotenství ani žádné tvrdnutí bříška nebo poslíčky. Až dva dny před plánovanou hospitalizací na vyvolání porodu mi doktor provedl hamiltona a ještě ten den večer mi začaly kontrakce. Druhý den jsme s pravidelnými kontrakcemi jeli do porodnice, kde si mě už nechali, ale protože porod nepostupoval, tak mi další den ráno píchli vodu a dali kapačky a odpoledne jsem konečně porodila.
Hamilton byl sice pořádný maso, ale jsem ráda, že se ten porod alespoň ze začátku rozjel sám. Do vyvolávání úplně od nuly se mi moc nechtělo 😉

berdicek
1. říj 2007

Ahojky, ja jsem rodila ve 41.tydnu, presne 40+5, a byla jsem taky prvorodicka. Taky jsem mela obavy, ze mi budou porod vyvolavat, zadny zaruceny rady nepomahaly. V patek rano jsem byla objednana do poradny, ale uz jsem tam nedorazila, v noci jsme razili do porodnice 😀

betka007
3. říj 2007

ahojky, ja som porodila 41+6tt, indukce porodu. myslela som si, ze porodim normalne,ale museli mi porod vyvolat, lebo som dlho prenasala ☹

koni.klec
3. říj 2007

Ahojky, kouknete na tento clanek. Myslite, ze to je mozny? 😨
http://zpravy.idnes.cz/rodice-po-roce-zjistili-...

ladydi
3. říj 2007

Ahojte holky, já jsem rodila 38+5 v pondělí mi odešla hlenovka na 3x a ve středu mi udělal gyndr Hamiltona odpoledne mě chytli kontrakce a ve čtvrtek v 5:38 byla malá na světě 😉

sklveronika
3. říj 2007

Ahoj koni.klec, no to je teda něco!Asi se to stát mohlo,ale je mi divné,že si toho rodiče nevšimli.Asi si teď dám pořádnýho majzla na mého broučka co se klube 😀

koni.klec
3. říj 2007

Hlavne si rikam, jak je to s tim materskym pudem, to je museli zamenit hned po porodu, aniz by je tem matkam ukazali. Jinak prece kazda matka pozna svy dite, kdyz uz ho jednou videla ne? Nebo se pletu a nepozna?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru