Ve kterém týdnu jste rodily? Nechci přenášet

kirax
24. zář 2007

ve kterém týdnu jste rodily?já htotiž nechci přenášet,ale každý mě straší že jako prvorodička určitě budu.nechci vyvolávaný porod ☹ jsou třeba i nějaké fígle jak to urychlit? 🙂

sluninka
22. bře 2009

tak já jsem rodila 41+3tt, malá měla 47cm a 3110g..přenášela jsem 10dní a nepřeju to ani úhlavnímu nepříteli...to čekání bylo šílený 😖 😀

rybkamyska
16. dub 2009

ahoj holky, muj prvni porod byl po naruzivem sexu, praskla voda a jely jsme 😠 38tt, porod trval 13hodin. druhy porod byl ve 37tt , opet po naruzivem sexu (dosahla jsem extremniho orgasmu) 😅 , to mi odesla hlenova zatka a hned zacaly bolesti, porod trval 9hodin. treti porod to se holce moc nechtelo... a mamince taky ne sexovat 🙄 ve 40tt jsem sla za doktorem, at mi pomuze, hmatl... dva dny na to zacaly nepravidelne bolesti a i tak byla mala za 5 hodin na svete. ted cekame ctvrte a vim, ze i kdyby jsem mela manzilka donutit, tak posledni 2-3 tydny pred TP budu sexovat a zase sexovat. Myslim, ze je dulezite, aby zena pri tom sexu mela opravdu silny orgasmus a pak to jde jako po masle... takze vsem drzim palecky at to mate rychle za sebou a chlapi at se snazi.. 😀

vendulka
17. dub 2009

já jsem rodila 38+5,ale nebylo to vyvolané sexem 😀 ,ale nervama 😠

bertica.h
17. dub 2009

JA BY SOM RADA PORODILA V 38TT..som zvedavá ako to dopadne..prvá dcéra bola v 39tt

začnem zachvílku piť maliník a uvidíme 🙂

aponchie
17. dub 2009

ja bych rodila klidne uz 😎 vsecko me boli jak starou zebracku ..oproti prvnimu tehu sem vyflusla jak hrom a dite je uz ready koupim malinik a zacnu dneska 🙂

vendulka
17. dub 2009

já se k maliníku ani nedostala 😀

vendulka
17. dub 2009

pořád jsem váhala a váhala a nkonec bylo pozdě 😀

jajinka27
17. dub 2009

já rodila 42+ něco, už ani nevím, bylo to vyvolávané a sakra dlouhé 😖

qipik
18. dub 2009

ahoj,maminy....ja sem v 41+a pořad nic....ted jdu ještě na kontrolu a pak v pondělí nastup do nemocnice....mate někdo zkušenost s vyvolaným porodem?řika se že je to hrůza.... 😢 😲 ...pořad čeka kdy to na mě příjde ale pořed jen malý stahy... 😖

jana.sun
18. dub 2009

ahoj, já rodila v 35+5 tt - asi jsem si to vyvolala úklidem 😨 ale těžko říct. Malý šel KP a měl 2.650g a vypiplat ho do 3 kg byla celkem fuška. Takže příště bych raději ještě tak 2 týdny počkala 😉

julka11
18. dub 2009

ahoj, já rodila 38+5 tt. Rodit o trochu dřív jsem začala určitě jen kvůli tomu, že jsem poslední 2 měsíce těhotenství "vyhrožovala" manželovi, že pojedeme, až uklidím sklep. Ten den jsem neměla co dělat, tak jsem šla dělat Ordnung do sklepa a vnoci už jsme frčeli🙂 Takže při dalším těhotenství si žádné úkoly už dávat nebudu🙂

kinsli
18. dub 2009

Já rodila v 37+3 tt po druhém hamiltonovi. ( Náše nedonošeňačka měla i tak 4000g a 55 cm ) 😀
Teď nám je rok a jsme pro změnu váhově zase pod průměrem. Máme 78 cm a 8570g.

lehna
18. dub 2009

4Ott,jeden den po termínu

pilotka2
19. dub 2009

Rodila jsem 40+6, rozjelo se to samo. Adámek měl 4kg a 52cm.

majatob
19. dub 2009

ahojte, ja rodila ve 40tt, presne v den terminu... 😀

magisa
19. dub 2009

ja uz chci taky rodit 😠 😠 To vecne cekani me nebavi...Uz nevim co by..vsechno uklizene, prichystane, dneska jsem se pustila do pleni zahradky a porad zadne bolesti ani poslicci mne nechteji navstivit...Vcera jsme zkouseli sexik, ale ten nam bohuzel uz nejde delsi dobu..jsem dole uplne zabetonovana..snad ani prstik by tam nesel strcit..Tady v UK mi porodni baba rekla, ze kdyz neporodim do 42 tt, tak teprve potom mi zacnou porod vyvolavat..a objednala mne na kontrolu do nemocnice az na pristi patek 😠 😠 Ja ale porad verim, ze si to ten maly budulinek rozmysli driv 😵

zuzik_p
19. dub 2009

Gipik, je tady diskuze o vyvolavanem porodu. Ja jsem natoupila tyden po predpokaldanem terminu do nemocnice na vyvolavacku. Dostala jsem tabletku, cely den se nic nedelo, ani zadne mini stahy, male se opravdu nechtelo ven 🙂 Druhy den rano dalsi tabletka, okolo 10 zacaly kontrakce, asi za hodku po 5 min. ve 13 pichli vodu a mala se narodila pred 16.
Magisa, ja ac laik, taky souhlasim nechat to do 42.tydne. Vzdyt je vsude pise, ze porod probiha mezi 38. a 42.tydnem. V cr se to take kdysi nechavalo do 42, nevim, proc to zkratili o tyden. Pokud to dite neni opravdu velke, tak by se to melo nechavat do 42. Moje jasminka by si tam byvala jeste chvili pobyla, mela 3.36kg a 51cm.

skurinka
19. dub 2009

magisa -prej holkam pomohl annanas .tak to zkus.kup plechovku a pak prochazku,horkou vanu a uvidis 🙂

teessa
19. dub 2009

ahojte tak já rodila ve 40 tt přesně v termínu. a ten ananas má něco do sebe jako nerodila sem ale měla sem po něm bolesti, poslední tejden sem taky dělala naprosto všechno procházky,vana, největší upěch mělo vaření ovocnejch knedlíku z trojté dávky 😉

magisa
19. dub 2009

zuzik p - ja se prave bojim, jestli mimi nebude moc velke a pak budu mit problem ho vytlacit...Tady mi delali jen 2 ultrazvuky za cele tehu..jeden ve 12 tt a druhy ve 20 tt a ani jednou mi vahu nebo delku mimi nerekli...a kdyz jsem se ptala me PA, tak mi odpovedela, ze maly vazi jako pytlik cukru 😅 😅 ale kolik to je????

skurinka - ja jsem cetla ze cerstvy ananas pomaha, zkousela jsem a nic..pohybu mam tak akorat, dneska jsem pracovala na zahradce, prochazka jen tak z lehka, kdyz to totiz prezenu, tak mam vecer strasne otekle nohy..,sexik jsme taky zkouseli, ale ten nam moc nejde, jsem ze spodku totalne zabetonovana,dneska zkusim horkou vanu a uvidime...
Ale kazdopadne dekuju za rady 😉

effi
20. dub 2009

ahojte,
magisa jsem na tom podobne, termin pozitri a uz bych rada rodila, ale nic. Zahradka vypleta, pole pokopane a pripravene na sazeni brambor, prochazka s pejsama, doma navareno, uklizeno a vysledek?? max. jsem z toho vyrizena a utahana a bolesti zadne.. 😖

odhad na vahu taky nemam a obavam se velikosti, pac mam tehu cukrovku... no zitra me ceka prvni kontrola v porodce, tak snad se dozvim vic..

drizim palce at se prcek brzo rozmysli 😵

eatygrenee
20. dub 2009

ahoj, možná mám hloupou otázku, ale když se píše např. 38+5 tt to znamená 38 týden a 5 dní k tomu?

effi
20. dub 2009

eat-myslim ze jo 😉

kettm
20. dub 2009

Ahoj holky, tak já budu v pátek 42tt a pořád nic ☹ v pátek mám nastoupit na vyvolání, tak se toho dost děsím, radši bych rodila "normálně", ale mimču se nějak nechce ven 😢 Odhad váhy mám naposledy z 30tt to mělo mimčo 1800g od tý doby vůbec netuším, takže předpokládám, že budeme mít přes 4 kg díky tomu přenášení ☹

Jinak jsem už zkusila taky absolutně všechno, od pletí, mytí oken, po rovnání dříví, sex a prostě nic absolutně nic nezabírá a trpělivost už mě nějak opouští, spíš už se z toho stává zoufalost 😅

eatygrenee: jj je to tak jak píšeš 😉

effi
20. dub 2009

kettm-to te nechali docela dlouho...ja uz se vyvolavani zacinam obavat ted a to mam termin pozitri..
koukam, ze jsi zkousela taky vsechno mozne, nekterych detem se asi holt nechce 😖

no rozhodopadne do patku casu dost, treba se jeste rozmysli😉

ja jsem zvedava co mi reknou zitra v porodce, pac predpokladam, ze kvuli te cukrovce mi to vyvolani "hrozi" taky v patek..

kettm
20. dub 2009

effi: tak budu držet palce ať se to raději rozběhne samo.

U sebe tak optimistická nejsem, jelikož mi doktorka řekla, že ať moc nedoufám že to u mě opravdu na porod nevypadá, ale naděje umírá poslední, ne?! 😉

janulle22
20. dub 2009

ja rodila v41tt vyvolavany porod a nakonec zkoncil cisarem...malej mel 3,80kg a 50cm...

taky mi nepomahalo nic, jen cekat... a bylo to hruza konec cervna vedra hrozny... 😒

zuzik_p
20. dub 2009

Holky, nebojte se toho vyvolavani. Ja jako prvorodicka nemuzu srovnavat, ale spousta maminek rika, ze takovyto porod byva zpravidla rychlejsi.

tetadolly
20. dub 2009

ahoj, tak já rodila ve 41+3 vyvolávačkou a taky jsem skončila na císaři. 😀 a jannule taky trpíte na koliky, ono to prý po císaři bývá.

vrana
20. dub 2009

41+3 vyvoláním

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru