Ve kterém týdnu těhotenství jste rodily?

georgine
28. pro 2006

Ahoj holky, chtela jsem provest jenom malou statistiku, ve kterém tydnu těhu jste rodily... a jestli to bylo na termin, a kdyz jo tak to byl trmin podle ultrazvuku, nebo pohybu, nebo posl.menstruace... dekuji moc za odpovedi.. pa J. 🙂

minea
13. lis 2007

Denoušku, ten závazný termín může být jen jeden - podle něho se stanovuje nástup na mateřskou a ten nahlásíš v porodnici.

denousek
13. lis 2007

no super a tak o tom by mi mel muj dr snad neco rict ne??ja sem jeste nenastoupila jdu k dr 20.11 tak uvidime ale on mi pomalu nenapsal ani ten z uzv ...to sem si vyzadala kvuli tomu ze vim ze sem to mela na zacatku o 2 tydny pusunute tak mi ho tam napsal a jeste se sekl o 2 dny tak sem si to musela prepsat kdyz jsem si to spocitala podle te genetiky 😠 takze on se tim datem z uzv ani nejak netrapil.....no uvidime...kazdopadne od 35-36tt zacinam pit malinik,jeste uvidim jestli sezenu lnene seminko,a sex sex sex a jsme na vanoce doma 😀

jabber
15. lis 2007

41+0 🙂

pomfrita
15. lis 2007

Mám pravidelnou MS, takže jsem měla jen jeden termín 5.10., ale rodila jsem 38+0 tt - 21.9. a malý měl 51cm/3300g - čili normál 😉

denousek
15. lis 2007

beee pomfrito kdybych ja rodila 38+0 tak to mam na stedry den-to mam prvni termin ,ale jsem rada ze se to stava chci to stihnout jeste letos....ale nejradsi bych na zacatku prosince 😒

mesulka
15. lis 2007

42+1 😉

laura.
15. lis 2007

přispívám do statistiky..ačkoli mám pravidelnou MS, rodila jsem 41+2dle Pm a 41+0dle UTZ

nonames
15. lis 2007

já svoje první díte rodila 35+5, ipřesto,že celé těhu bylo ok, byl maličký měl 46cm, 2400g ... tak teď jsem zvědavá,jestli bude pospíchat i tohle mimi 😀

romana27
15. lis 2007

37+1tt, vůbec nechápu jak to, malej byl v den porodu podle ult velikostně 40tt 😕 ,přitom vím, kdy byl stvořen 😉 . No ale byl a je v pořádku. Prostě asi rychleji vyrostl 🙂

denousek
15. lis 2007

no names a jak jste byli dlouho v porodnici??a malej problemy nemel??s dychanim treba nebo tak??proste pohoda jo??ja chci tyky rodit driv ☹ a jak te to chytlo ten porod praskla ti voda??ses lekla ze uz co...clovekk si rika jeste mesic...

marinka
15. lis 2007

přesně v den termínu 🙂

denousek
15. lis 2007

heezkkyy tak to se malokomu povede 🙂

claire
15. lis 2007

Denoušku, a proč bys chtěla dřív? 😲

nonames
15. lis 2007

denousek, on měl ještě žloutenku,tak nás pustili cca po 3týdnech,malej byl jen maličkej,jinak byl zdravej...
jj,praskla mi voda,ale vůbec žádné bolesti nic,..do porodnice jsem přijela v 11h ve středu,bolesti mi začali cca 22h a ve čtvrtek 4,55h byl malej na světě...asi tím,že byl malinkej,tak byl porod dobrej...kéž by to napodruhé bylo to samé...
No dva dny předtím se mě kamarádka ptaa,jestli už mám zabaenou tašku,a já jí říkám "co blbneš ještě měsíc,času dost" 😀

anney
15. lis 2007

Ahoj, rodila jsem přesně ve 37+1.Takže začátek 38 týdne těhu.První dítě mi vyvolávali, takže myslím že to bylo v první den termínu , takže 41+0?Asi tak.U druhého jsem byla po konizaci, číek nic moc, tak proto tak brzy. 😉

denousek
15. lis 2007

claire chtela bych byt na vanoce s miminkem doma no a hlavne na silvestra....mame s milackem vyroci nechci byt sama v porodce ☹ chci to stihnout letos....a tak tyden pred vanocema by to uz bylo v klidu v 36-37tt...

nonames no me se taky nejak nechtela balit...sem se do toho teda dala naskladala veci na postel...ale vecer jsme si nemeli kam lehnout 😀 tak jsem to preskladala na prebalovak..hii..a tam to lezelo asi dalsi 2 tydny 😅 a pak jsem si vzala blok a psala si co si balim abych tam pak nemusela hrabat a premyslet co tam vlastne mam no a mam to teda v tasce no... 🙂

mausi
15. lis 2007

Ahojky, ja v 39. tt, tyden pred terminem. A presto mi pak bylo receno, ze miminko melo znaky prenaseni.

kocurek
15. lis 2007

Ahojky, 38tt.

nikka.vo
15. lis 2007

41tt 😉

denousek
16. lis 2007

ja chci taky nejpozdeji 38tt.. ☹ 38+0 tedy prvni den 39tt mam prvni termin 24.12 😀 na vanoce domaaaaa...... jjeee

r.o.s.s.i.b
16. lis 2007

Ahojky,jaké máte zkušenosti s porodnicí U Apolináře??Nebo je lepší Motol?? 😉

nilita
16. lis 2007

34+3tt porodu

denousek
16. lis 2007

jee nilito tak to je pekne...no a jak vypadala mala??jako miry??a byla bez problemu,dychala a tak??a jak jste byli dlouho v porodce??

katarina82
16. lis 2007

Malá se narodila pár hodin po tom, co jsem začala 42tt 🙂

denousek
18. lis 2007

😕

minea
18. lis 2007

Rossib, diskuze k porodnicím najdeš v rubrice Porod.

andrissek
18. lis 2007

Ahoj,poprvé jsem rodila čtyři dny před termínem.
Podruhé ve 37+0 a malej měl 4.13kg,když by byl donošenej do 40tt tak bude mít snad 5 kg 😀 😅

denousek
18. lis 2007

andrissek 😕 to snad ani neni mozny takovej obrik!!prave doufam ze patrim k tem vetsim miminkam ptz bych chtela rodit div ja bych si to predstavovala abych byla na vanoce s mimim doma tak tak tak 37tt ,a vahu tak 2800g 😅 aby dobre prolezl ne 😀

zusma
18. lis 2007

Rodila jsem 39+3 - tedy uplně akorát 🙂

andrissek
18. lis 2007

Denousku když mi řekl doktor na ultrazvuku před porodem tak jsem myslela že si ze mě dělá srandu. Teď mu jsou 4 měsíce a má necelejch 8 kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru