Ve kterém týdnu těhotenství jste rodily?

georgine
28. pro 2006

Ahoj holky, chtela jsem provest jenom malou statistiku, ve kterém tydnu těhu jste rodily... a jestli to bylo na termin, a kdyz jo tak to byl trmin podle ultrazvuku, nebo pohybu, nebo posl.menstruace... dekuji moc za odpovedi.. pa J. 🙂

mmar
19. lis 2007

já rodila ve 39+4, do porodnice jsme jeli přesně v den termínu a malý se narodil až druhý den odpoledne(3650g a 51cm), tak že taky akorát 😉

denousek
19. lis 2007

andrisek tak to fakt bud rada ze se narodil driv!!dobry no 😀

mmar taky trosku vetsi ja doufam ze mi budem mit max 3200g a 50cm.... 😕

simi.w
19. lis 2007

Denousku,nebud tak vysazena za kazdou cenu porodit drive,vzdyt prece male miminko ti pohodovy porod nezaruci. Hlavni je aby bylo zdrave a sli jste brzo domu.To prece nemuzes ovlivnit ty,kdy budes rodit,mimi si samo rekne,az bude chtit ven. A Vanoc a Silvestru si jeste uzijes,neboj. Mimi je dulezitejsi,tak ho nech ,at se samo rozhodne.

denousek
19. lis 2007

ja na to nejsem vysazena me to rekl dr ze mi to hrozi driv tak se jen informuju o.k.?? 😉

nasesara
19. lis 2007

denousku,simi.w má pravdu 😉 😎 Nech tomu volný průběh.
U nás to byl 42tt 😝 .Déle už mě nenechali. 😀

denousek
19. lis 2007

myslite ze sex vyolava porod??vim ze semeno ano ale co sex s ochranou::to by melo byt dobre ne??toho se mi nechce vzdat..

vendy01
19. lis 2007

Denousku, ja myslim, že sex s ochranou je v pohodě. Teda pokud u toho neprovádíš nějaký akrobatický čísla 😀 😀 😀 U nás teda skoro nic neudělal ani sex bez ochrany..jen me v noci chvilku bolelo bricho 🙂

nasesara
19. lis 2007

denousku,toho se nevzdávej pokud je všechno v pohodě 😉
Jinak se všeobecně říká,že sperma obsahuje látku,kterou porod vyvolávají,mě sex doporučila i PA,když jsem chodila na monitory.Jenže my sexovali často před těhu,v těhu,tak i před porodem a naše mimi to teda vliv nemělo..Se mnou dokonce neudělala nic ani preindukce.Dali mi ráno jednu tabletu,v poledne druhou,pořád se mě ptali jestli už mám bolesti a já nic.Rozhodli se,že do dvou dnů mi udělají indukci intenzivně už rovnou na sále po dvou hodinách,ale malá si nakonec dala říct ten den v noci.Až 10hodin po té druhé tabletě mi praskla voda a malá se narodila za 14 a půl hodiny potom. 🙂

denousek
19. lis 2007

nasesara 😕 14 a pul hodiny ty brdo...takova doba...no prave ani nevim jestli muzu sex kdyz mam malyho moc nizko od zacatku tehu se chystam zeptat a vzdycky mi to vypadne 😅 😅 😅

vendy no akrobaticky kousky to urcite ne 😀 on uz se do me milak ani moc nevejde uplne citim jak tam mam min mista ☹ tak se docela bojim prave no...

kale
20. lis 2007

Ahojky, já rodila poprvé 40+2 a po druhé 41+0.

mirin
21. lis 2007

Tak my se narodily v 39+5 😉 a žádná metoda na vyvolání porodu nám nepomohla...

petamarketka
21. lis 2007

Já jsem rodila ve 41+4 - druhý den vyvolávání v porodnici. A ačkoliv jsme se snažili, nic nepomáhalo. Sex, návštěva koněpruských jeskyň, kde je spousta schodů ve 41+1, mytí oken nic. Nakonec se Markétka narodila císařem. Jinak by tam snad byla dodnes 😀

natalie77
21. lis 2007

Ahoj, já ve 34+5 císařským řezem...

denousek
21. lis 2007

natalie jakto cisarem tak brzo..???...neco bylo spatne??a co miri Marečka?

brnda
21. lis 2007

ahoj,Barušku jsem rodila v 38+4 a Vojtika 39+1,u barušky jsem mela termin podle ultrazvuku o 6 dnu dřiv než podle posledni menstruace,u vojtiška jsem mela termin podle ultrazvuku o 1 den dele než podle posledni menstruace

natalie77
22. lis 2007

Denousku, byla jsem po operaci dělohy, tak když se u mě rozjel porod, rychel mě převezli na sál...hrozila ruptura dělohy... malej byl v pohodě. Marek měl 2590g a 45 cm, štěstí, že byl velkej po tátovi 🙂 Už to všechno dohnal 😉
Malej byl pár dní v inkubátoru a pak na fototerapii, ale je v pořádku. Ťuk, ťuk!

denousek
22. lis 2007

natalie to se ti tak brzo rozjel porod jo tak to jo...no snad muj malej tam jeste vydrzi....by me zajimalo od ktereho tt kdyz se deti narodi tak nejdou do inkubatoru a sou v pohode...ale asi od 37tt ne??....jako ukoncenyho...no snad mi budem v pohode kdyby jsme se narodili driv ☹ zatim pa

natalie77
22. lis 2007

no já prvně rodila ve 32.tt..ale to mi to zastavovali kapačkama a mě píchali kortikoidy pro malého na vývoj plic.. záleží, jak udrží teplotu...

denousek
22. lis 2007

aha...no rikam ze je to hrozne individualni...ale tak kyz me to chytne a zacnu rodit tak uz mi asi kortikoidy moc nepomuzou ne....kdyby me to ted chytlo praskla mi voda a bolesti tak proste odjedu do porodky a am me odrodi a ja muzu jen doufat ze by bylo vse o.k...

natalie77
22. lis 2007

když Ti praskne voda....tak to už nestihnou...ale plíce se tvoří do 34.tt tak buď v pohodě...ona si to příroda stejně udělá po svém...34.tt je dobrej...co by měly říkat holky, co mají mimča ve 26.tt ☹
Hezky pohlaď pupek 😉 a domluv mu ať počká.

dajuli
22. lis 2007

Já jsem měla termín 23.8, bolesti mě chytly ten den ve 22 hodin večer ale malá se narodila až druhý den ve 13 hodin. Takže jsem rodila na chlup přesně 🙂 🙂

denousek
22. lis 2007

natali tak to si me potesila taky jsem cetla ze plice sou hotovy ukoncenym 34 tt....zitra je patek a v pondeli zacinam 35tt tak myslim ze pak od prosince uz by mohl na svet ne...myslis ze kdyz se narodi v 36-37tt tak ze by jsme sli normalne domu??chtela bych byt na vanoce doma....tak na zacatku prosince vysadim magnesko a nasadim malinik a lneny seminko,ale prave mi to zas nestoji za to aby byl malej nezralej....aly myslim ze v 36tt uz je to pohodicka ne??....

dajuli tak to si mela dobry presne na termin to se slysi malokdy 😉

mamina
23. lis 2007

Denousku,klidně Magnezko vysaď už teď.Brala jsem ho u všech dětí kvůli křečem do nohou a pokaždý mi doktor řek,že po 32.tt ho už můžu vysadit.Maliník se pije od 32.tt 2* denně,od 36.tt klidně i 4* denně.A fakt pomáhá.. 😉 😵 A neboj,nejspíš do týdne neporodíš. 😀 Maliník jen zvláční porodní cesty,abys nebyla natržená a mimčo líp vyklouzlo,ale pokud nemáš jiné komplikace(neznám tvůj zdravotní stav) určitě ti porod nevyvolá. 😉

4a
24. lis 2007

já jsem ta co rodila 26+6 tt a stihli mi napíchat kortikoidy na rozvoj plic. Je to tak, že když odteče plodová voda, dá se ještě dva dny mimi udržet kapačkama, aby nezačalo "vypuzování", aby se stihly kortikoidy napíchat.

gabbi
24. lis 2007

Tak konecne muzu taky pridat svoji kapku do mlyna.
Nas prcek se narodil prsne 5 hodin pred terminem porodu🙂

bihan
24. lis 2007

40+2 (4-kilové mimčo a bez nástrihu, takže to o veľkosti fakt nie je 😉)
Danousek, mimi si vyberie samo, kedy vylezie vonku... 34tt tiež nemusí byť v pohode, máme jednu babenku, ktorá porodila v 34tt, maličká už má vyše 2 mesiacov a stále je s nejakými komplikáciami a po pár operáciách v inkubátore.. takže nohy hore min. do 37tt 😉

denousek
24. lis 2007

mamino nekde uvadeji ze malinik od 32tt nekde od 34tt a nekde az od 36tt tak uvidim jak se mi bude chtit no.... ja mam miminko nizko takze predcasny porod je u me mozny...

bihan a myslis ze od 36tt kdyz zacenm vyvolavat sexikem tak uz to bude v pohode??zatim se milujeme s ochranou aby to teda nepslo na me uz ted kdyz sperma to vyvolava ale kdy muzem bez ochrany to netusim ale asi od toho 36-37 tydne..ale malinik a lnene seminko zacnu driv uzivat-...

bihan
25. lis 2007

Danousek, hovorím, môžeš robiť čo chceš, ak nie je ešte čas, tak neporodíš.. ani s maliníkom, ľanovým semiačkom, sexom, uvýmaním okien ani ničím iným.. a tiež sa stáva, že lekári strašia predčasným pôrodom a nakoniec je pôrod vyvolaný, tak prestań vyháňať a zaoberať sa blbosťami... nechaj to na malého 😉
A hlavne ten termín pôrodu na niečo slúži - je to čas, za ktorý sa mimi stihne dokonale pripraviť na príchod na svet...

denousek
25. lis 2007

no presne tak kdyz nebude malej pripravenej tak s tim nic neudelam ale pro ten pocit ze neco delam mi to stoji...hlavne at se narodi az bude sam pripraveny lneny seminko a malinik jsou jen na lepsi porod ale hezky se mi o tom proste sni jak jsme na vanoce vsichni doma...tot vse...

bredmax
25. lis 2007

tak já 41+2, malej měl 3450g a 53cm. Ven se mu vůbec nechtělo, dostala jsem vyvolávačku. A nechci Vám kazit iluze, ale do poslední chvíle jsem lítala po procházkách, uklízela celý byt, sexovali jsme skoro denně a stejně ho nic z bříška nevyhnalo 😉 takže na mě žádný ze zaručených receptů nezabral.
Maliník jsme pila taky a že bych měla hladký průběh porodu se taky říct nedá.
teď už je vše zapomenuto, hlavně, že malej je v pořádku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru