Vlastní porodní asistentka Praha. Doporučíte?

lela82
29. srp 2019

Ahoj holky, máte některá zkušenost s vlastní porodní astistentkou? Budu rodit poprvé a vybrala jsem si Podolí. Uvažuji o vlatní PA. Doporučily byste mi nějakou? Z porodu mám velké obavy. Moc děkuji. Lenka

dofi86
29. srp 2019

Zdravím, budu rodit také v Podolí, možná Rakovníku, s PA Janou Menclovou ;) http://m.porodprirozene.cz/ Mám 6 týdnů do porodu...Na schůzkách s ní zatím super. Doporucuji

zuzita15
29. srp 2019

@lela82 ja bych si hlavne zjistila, ktera ma idealne smlouvu s Podolim, protoze zrovna v Podoli na cizi PA nekoukaji zrovna dobre a chovani personalu je po prijezdu PA hooodne odtazity az neprijemny. Ja mela dulu v Podoli, ktera je tam “zapsana” v seznamu prijatelnych (dul i PA) a ta sama rikala, ze maj hooodne dlouhej seznam tech neprijatelnych a podle toho se chovaj. Jinak smlouvu s Podolim ma napr. Simona Josefova, loni teda k porodum nechodila, letos nevim, a uzasna zenska a porodni asistentka s laktacni poradkyni v jednom je Hanka Cermakova (mommytime.cz)

dofi86
29. srp 2019

@dofi86
@zuzita15 to je pravda ...Takze dodam, ze Jana Menclova smlouvu ma, dokonce tam driv i pracovala 🙂 stejne jako s Rakovnikem....a myslim ze i Neratovice

cuuza
29. srp 2019

@zuzita15 Hanku Čermakovou znam jako lp a instruktorku vaničkovani a je úžasná a hlavně lidská. Hrozně moc mi v sestinedělí pomohla...

mish_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzita15
29. srp 2019

@cuuza mne prave taky a i po sestinedeli, vlastne doted je to takova moje psycholozka 😉 Chodime k ni na plavani. Ke druhemu porodu bych sla klidne s ni, akorat u me neni jisty, ze stihnu porodnici 😆

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru