Vliv počasí na porod. Jaký máte názor?

ipuska
7. kvě 2009

Ahoj holky, jaký na to máte názor? 🙂

katka82
7. kvě 2009

Ahoj Ipusko 🙂 no kamarádka prý porodila díky tomu že byla bouřka 😉 😀 myslím že asi jen ta jediná by mohla porod vyvolat,ale když bude krásně a svítit sluníčko tak to asi nezabere 😀

strouzek
7. kvě 2009

ipus já bych řekla že na tom něco je, jednou jsem viděla v telce dokument co se tím zabýval. prej statisticky se rodí víc dětí při úplňku, taky je větší frekvence porodů prý o víkendu, hlavně z pátku na sobotu a co se týče počasí tak se říká že bouřky vyvolávají porod. v tom dokumentu si pamatuju mluvil nějaký porodník a říkal že je to pravda, že když má přijít bouřka tak všichni porodníci jsou hned v pozoru 😀

ipuska
autor
7. kvě 2009

Děkuju holky, já z toho mám hrůzu. My jedeme na prodloužený víkend na ryby a minulá poradna nedopadla zrovna nejlepe, malá už je moc dole. CS mám už na 6. Budeme sice v karavanu a nemocnici mám asi 2 minutky, ale stejně mám trochu strach. Hlásí změnu počasí, dusna a bouřky a ještě k tomu úplněk 😒

hanybany
8. kvě 2009

Tak já asi čekám na nějakou tu buřinu 😀

babalala
8. kvě 2009

Jojo - zrovna včera jsme o tom mluvily s mojí PA - prý se bouřka a úplněk vždycky projeví na počtu porodů - žádná mystika, ale statistika.. 🙂
Hanybany - ty tomu určitě uvěříš ráda, viď? 😉 Tak ať to klapne!

hanybany
8. kvě 2009

babalala 😉 díky... jak bych ráda 🙂 pak písnu, jestli souhlasím se statistikou 😀

chrobacek
8. kvě 2009

tady jste mršky 🙂 hany sonduješ kdy porodíš ? 🙂)))

hanybany
8. kvě 2009

chrobi, jasan, jdu vyvolávat bouřku 😀 😀 😀

chrobacek
8. kvě 2009

😉 zítra je dobrý datum 😉 9.5.2009

hanybany
8. kvě 2009

U nás začíná poprchávat, že by se mi to povedlo????? 😀

jeudi
8. kvě 2009

ja rodila poprve kdyz byl uplnek 🙂

motuem
8. kvě 2009

Holky, ale to je docela brutální kombinace, jestli je to tak, jak píše ipuska. Změna počasí, dusna, bouřky, úplněk a víkend. 😀

studanka84
8. kvě 2009

Jojo,taky jsem slysela ze bourka vyvolava porod. Dnes byla pekna u nas. Zatim jsme cely. Cervix z min.tydne je 3 a dalsi poradna 13.5 tak uvidime

hanybany
9. kvě 2009

Taaaaaaak a nic 😒 O půlnoci u nás bouřka jak prase a s milostpánem to ani nehnulo 😀 😀 😀
Takže doufáme v dnešní úplněk 😵
Jeudi, snad se taky trefíme jak vy 🙂

jeudi
9. kvě 2009

a kdy ma byt ten uplnek??ja jsem namesicna tak mozna proto 😀

hanybany
9. kvě 2009

Jeudi, dneskaaaa 😀

jeudi
9. kvě 2009

tak drzim palecky at to vyjde 😉

motuem
9. kvě 2009

Úplněk byl dnes ráno v 6:01 LČ. 😅

babalala
9. kvě 2009

Hany - ještě bych to pojistila.. co sex při úplňku??? 😉

jeudi
9. kvě 2009

tak co uz rodite??zitra maji byt velke bourky 😉

sarkal
10. kvě 2009

Ahojky já myslím,že na to něco pravdy bude.Třeba když je velká bouřka...nejednou byli v televizi maminky,které při nebo po bouřce porodily a ještě neměly 😅
Jo a ten úplněk já když sem přijela do porodky tak byl strašnej nával...sestřička říkala,včera nic a vždycky když je úplněk tak roděj o sto šest,já ani nevěděla,že je úplněk 😅 ale myslím,že na tom něco pravdy bude.

Tak Vám všem držím palečky ať co nejdříve porodíte.Já sama vím jaké jsou ty poslední dny a jaké je to čekání 😝 Tak držím pěstičky!!!!!!! 😵

ipuska
autor
11. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem to přežila ve zdraví 😉 . I když jsem v sobotu odpoledne měla velké bolesti, nevím co to bylo. Dnes mě čeká poradna tak jsem zvědavá. Doufám, že to nebude směr nemocnice.

PS: JO a měla bych se pochlubit svým úlovkem 😀 . KAPR 92cm a 16kg - to byla paráda 😀 😀

mystique
11. kvě 2009

Ahojky kamoska porodila tuto sobotu 3 hodiny po uplnku. Takže na to neco bude uplněk, víkend, počasí.
A ja před 10 let rodila Kubu taky za uplnku a o víkendu. A to byl v porodnici naval jak nevim co. 🙂

aluskas
11. kvě 2009

Věřím že na tom něco bude. Mathiase jsem porodila předčasně, den předtím došlo ke změně počasí, pak přišla bouřka a pár hodin na to mi praskla voda.
A teď jsem měla v sobotu a neděli tak šílené poslíčky, že jsem se "modlila" ať to ještě není porod. Naštěstí to přešlo a jsem pořád pohromadě.

leonik
11. kvě 2009

Ahojky, tak já porodila taky o víkendu a za úplňku. Ten den se tam narodilo šest dětí 🙂

ipuska
autor
26. kvě 2009

Ahoj holky tak opět zdravím, tady u nás je strašné dusno, trochu bouří a začalo i mírně pršet. Akorát jsem dožehlila a otevřela si birella jinak bych asi padla žízní 😀 . V pondělí mi doktorka v poradně řekla, že se diví, že jsem ještě neporodila. Prý stačí malý šťouchanec a je venku. Cervix score mám na 8

konja
27. kvě 2009

Mě po bouřce v 38+4tt praskla voda 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru