Vypuzovací koktejl. Máte s tím zkušenost?

petoska
25. led 2012

Ahoj, dostala jsem od kamarádky recept na vypuzovací koktejl :
Silný vývar ze skořice a hřebíčku ve 2 dcl vody, do vychladlého přidat velkého panáka domácí pálenky, lžíci olivového oleje a litr hruškového džusu.
Vše vypít a sexovat :o)
Prý zaručeně funguje ( samozřejmě tělo musí být připravené, stejně jak je to i u ricínového nápoje).
Máte s tím některá zkušenosti? Chystám se vyzkoušet.

kaleilah
3. únor 2012

@patatina
@irenka

ahoj holky, já jsem dneska 41+0 podle utz, podle ms 41+3. včera jsem byla u nás v porodnici - šílená nemocnice, tam mi PA napsala, abych dneska přišla k hospitalizaci, shánla jsem teda jiný porodnice a v jedný se slitovali, abych přišla až zítra, na ozvy a utz, a že by jsme se třeba mohli domluvit na příjmu až v pondělí a že by mi dali trochu času navíc... jsem hrozn ve stresu, že neporodim "na čas" tak proto to prost asi nejde, mám z vyvolávání opravdu strach. sex nepomáhá, už je u nás denní klasika ráno teplá vana, uvařit čaj s kořením, po obědě sex, večer víno... a prostě nic

petoska
autor
3. únor 2012

@patatina u mě pořád stejný 🙂 nic 🙂 asi si dám večer ještě jeden ,,drink,, a pak už to nechám na malým, teda do pondělí, pak taky vyvolání ☹

patatina
3. únor 2012

To Kaleilah a Petoska..tak jsme na tom vsechny stejne........v po vyvolavani..
Ja jsem jeste trosku zapremyslela s manzelem........a mozna nakonec bych dala prednost jedne z alternativnich porodnic........ve Vrchlabi........znate?Jsem tam volala.......a uplne v pohode a hodna porodni asistentka..mi vse odpovedela..co a jak.......a jak se veci maji..........v porodnici co jsem byla dnes u nas..tak hrozny pristpu.......zepry uz potrebuji..........abych porodila...........jsem drobna..a mam vetsi brisko........tak jsem byla na ultrazvuku...kde rekli..ze mam vetsi brisko...nez je mimi..a ma odhadem 3,8..a to je jeste podle ultrazvuku o tyden mensi..40+3...ale Dr mi rekl..ze to je jedno........ze to nerozhoduje........POTREBUJI PROSTE ABYCH PORODILA..to je verdikt...... 😒

petoska
autor
3. únor 2012

@patatina no já v pondělí budu teprve 38+4 🙂 ale malej je velke... taky se vyvolání bojím, ale případnýho císaře, kdyby malej pak nešel ven, ještě víc.... zase si říkám, že někdy i to vyvolání bývá rychlý, ne každýho tam trápí 3 dny...tak musíme doufat, že to budeme mít taky rychle za sebou a prcky mít u sebe 🙂

patatina
3. únor 2012

Petoska...presne tak...nakonec to budeme mit rychle a prozijeme to bez problemu..a jak uz je malej velkej?

petoska
autor
3. únor 2012

@patatina v úterý na kontrole měl 3750 g 🙂 prý vypadá o 2 týdny větší 🙂

patatina
3. únor 2012

Petoska..tak to jste neco jako my tedka........3800 g dneska......tak to budeme mit stejny drobky ..jsem zvedava....kolik nakonec budou mit..🙂 uz mas v sobe koktejlik? a co budes mit holcicku ci chlapecka?prvni?

irenka
3. únor 2012

Holky držte se!

Já když to tu tak čtu, tak mám pocit že v tomhle počasí snad nerodí nikdo.... ☹

petoska
autor
3. únor 2012

@patatina budeme mít chlapečka-obříka 🙂 a první, co ty? s tím koktejlíkem ....už jsem ho dala...ale za chvilu šel ven, nějak mi to nesedlo 😒 tak na to prostě kašlu a budu doufat, že to bude rychle a nejlíp hned v pondělí a malej bude s náma 🙂

@irenka ti prcci to asi ví, kde je jim nejlíp, tak proč by dobrovolně lezli ven 🙂

irenka
3. únor 2012

@petoska
Hele tak na mě taky zatím nic nezabaralo.... A to mám už po termínu.
Fakt se jim nechce.
Tak držím palce.

petoska
autor
3. únor 2012

@irenka tobě taky 🙂

pavlinaoo
4. únor 2012

Ahoj holky, tak já když neporodím do pondělí, tak v úterý nastupuju na vyvolávání a bojím se toho...poslíky nic nemám. Tak jsem taky chtěla dát ten nápoj, ale ten se zázvorem a sporýšem lékařským. Kdo ho pil, prosím vás, kde jste ho sehnaly??? Paní v lékárně o něm nikdy neslyšela... 😕 tak nevím, kam jit. Kde se dá sporýš lékařský koupit? Děkuju 😉

ashlee
4. únor 2012

@pavlinaoo sporyš jsem kupovala v obchode kde prodavaji bylinky a čaje.

irenka
4. únor 2012

Dobré ráno,
tak jak je všem co už chtějí rodit? U nás žádná změna....
Asi na to kašlu, je to o nervy.

pet.s
4. únor 2012

holky můj muž svoje děti všechny odsexoval a prý to zabírá..tu poslední ani nestihli odrodit v porodnici..rodili doma ve vaně...Terinku neměl šanci...byla císařem o 3 týdny dřív.-))))))

petoska
autor
4. únor 2012

@irenka ahoj, u nás taky nic a taky na to kašlu, nechám prcka už na pokoji, buď se mu bude chtít a nebo půjde nedobrovolně v pondělí, no 🙂 teď už budu jen čekat a nabírat síly 😀

petoska
autor
4. únor 2012

@pet.s jo tak sex u nás nezabírá, taky vyzkoušeno 🙂

irenka
4. únor 2012

@petoska
Já mám ale pocit, že když na tebe ty koktejly zabíraly kontrakcema, tak to u tebe pak půjde rychle.
Budu na tebe myslet. Já mám pár dní navíc než ty... 🙂
Tak si užij alespon hezký víkendík a dejte si s manželem krásnou pohodičku. Bez koktejlů a všeho toho sajrajtu. 🙂
Ona psychika taky dělá hodně.
Já bych mohla vyprávět. Už jsem z toho taky dost nervozní. A snažím se na to nemyslet, ale každou chvíli mi někdo píše nebo volá jestli jsem ještě celá. 😒
Já si jdu dát čokoládu a umýt nádobí po obídku. Dítě jsem ted uspala a tak si pak hodím taky nohy nahoru.
A budu nabírat síly. 🙂

maggie
4. únor 2012

ahoj holky, pravidelně tady sleduju, jak komu koktejl zabírá, u druhého těhotenství jsem taky přenášela a chtěla koktejl zkusit, ale nakonec jsem nesehnala ricinový olej, tak jsem se na to vykašlala, teď mám měsíc do třetího porodu, tak se dívám, jak tomu případně "trošku pomoct", u nás teda nezabíralo vůbec nic, a to jsem ještě před porodem umyla všechny okna, sex byl téměř na denním pořádku a nic......nakonec jsem šla na vyvolání a bylo to mnohem rychlejší než první porod, v 8h ráno první tableta, kolem 10:30 začaly kontrakce, které už by stály za řeč, je fakt, že byly docela silné, asi v 11:30 druhá tableta a ve 14:26 (téhož dne, podotýkám🙂 ), byl Míša na světě, takže opravdu né každý vyvolávaný porod musí trvat 3 dny a končit císařem, tak to spíš jen pro uklidnění🙂, držte se...

petoska
autor
4. únor 2012

@irenka děkuju moc, bylo by to super, jak říkáš s těma kontrakcema 🙂 prostě se na všechno vyprdnout a nenervovat se, i když jak píšeš s těma telefonátama, to už bych asi někoho brzo poslala někam 🙂
tak pěknej odpočinkovej víkend bez nervů 😎

@maggie kéž by to tak v pondělí bylo i u mě 🙂 děkujeme za povzbuzení 😉

irenka
7. únor 2012

Ahojky holky,

tak koukám že tady už všechny rodíte a já stále nic.
Dneska jsem konečně sehnala ten ricinový olej... teda vlastně můj manžel mi ho přivezl.
V prodejně se zdravou výžiovu na něj koukali co to po nich chce.... ale když slyšeli firmu Saloos tak ho odkázali na jeden krámek kde prodávají AVON... 😀 😀 😀
Tak večer si dám a uvidím.

maky_maky
8. únor 2012

@irenka ahojky tak co, už jsi nápoj vypila???

chlebenka
8. únor 2012

Asi to vypadá, že ho irenka vypila a už je v porodnici 😉

irenka
8. únor 2012

Ahojky,
ano vypila a kontrakce se dostavily, ale jen malé a slabé.
Ale začala mi odcházet hlen. zátka.
Zítra mě zátěžák nemine... pokud se to nerozjede v noci.

@maky_maky
A jak jsi dopadla dneska ty? Jo už ti to čtu v profilu.....
Kdy máš termín?

maky_maky
8. únor 2012

@irenka až 21.února, ale narodit by se už klidně mohla jako!!!!

irenka
8. únor 2012

@maky_maky
Tak to máš ještě čas. Já už ne, tak zítra nástup v porodnici a uvidí se co bude.

maky_maky
9. únor 2012

@irenka jo to je fakt, takdržím palečky a dnes na tebe moc myslím!!!!

kaeth01
9. únor 2012

@irenka sleduju tuhle diskusi uz chvili - u prvni holcicky sem prenasela 14 dni a vyvolavacce sem se nevyhla ☹ takze ted chci zkusit vse co jen pujde.. a divam se jak velke/male uspechy maji ruzne vypuzovace 🙂 ale napadlo me vcera vecer jestli si nezkousela akupuntkuru - vim ze to sem do tehle diskuse tak uplne nesedi a mozna by to chtelo otevrit nove tema - zjistit jaky na to maji nazor nebo zkusenosti jine maminky, ale moje dve kamaradky to u prvnich deti vyzkousely a pomohlo jim to.. takze treba to brat jako dalsi moznost.. drzim ti jinak pesti!!!

petoska
autor
13. únor 2012

@maky_maky
@irenka
@petoska
ahoj holky, tak malej se narodil 7.2.2012 v 16.36 , 3420 g, 52cm, takže žádný 4 kila 🙂
je to pusinka, akorát máme trochu problém s mlíčkem, jeden den bylo a druhý den najednou prsa měkká a mlíčko nikde :( myslítě že se to ještě rozjede?
jinak šel na svět císařským řezem, protože špatně reagoval na moje kontrakce vyvolané prostaglandiny. ale hlavně že už je tady s náma

irenka
15. únor 2012

MÁME HOLČIČKU ANIČKU, narodila se 11.2.2012 v 18:00hod. Míry 4170g a 52 cm.... 🙂
Porod spontánní, žádná vyvolávačka a zvládla jsem to za 9hodin a na 4 kontrakce jsem to malé obří miminko vytlačila ven. 😅 Konečně se hodily ty moje břišní svaly...
Ještě ted nevěřím, že máme tu holčičku. Stále nad ní bulím a koukám jak je krásná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru