Vypuzovací koktejl. Máte s tím zkušenost?

petoska
25. led 2012

Ahoj, dostala jsem od kamarádky recept na vypuzovací koktejl :
Silný vývar ze skořice a hřebíčku ve 2 dcl vody, do vychladlého přidat velkého panáka domácí pálenky, lžíci olivového oleje a litr hruškového džusu.
Vše vypít a sexovat :o)
Prý zaručeně funguje ( samozřejmě tělo musí být připravené, stejně jak je to i u ricínového nápoje).
Máte s tím některá zkušenosti? Chystám se vyzkoušet.

andela9
20. bře 2012

Právě ted piju koktejlík,prej jsem otevřená na prst,tak se uvidí 🙂

korcula
20. bře 2012

@andela9 já teda nevím, ale v 37tt?? nebylo by lepší počkat do termínu? chápu že už tě to nebaví a je to protivný, ale vyhánět mimčo skoro o měsíc dřív?

andela9
20. bře 2012

Ono je to u mě trošku komplikované,Já už byla i 3x v nemocnici se silným krvácením a řekli mi ,že ještě jednou,tak jdu císařem. k tomu ty bolesti atd...Už ve 30tt mi napíchali kortikoidy na vývin plic,aby byly připravený. Takže pro mě je lepší porodit normální cestou než čekat na císaře.je fakt,že to přijít nemusí ,ale..... Jinak jak tady bylo řečeno,pokud je dítko připravené ,tak se pustí,pokud ne,tak můžu dělat třeba salta a je to k ničemu 🙂

jihajiha
29. črc 2012

@usounek25 ahoj, můžu se zeptat, jeslti jsi ten nápoj (ne ricinový) zkoušela a jestli ti zabral? Já mám 9 dní do termínu a zatím se asi nic nechystá, jenže když neporodím sama do termínu, tak asi bude druhý císař, tak z toho mám hrůzu 😖

usounek25
30. črc 2012

@jihajiha ahoj, ne ne nakonec jsem nic nezkoušela. Rozběhlo se to samo přesně na termín. Zkus vydržet, třeba se prcek taky uráčí a nebudeš muset na druhý CŘ.

jihajiha
30. črc 2012

@usounek25 no já si to namíchala a popíjím, ale myslím, že to stejně nezabere, udělala jsem si jen půlku, protože litr bych asi fakt nevypila. Uvidíme.

jihajiha
1. srp 2012

koktejl u nás nezabral teda vůbec, navíc jsem z toho byla přiopilá a unavená. Další den jsem byla na monitoru a malýmu bilo rychle srdíčko, tak jsem si říkala, jeslti to nemá z toho alkoholu a že to opravdu nestojí za to, aby to nějak ohrozilo miminko, přece jen alkohol je alkohol. Takže za mě určitě pozitivní účinek neměl, spíš opačně.

jihajiha
1. srp 2012

@usounek25 no já doufám, že se rozhodne sám, kdy bude chtít na svět a že to bude brzo, aby mu to nemuseli určovat doktoři zase....

usounek25
3. srp 2012

@jihajiha určitě ano, snad to bude zavčas, aby jsi nemusela na druhého císaře. A můžu se zeptat proč by ti dělali druhého císaře, když neporodíš do termínu?? Miminko je nějak veliké?? Jinak chápu, že když už jsi ho jednou absolvovala, tak podruhé to už asi nikdo zažít nechce pokud to není bezpodmínečně nutné. Ležela jsem na pokoji s paní co byla také po druhém císaři - oba neplánovaně a byla teda úplná mrtvolka, miminko měla u sebe snad až třetí den 😒 . Takže přeji hodně štěstí 🙂 .

jito
29. pro 2015

jdu ho vypít, tak dám potom vědět 🙂

vercasindel
5. srp 2016

@petraprostejov ricin je nebezpečný,ricinovy olej už ne,je zpracovaný

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru