Vypuzovací koktejl. Máte s tím zkušenost?

petoska
25. led 2012

Ahoj, dostala jsem od kamarádky recept na vypuzovací koktejl :
Silný vývar ze skořice a hřebíčku ve 2 dcl vody, do vychladlého přidat velkého panáka domácí pálenky, lžíci olivového oleje a litr hruškového džusu.
Vše vypít a sexovat :o)
Prý zaručeně funguje ( samozřejmě tělo musí být připravené, stejně jak je to i u ricínového nápoje).
Máte s tím některá zkušenosti? Chystám se vyzkoušet.

janakla
25. led 2012

@petoska zkušenost s tím nemám, ale při prvním čtení ingrediencí mi to přijde jako opravdu vypuzovací koktejl... jen tedy bych ho použila místo Yal gelu, vypydá to na podobný učinek 😀 😀 😀
Ale tím to nechci zatracovat, třeba to funguje 😉

petoska
autor
25. led 2012

@janakla tak nějak to bude no 🙂 stejně jak ricínový nápoj, rozhýbou se střeva , a pak snad přijdou i ty kontrakce 🙂

eniciatko
28. led 2012

@petoska snad to učinkuje i bez toho sexu 😀 , můj manžel nechce, už se bojíííí 😠

petoska
autor
28. led 2012

@eniciatko 🙂 sex to má ještě podpořit, tak třeba to půjde i bez něj 🙂 ten můj se taky bojí 🙂

eniciatko
28. led 2012

@petoska zajímavé s těma chlapama 😀 donedávna mu to tolik nevadilo a najednou se bojí 😒

betelgeuzz
28. led 2012

@petoska já jsem dělala odvar jenom ze skořice a hřebíčku (v 1 l vody 5 hřebíčků a 1 kousek skořice), sex nebyl a zabralo to 2x.

eniciatko
28. led 2012

@betelgeuzz vážně 🙂? a v kolikátem tt sis to dělala? 🙂

betelgeuzz
28. led 2012

@eniciatko poprvé v 39. (hrozilo mi vyvolávání, ale předběhla jsem to) a podruhé v 41.

betelgeuzz
28. led 2012

@eniciatko jinak originální recept obsahuje ještě kromě hřebíčku a skořice trochu zázvoru a sporýš lékařský, ale ty jsem neměla, nakonec hřebíček a skořice stačily. Je to celkem chutné.

petoska
autor
28. led 2012

@betelgeuzz taky mi hrozí vyvolání, takže se ho chystám vyzkoušet, když nezabere, tak půjdu ještě do ricínového nápoje...všechno lepší než vyvolání 🙂

veroussek
28. led 2012

@betelgeuzz Ahoj a za jak dlouho to začlo tak nějak působit? Taky mi hrozí vyvolání a tak bych to chtěla něčím uspíšit...

betelgeuzz
29. led 2012

@veroussek jeden den jsem to pila, druhý den mně začly nepravidelné bolesti, znovu jsem to pila a porodila jsem ke konci třetího dne. U obou to proběhlo stejně.

veroussek
29. led 2012

@betelgeuzz Tak já už mám nepravidelné bolesti od soboty od rána, teď jsem to pila, tak uvidíme, jak to bude působit. Kdyby to bylo už zítra, nezlobila bych se 🙂 Díky za návod 🙂

pmelani
30. led 2012

Holky já bych se bála,četla jsem o tom oleji co to je za sajrajt ☹ obdivuju,že do toho jdete já bych to nevypila. Porod u prvního miminka jsem měla po 16h vyvolávaný byla to síla,ale prostě se to vydržet musí 🙂 když se na to zeptáte svého doktora souhlasí s tím? Já jsem se o tom dozvěděla až tady z fóra vůbec to neznám.

petoska
autor
30. led 2012

@pmelani já vyzkouším prvně ten nápoj, kde ricínový olej není a pokud nezabere tak třeba za 2 dny ten ricínový.
Toho ricínového oleje se dává jen malý panák, v takovém množství neublíží, max.se po*ereš 🙂
A navíc, to co do tebe narvou v porodnici jsou taky sajrajty 😒 🙂

pmelani
30. led 2012

Tak já myslím,že s tím oliv.olejem to bude asi chutnější,ale já bych to nepolkla a rovnou by to šlo ven 🙂 tak nebo jinäk 🙂

petoska
autor
30. led 2012

@pmelani ta chuť asi nebude nic moc, ale zase si říkám že v 1 litru džusu a s těma všema přísadama se to asi ztratí 🙂 no uvidíme jak to dopadne, kdybych musela na vyvolání, určitě do těch ,,drinků,, půjdu
za vyzkoušení nic nedám 🙂

veroussek
30. led 2012

Holky mám za sebou druhou dávku tohohle koktejlu, včera po 3 hodinách nastoupily celkem pravidelný kontrakce, nejdřív po 15 min a pak po 10, ale během noci to nějak přešlo, teď jsem do sebe natlačila druhou dávku koktejlu, kontrakce jsou celý den tak po 20 minutách až půlhodině, tak doufejme, že se to už konečně rozjede. Na ten ricínový nápoj jsem si netroufla, tohle je všechno přírodní a na chuť to celkem jde. Taky mě to pěkně pročistilo 😀

petoska
autor
30. led 2012

@veroussek tak držím pěsti aby to co nejdřív přislo a bylo to rychlý 🙂

veroussek
30. led 2012

@petoska Dnes opět od 7 hodin pravidelný kontrakce, od 9 minut se to zkracovalo na 7 ale po 3 hodinách to ustalo téměř úplně, tak už nevím. Miminko nás chce asi překvapit a ne přijít na svět, když to čekáme 🙂 Tak jdu hodit sprchu a spát, děj se vůle boží 🙂

pmelani
30. led 2012

@veroussek tak snad už to nebude dlouho trvat, asi se miminku ještě nechce 🙂

veroussek
31. led 2012

@pmelani Ahojky, dneska už to vypadá, že to bude náš den. Od večera od 11 kontrakce sílí a jsou pravidelnější, zatím jsme teda ještě doma, dá se to vydržet, i když to bolí jako čert. Takže koktejlík asi zabral 😀

petoska
autor
31. led 2012

@veroussek držím pěsti ať je to ono a je to rychle za´váma 🙂

pmelani
31. led 2012

@veroussek dnes je na to keásný den 🙂 držím palečky 🙂

petoska
autor
1. únor 2012

@pmelani
@veroussek
@betelgeuzz
@eniciatko tak si právě ,,pochutnávám ,, na koktejlu 🙂 půlku už mám v sobě, dá se to, nejvíc je tam cítit ten hruškový džus se skořicí, ale je toho hodně 🙂 tak uvidíme, co to udělá 🙂 6.2 mám plánovanou indukci ☹

irenka
1. únor 2012

Ahojky holky,
našemu mimču se také nechce ven.
Tak tu lovím nápoje na vyvolání abych nemusela do porodky na druhý vyvyolaný porod. To už fakt "nikdy".

Ten hřebíček se skořicí se mi zdá dobrý. Ten s tím ricinovým olejem nevím, asi bych se poblila dříve než bych to polkla... 🙂

@petoska
Který koktejl piješ? Napiš jestli zabírá prosím.... 😉
Díky moc. 🙂

petoska
autor
1. únor 2012

@irenka piju ten s tím hruškovým džusem, zatím se ale nic neděje 🙂 budu informovat 🙂 taky mi hrozí vyvolání, a jestli tento nezabere, tak jdu do ricíňáku 🙂

irenka
1. únor 2012

@petoska
Aha, já až se mi vzbudí dítko tak razím nakoupit. Jedu pro hřebíček a skořici...
Domácí pálenku nemám, tak zkusím jen ten hřebíček a skořici...
Tak hodně štěstí, já budu pít večer až to uvařím a pak přemluvím manžu k sexu... 😅 TEda snad. 😀 😀 😀

Proč ti chtějí vyvolávat tak brzy? Koukám, že termín máš 15.února? je vše OK?

usounek25
1. únor 2012

Holky, ta domácí pálenka může být třeba slivovice nebo co si tam dáváte vy? A opravdu velkého panáka? Já mám teda ještě pár dní čas, ale kdyby náhodou 🙂

petoska
autor
1. únor 2012

@irenka malej má odhadovanou váhu ted v 38 tt 3750 g a dr mi doporučuje jako prvorodičce vyvolání, že kdyby jsme čekaly až to přijde samo, tak by mohl dorůst až na 5 kilo prej 🙂 což bych asi neporodila. Doufám, že do pondělí se rozhoupe a vyleze sám, na to vyvolání se mi taky moc nechce, ale bojím se, že kdyby byl pak tak velkej a nešel ven, dělali by mi třeba císaře akutně, což je ještě horší pro mě 🙂

@usounek25 já si dala slivovici a on ten velký panák v tom množství není vůbec cítit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru