Vyvolání porodu. Co by pomohlo?

22. zář 2021

Holky, už jsem zoufalá už nemůžu a chtěla bych nějak pomoci miminku ven. Mate nějaké rady a tipy , které opravdu pomohly na vyvolání porodu? Jsem 39tt

tasimia
22. zář 2021

Těch babskych rad na netu najdeš hodně, ale být tebou nespechala bych, miminku je v bříšku dobře ;). Jinak me radily kamarádky umývat okna, sníst citron brr, chodit do schodů, oblíbený sex, no vyzkoušela jsem vše i ananas, masáž bradavek, ale nepomohlo nic. Když miminko nechce, tak nechce :D.

ladyhacek
22. zář 2021

Říká se, že miminko musí být připravené aby to šlo. Co jsem četla tak pomáhá ricinový koktejl (poměr co čeho dohledas na netu, mě to přišlo "drsné" nemám s tím vlastní zkušenost)

barulina
22. zář 2021

A nebude lepší to prostě vydržet. Sice chaou jak ti je, ale vem si že mě třeba vyvolával indr nějaký týden po termínu a stejne nešlo. Prostě pokud to nemá přijít, tak to nepřijde

vikinkav
22. zář 2021

Ja bych vydrzela do toho 41tt a pak muzes experimentovat 😉 ted jsem 40+2, zkousim vic chodit, do schodu, na ten koktejl jsem uz taky koukala, ale nechala bych to az kdyz se to prenaseni moc protahne

lenerka1
22. zář 2021

Já začla s babskýma radama, až když doktoři tlačili na vyvolání. V podstatě sex 3-5x denně (rada od Dr. no zmohli jsme se s bídou na 1x 😀 ), mytí oken, kořeněný nápoj a akupresurní body. Ale mi těhotenství nikdy nevadilo, jsem exot, klidně bych byla těhotná i déle 🙂 Stejně si myslím, že nejvíc pomohlo promluvit dětem do duše, že vyvolání nechci ani já a ani ony, tak ať už raději vylezou 🙂

jjasmina
22. zář 2021

Miminko chce ještě chvíli, já rodila ve 40tt

kamilkaa25
22. zář 2021

Chápu jak Ti je, ale souhlasím s holkama. Miminko aso prostě ještě není připravené, a neboj, na vždy tam nezůstane 😁 doporučuji pít maliník (čaj) má blahodárné účinky na činnost hladkého svalsta v malé pánvi a podporuje kontrakce a pak jsem taky jedla datle, ty mají usnadňovat průběh porodu a jako porodila jsem všehovšudy za 6 hodin 😊 držím palce ať Vám vše skvěle dopadne a zatím hodně trpělivosti ❤️

alilali
23. zář 2021

Sex. U obou těhotenství byl sex a ten večer/druhý den ráno se rozjel porod.

svorly
23. zář 2021

Sex, malinikovej caj, prochazka a 150 schodu :D

ellyem
23. zář 2021

Mně nepomohlo nic 😕

pexi
23. zář 2021

Babské rady určitě zkusit můžeš, tak jsem zkoušela kdeco. Ve 39 tt jsem vylezla na rozhlednu... no malý se narodil 41+0. Když se miminku nechce, tak se prostě nechce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru