Vyvolat porod nebo ne? Co je lepší?

puski
28. pro 2013

Ahojky, měla jsem termín 25.12. a uz tri dny prenasim, byla jsem v patek u doktorky a ta mi rikala ze pokud se pres vikend nic nestane tak v pondeli na kontrolu a objedna nas do porodnice na indukci. Uvazuju o tom uz druhy den a nevim jestli mam nejak prckovi pomoct a nebo mam cekat na to az me objedna. Hrozne se bojim, jsem prvorodicka a nevim co je lepsi, jsem z toho v nervech.

zuza01
29. pro 2013

@kacenka1979 Jasné, jen si myslím - všeobecně - že bysme tady nastávající maminku neměly strašit, může to být tak i tak.
@puski Bude to dobré, mít miminko u sebe překoná úplně každou bolest, opravdu 🙂 Stojí to za to 😉

puski
autor
29. pro 2013

Mě to nevadí, jsem ráda, že vidím z každé z vás prožitek, moje mamča měla všechny tři císaře takže mi nemůže říct co a jak. I když jsou tu negativní zážitky tak je to i dobře na jednu stranu, mám se na co připravit. Je mi 21 roků takže zkušenosti mám ve všem minimální, proto jsem Vám vděčná za rady a názory 🙂

kacenka1979
29. pro 2013

strach k tomu patri je to normalni...ja tam prvni hodiny brecela radosti a strachy ja byla rodit sama pritel mel akutni slepak....a byl jeste v nemocnici pustil ho na revers ale nestihl to...dodnes me to mrzi fakt tam byl treba🙂 neboj ono to utece me ty dva dny utekly fakt jak 3 hod. pak uz jsem na nejaky cas ani nekoukala spis jsem se snazila zvracet do nadobky🙂 a doplazit se do vody😲 jinak pak uz mi to bylo celkem jedno jestli rvu atd...jako vsem okolo na boxech...jen me mrzelo ze tam odrodilo snad 30 zen a ja furt nic...vzdy rev a brek miminka🙂 a ja k tomu dva dny nejedla takze nervy proc uz neco nedelaj ...to nevim dodnes...pamatuju chcete epidural? ne ten si nechte ja chci dite😀 nebo na doktora co me uspaval jee vy jste andel??🙂 ne ja jsem anesteziolog nebojte 😲

puski
autor
29. pro 2013

chci se jeste zeptat, manzel chce byt u porodu a co jsem cetla tak se plati 700 korun kdyz tam bude, jen by me zajimalo jestli se takove to placeni musi platit pred porodem nebo az potom, jesli mam chlapa vybavit informacemi at si je pripravi predem nebo to staci az pak

puski
autor
4. led 2014

2.1 jsem byla na vyvolani porodu bohuzel marne...nezabralo to..3.1. se prcek narodil cisarskym rezem...moje rada...kontrakce se daji prezit..delejte vse pro to aby jste nerodili cisarem..neni to zadnej med ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru