Za jak dlouho jste se směli snažit o mimi po revizi?

kkoudelka
1. lis 2010

Je tu na toto téma několik diskusí, tak snad toto admini nesmažou. Prošla jsem podobné diskuse i na jiných fórech, ale přesto bych chtěla udělat takový malý průzkum. Za jak dlouho vám lékař doporučil se začít snažit o miminko po potratu a revizi? Za jak dlouho jste opravdu začali a kdy se vám povedlo? 🙂
Mně (původně 6tt) lékař v nemocnici řekl 2-3měsíce počkat a pak hurá na to, můj dr. doporučil 3 měsíce. Někde jsem však našla, že se doporučuje hned po 1.MS jinde třeba až za 1/2 roku. Tak by mě zajímaly vaše zkušenosti...

clloi
2. lis 2010

Ahoj, my sme si tím bohužel prošli minulý týden, přestalo nám bít srdíčko, byla sem v 8tt. Moje doktorka říkala, že tak ty 3 měsíce bych neměla otěhotnět, ale já bych to zkusila nejradši hned po první MS, stejně si myslím, že se nám to samo nepodaří. Miminko sme čekali po 1 IUI, tak uvidím. Taky sem četla hodně názorů a dost se to rozchází.
Vím, že někomu se to podaří hned a donosí v pořádku zdravé miminko. Nevím, asi když se to podaří, tak doktoři sice nejsou nadšeni, ale už s tím nic nenadělají 😀 😀

kkoudelka
autor
2. lis 2010

Já to chci asi zkusit po té 2. MS, pokud bude kontrola u dr. v prosinci v pořádku. Taky si říkám, že když nebude tělo v pohodě, tak to nepůjde. Někde jsem četla, že musí být sliznice v pohodě, ale myslím si, že se odlučuje celá při MS, ne? Pak by byla 2x vyměněná a mělo by to být v pohodě.

kkoudelka
autor
2. lis 2010

@mmmk děkuju, tuhle diskusi mi vyhledávání nikdy nenašlo 🙂

svoba
4. lis 2010

3 menstruace. Každej tvdrí něco jinýho. Já raději počkala ty tři měsíce a nechala si udělat nějaká vyšetření. Hodně štěstí!