Začínající porod?

ivis04
10. kvě 2016

Ahoj..
Zeny jsem prvorodicka..
Od vcera mam nepravidelne zato dost silne bolesti/kontrakce? Trochu spinim, vcera byla kontrola, rikala ze mozna budu spinit.. Dnes termin, vcera cipek zkracen avsak stale zavrena. Citim se ale mizerne, ty bolesti uz me unavuji.. vim ze bude hur, ale uz to takhle trva dva dny, ale k porodu to asi neni. Nevim kdyz uz jet, nechci zas zbytecne dlouho travit nekde na hekarne :(

luysinka
10. kvě 2016

Jestli ti neodtekla plodovka ,tak to jsou poslíčci. ....Ti spíš udělala Hamiltona 😀

raduska21
10. kvě 2016

Zkus si dat teplou vani, pokud pomuze, jsou to jen poslicky....

ivis04
autor
10. kvě 2016

@luysinka taky mam ten pocit..

ivis04
autor
10. kvě 2016

@raduska21 prave ze po vane je to prakticky stejny

monikagurthova
10. kvě 2016

Heled muže byt, me bylo blbe tyden....

sbabeta
10. kvě 2016

Já měla taky poslíčky celý týden před porodem, celou tu dobu jsem špinila a nic. Plodovka mi neodtekla, ale jeli jsme, jakmile byly kontrakce pravidelně po 7 minutách.

mandala
10. kvě 2016

K porodu může být, ale rozjet naplno se může klidně až za hodně dlouho, tak pokud to jde, odpočívej, až nastane ta správná chvíle, určitě to poznáš 🙂

gabkaf26
11. kvě 2016

Mne se rozjel porod par hodin po Hamiltonu. Jeli jsme kdyz byly kontrakce po 2 minutach.

butterfly
11. kvě 2016

K porodu to může být. Já měla kontrakce celou noc po 15 - 20 minutách, ráno mě manžel donutil jet do porodnice, byla jsem otevřená na 8 cm a po píchnutí vody jsem do půl hodiny porodila 😉

luckylee
11. kvě 2016

Ja to mela stejne jako @butterfly .S tim ze jsem to nemela ani pravidelne.Od rana a vecer se to zhorsilo tak jsme jeli.Na monitoru temer nula,pravidelnost zadna a za hodinu a pul byl maly venku.🙂

ivis04
autor
11. kvě 2016

Tak devcata v noci jsme jeli ve tri a nakonec z toho byl v poledne cisar 🙂
Jsme v poradku ;)
Dekuji!

mandala
11. kvě 2016

@ivis04 Jéje, nádhera, gratuluji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru