Zastavení předčasného porodu 28+2 tt

lucie0205
14. srp 2018

Dobrý den holky. Prosím mám dotaz v neděli 28+2 tt v klidu v leže bez námahy mi sestoupilo břicho dolu, luplo ve mě a začala jsem krvacet plus tvrdnuti břicha. Nemocnice, kontrakce po 3 minutách. Lezim dnes začátek 3 dne na infuzich. Porod se zastavit podařilo. Teď jen infuze, bez bolesti bez krvácení. Prý pokud budou dnes výsledky OK Zitra mě pustí domu na ležení a klidový režim což bych rada protože sem na predporodnim a točí se to tu a mě to nejak psychicky nepomáhá. Včera 8 porodu dnes už 4. Otázka zní ... měl to někdo podobně a mimi ještě vydrželo a nemuselo do inkubátoru? Vydržely ste to a nebo mám počítat s tím ze za chvíli jsem tu znova popr. rodime. Malý je teda nacpany v porodnich cestách ale čípek na špičku prstu plus branka 2 Cm. Nic víc nevím a nic mi neřekli. Dekuji za vaše odpovědi.

1nelinka
14. srp 2018

@astyna ja byla na rizikovem u apolinare tyden prez vanoce a vsichni byli uzasni (ale teda to jidlo to bylo sileny😂😂) podruhe jsem lezela na bulovce na nadstandartu 3tydny a tam jsem pak i porodila a teda vsichni byli taky uzasni a i vyborne varily..

astyna
14. srp 2018

@1nelinka

mě vždy všude chutná 🙂 asi proto, že jak vařím dětem nemastná neslaná jídla, tak tu chuť vidím jinak než nerodičky 🙂

j.a.n.i
14. srp 2018

@astyna A od kdy je kondom sterilní?

astyna
15. srp 2018

@j.a.n.i

Ono je dnes jeste neco sterilni? Ja psala odp na to,ze se na vnitrni uzv dava kondom. Spis aby to lepe klouzalo,protoze to pak jeste mazli lubrikantem. Ja nejsem priznivec sterilna.

j.a.n.i
15. srp 2018

@astyna No není, já na to právě reagovala ve smyslu, že je fuk, zda se jedná o nesterilní rukavici nebo nesterilní kondom 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru