Zavedení tělíska v celkové anestezii po císařích

bamishop
27. čer 2017

Ahoj zeny, mate zkusenosti se zavedenim teliska pod celkovou anestezii? Ze zdravotnich duvodu mi to jinak nechteji zavest, tak bych rada slysela zkusenosti, jak to probihalo a jak ste se citili po. Budou mi to delat az bude volny sal, takze dost mozna mimo menzes...

procdi
28. čer 2017

Dobrý den, také jsem po císaři a chtěla jsem tělísko, abych nemusela právě pod narkózu, tak mi gynekoložka nabídla tělísko Jaydess a mám ho půl roku a zatím jsem spokojená, aplikace kvůli velmi malému čípku nebyla moc příjemná ale nic co by se nedalo vydržet.

baarunecka
28. čer 2017

Měla jsem Mirenu zavedenou v celkové anestezii po 2 císařích.. Dělali mi to u nás jen na sepťáku, tam se dělají takovéto malé výkony.. Bohužel, mi tělísko vůbec nesedlo a tak šlo po 10.měsících ven.. Naštěstí šlo vytáhnout a nemusela jsem znovu do narkózy...

bamishop
autor
28. čer 2017

@procdi to mit nemuzu, mam po trech detech uz vetsi delohu a celkove sem otehotnela i po hormonalni antikoncepci, tak pani doktorka rikala, ze bude lepsi i vyssi davka hormonu, abych neskoncila s mimcem a teliskem v deloze zaroven...

msimankova
28. čer 2017

@bamishop můžu se jen zeptat, proč musíte mít celkovou anestezii? Tělísko mám druhé a nebylo to nic hrozného, tak se ptám jen ze zájmu...

bamishop
autor
29. čer 2017

@msimankova protoze zena, ktera nerodila ma velmi uzky cipek a protoze mam 3 sekce, tak mam tesne za vstupem do delohy delohu velmi tenkou, 1.5mm, takze velke riziko jejiho prorazeni, prece jen v plnem vedomi je clovek pri bolesti ponekud zatatejsi. Kazdopadne uz ji mam a nutnost uspani se potvrdila, i tak to tam slo dost blbe a lekar mel problem s jejim umistenim. Zavadeni trvalo pul hodky, normalne to trva kolem 5-10 minut, takze asi tak. Tak snad to bude fungovat vporadku. A mensi telisko mit zase nemuzu, neb delohu uz nemam tak mrnavou, jako zeny, co tehotne jeste nebyly a produkci hormonu uz mam po detech take silnejsi, takze by mi to bylo k prdu, akorat bych zas otehotnela...

baarunecka
29. čer 2017

@bamishop Jám mám po 3 sekci udělanou sterilizaci... Dělali mi ji při 3 sekci 🙂 Je to nejlepší antikoncepce 🙂 Sterilizaci vám nenabídli??

msimankova
29. čer 2017

@bamishop diky za vysvetleni. Tak preji, at vam to sedne a jste v poradku 🙂

bamishop
autor
30. čer 2017

@baarunecka nabidli, ale pripadam si na to jeste mlada a kdovi, co bude, abych pak jednou nelitala po IVF jako rada jinych. To, ze dalsi dite nechceme ted neznamena, ze se to jednou nemuze zmenit, do budoucna nevidim. Navic pokud bych do toho sla, tak to bude i s odstranenim vejcovodu a to se pri sekci nedela pokud vim, bez to v mem pripade nema smysl, akorat bych skoncila s mimodeloznim tehotenstvim

baarunecka
30. čer 2017

@bamishop Já jsem 3. děti neplánovala.. Před 2. sekcí mi to též doktor nabízel ( bylo mi 28 a to jsem fakt nechtěla, taky jsem si říkala že jsem mladá a co kdyby ...). Nikdy by mě nenapadlo, že otěhotním takhle neplánovaně... 🙂 Nicméně pokud bych si nenechala udělat sterilizaci, tak při mém štěstí bych byla těhotná určitě i po 4. a to už si fakt nemůzu dovolit...🙂