Zbytečný císař. Mám pocit, že se to nemělo stát

zdenkazdenula
27. zář 2010

Ahojte,rodila jsem císařem a dle mého názoru to nebylo nutné, jelikož prcek měl být obrovský a realita nebyla až taková. Problém je, že se tím pořád trápím, i když jsem samozřejmě ráda, že mám zdravé dítě. Nelíbí se mi ošklivá jizva, visící břicho a mám pocit, že se to nemělo stát. Pořád se tím trápím. ☹ Zažil jste někdo něco podobné?

hehena
11. bře 2011

@antana123 tak to jsi se hojila po CS podobně jako já... taky se dalšího SC z tohohle důvodu děsím... ještě si živě vzpominám jak jsem si třeba jen sedala... to byla bolest, jak se ten tlak dole změnil a všechny vnitřnosti asi tlačily na tu zašitou dělohu a břicho... :((( a taky jsem dlouho nemohla nikam dojít... po chvíli mi ztuhly nohy a i když mozek by šel rychleji, nešlo to... 😅

leni77
13. kvě 2011

Ahoj, ráda bych se zeptala na toto: Jsem tři týdny po císaři, taky mám převis přes jizvu, která se mi už snad po lehčích komplikacích zahojila. Ale mám jiné dva problémy. První: už asi poslední měsíc těhotenství se mi pod pupkem udělala taková jako dlaň veliká celutida, ale jako by to bylo poslední stádium před prasknutím a vylitím tuku ven a dost to bolí, víc než ta jizva, hlavně při chůzi ( prostě když visí). Na chirurgii mi řekli, že to nikdy neviděli a že mám počkat po šestinedělí. Nemáte některá podobnou zkušenost a můžete mi poradit co s tím příp. kam se obrátit? A druhý: pod jizvou na pravé straně mám podlouhlou bolavou bouli ( ne v té jizvě kožní, ale asi ve svalové nebo nevim), bolí taky dost, nicméně nechci zbytečně jezdit do nemocnice, třeba to je normální. Poradí někdo? Díky ☹

kalo
14. kvě 2011

@leni77 Mě se do moc normální nezdá...Sice nevím, jaké možné komplikace po císaři můžou nastat, ale pokud je vše v pořádku, tak čerstvá jizva by měla být bolestivá, ale ne, po 3 týdnech, nijak nateklá.....Určitě to rychle řeš u DR.:...

luciana43
14. kvě 2011

@leni77 Ahojky, taky být tebou tak s tím radši zajdu k doktorovi , mám za sebou už dvě sekce, taky se mi v jizvě udělaly malé bouličky, které se časem vstřebaly, ale nikdy nebyly bolestivé.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru