Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

noangel
3. čer 2008

zanett: to vis tady nas mas uklidnovat my trosky po porodu potrebujem slyset jen chvalu a ne nas zdrbnout 😀

motol
3. čer 2008

holky,to byl jen vtip s těma chlapama,ale aspon sme se rozptýlili,a musim souhlasit,že potěší slyšet chválu a četla sem,že bysme se sami měli chválit aspon 2xdenně,pokud to nedělá někdo jiný 🙂

zanett
3. čer 2008

noangel; promin, ja to tak nemyslela 😀 😉 Ja jsem to minila tak, ze misto toho, aby se hledaly duvody jak omluvit kdejaky spicek a faldik recmi jako ze Cesky jsou hezky i tak, ze by se misto toho mela vyvijet aktivita (viz sisstin a jeji drina v posilovne 😉 )..sakrys, ale ted musim znit jako chlap 😀

aponchie
3. čer 2008

no ja vcera zkusila po 3hodine jak pise siss nejist a malem sem skolabovala jak s emi motala hlava a bylo mi zle 😅 je pravda,ze cesi sou takovej horekujici narod na jednu stranu porad s emaj spatne vsecko je na prd vude je to hrozne atd ale moc pro zlepseni nedelaji pac jim nevadi zajete koleje.ale uz se to lepsi si vsimam ,ze jo 😀

johanda
3. čer 2008

Sakra baby, co máte proti špíčkům a faldíkům? Pokud nepřerostou ve špeky a faldy, je to furt lepší než být módní vyzáblina...teda já být chlapem, orientuju se na baby, které mají sem tam milou oblinku a kilíčko navíc klidně.

zanett, nezníš jako chlap, chlapi to ženské naříkání nad děěěsnou postavou zase tak moc neprožívají, teda pokud je manželky pořád neotravují prupovídkami typu "miláčku, nezdá se ti, že jsem trošku přibrala, nebo "ježiši, neporostl mi zase zadek"?
Všem, co se dřou v posilovně skládám poklonu, tam jsem byla jednou a nikdy více 😅

zanett
3. čer 2008

johando 😀 ja asi proto, ze jsem sama stihla 'uprednostnuju' stihly holky (jakoze lahodi memu oku vic 😀 ) ale i muze...a jo, asi mas pravdu, ze nejaky spicek ci faldik nebude takova hruza, ale hrozny je, kdyz se z hezke mlade holky s trochou spicku stane spekata matrona 😀 Ono totiz co je hezky na mladych holkach, uz nemusi byt tak hezky na zene stredniho veku, na ktere se vyradila gravitace a to, co pred tim stalo uz jen visi 😀 😀 😀

Mmch, ja cvicim rada, ale doma. V posilovne jsem byla taky, ale uz me tam nikdo nedostane ani heverem, protoze pohled na upoceny, funici 'sportovce', kterym se natrasaji speky a rotoped pod nima div nepraskne, ti me od dalsi navstevy podobnych zarizeni odradili 😀 😀 😀 😀 Ja jsem v te posilovne totiz nevidela zadny namakany svalovce - bud tam nechodej a je to jenom mytus, nebo tam zrovna nebyli ten jeden den, kdyz jsem tam sla ja... 😀

sisstin
3. čer 2008

v posilce jsem taky nikdy nebyla..mě baví aerobní cvičení s choreografií..nějaký pocení na stroji mi nic neříká 😅

johanda
3. čer 2008

zanett 😀 , tož to já jsem štíhlá až moc, řekla bych, právě proto se mi líbí ty prsaté a prdelaté krasavice. Já byla v posilovně jednou a právě tam "trénoval" nějaký metrosexuální kulturista v šik dresu bez spoďárů 😀 a ten se tak natřásal před zrcadlem a před místními funícími cvičenkami od svalnatek přes špekounky po vyzáblá tintítka, že mi z něho tak nějak přišlo blujno. Jinak špekaté baby na rotopedech a podobných torturních nástrojích mi nevadí vůbec, si říkám, kdo by měl cvičit, když né ony, to spíše ti melírování týpci s iontovým nápojem v drápech.

Nad aerobikem jsem uvažovala, ale já raději zajdu do vinárny nebo na kafe, ze sportu by mi šel tak tanec. 😔

sisstin
3. čer 2008

johanda: jestli cítíš hudbu, tak by ti aerobic šel...je to jedinej sport, kterej umim..jak obyč, tak dance tak step a kick..jinak jsem absolutní teleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

zanett
3. čer 2008

Johando, tak to ja sla asi do spatne posilky 😀 , protoze to tam vypadalo, jako kdyby prijel nejaky odtucnovaci kurz (coz by mi samo o sobe nevadilo), ale z tech cvicicich ukapaval pot na ty pristroje, kazdej funel jak v poslednim tazeni, navzdory klimatizaci tam nebylo dychatelno a vubec mi to prislo cely nejaky nehygienicky...a to nebyla zadna beckova posilovna, ale proste jsem tam nabyla dojmu, ze tak nejak to vypada v kazde posilce a nechala jsem si zajit chut...Jo a navic; dalsi duvod, proc radeji ccvicim v soukromi domova je ten, ze na cviceni by si mela zena odstranit veskery makeup (kvuli nadmernemu poceni a produkci bakterii, ktere zpusobuji pupinky a zhorsuji akne)...No ja bez makeupu nedam ani ranu a ted abych sla do posilky nenalicena a cvicenim jeste vic zrudla??? Nikdy! Jen pres mou mrtvolu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

motol
3. čer 2008

Holky a nezkoušela jste některá aguaaerobic,byla sem na tom včera poprví a musim říct,že je to opravdu dobrý,myslim,že lepší než normální aerobic,se u toho odreaguje a ještě zaplave 🙂

aponchie
3. čer 2008

motol nezkousela,ale to by me bavilo ja jsem vodomil jenze mam pocit,ze bych se tam spis jen tak rochnila misto cviceni a ja navic potrebuju mit propocene tricko abych mela pocit,ze jsem neco zvladla 😀

johanda
3. čer 2008

Zanett, no jo, já běžně použiju řasenku a lesk na rty a vyrážím. A někdy ani to ne. 😎 A doma cvičím s prďochama, to je nošení sem, přenášení tam, mami podej to, podej ono, se nezastavím. K tomu 3x denně vyběhnout do 3. patra...S tou nedýchatelnou atmosférou máš pravdu.

motol
3. čer 2008

cvičitelka říkala,že je to lepší než normální aerobic,že si tolik nehuntuješ kosti a posiluješ opavdu svaly,myslim,že kdyby si nás tam včera viděla tak vlny v moři opoti tomu byli nic,ale nevim opravdu sem se odreagovala a pak mi doma nevadilo,že ten náš pořád brečí 🙂

zanett
3. čer 2008

johando, tak to jo, ty asi budes prirodni kraska 😉 , ale ja holt pouzivam sirokou paletu licidel a odlicit to zabere nejakyho casu 😀

sisstin
3. čer 2008

zanett: kvůli tomu jsem dřív necvičila 😅 ale ted makeup nepoužívám..a stíny mi to většinou nerozpatlá...a když jdu domů..tak to trošku opravim 😉

natalien
3. čer 2008

Motol, já chodila na aquaaerobic pravidelně a nikdy jsem nevěřila tomu, že se lze ve vodě zpotit...Jj, dá a při první hodině jsem toho byla důkazem🙂 Každopádně pravda, že je to báječný relax🙂

caira
3. čer 2008

tak se pridavam do klubu, po porodu uz to neni co to bejvavalo a ja z toho mam depky, pred tehu jsem byla celkem dost fit a vesmes zadny speky nebo tak, mela jsem tak poruznu mezi 58-60kg a ted mam porad jeste 7 kg nahore, uz nekojim, takze se vaha prestala hybat smerem dolu.. {v tehu jsem nabrala skoro 20kg} do obleceni se jakz takz vejdu normalne, jen panev mi prijde, ze je trosku sirsi, nejvic me depta povoleny bricho, zacala jsem sice cvicit doma, ale u toho ja nevydrzim, musim do fitnesu a poradne to tam dve hodiny odmakat,doma se neprinutim vic jak k peti sklapovackam na mici.. 😒

Dneska s manzou budeme probirat jestli poridime permici k nam do noveho fitka, nic jineho v okoli tu nemame ale bohuzel i kdyz tenhle fitnes je super, bazen+fitnes+sauna+masaze+ruzne classes jako spinning, aqua aerobic{ ktery ja miluju} atd atd atd tak to bohuzel stoji 110 liber mesicne [ cca 3500kc mesicne] a to je trosku nad nase moznosti ☹ takze budeme probirat jestli si to muzeme dovolit nebo ne { je to teda za spolecnou permanentku }

Ja uz jednou takhle do fitka chodila podarilo se mi behem par mesicu shodit deset kilo a super zpevnit..no a pak jsem otehotnela 😅 a my se prestehovali na druhy konec mesta a daleko od meho puvodniho fitnesu { ten stal jen 40 liber a bylo to to samy jako tady} takze ted, tri mesice po porodu jsem porad rozkydla a mam speky, proste stredni partie meho tela je totalne oskliva a povolena/spekata 😒

sisstin
3. čer 2008

caira: tak to není zas tak drahý, já v našem trapnym fitku, kde se fakt jen cvičí a nic jinýho není taky utratim min. 2tis. měsíčně 😔

aponchie
3. čer 2008

tak ja kdybych mohla tech 7kg shodit bych libala ruce kazdemu me prijde,ze kdyz ses fakt hodne silnej jde to rychleji dolu nez kdyz ses relativne stihlej a potrebujes treba 5kilicek ..driv sem omezila jidlo vecer a sladke a slo to paradne dolu ,ale ted nic!nechapu to ,mozna se zpomaluje metabolizmus ci co..me sviceni stoji40kc jedna hodina 60kc dve hodky v kuse,nebo posilka 55kc takze suma sumarum 2xtydne cviceni +1xtydne spinning(70kc),1xtydne posilka je cca200kc tydne to je 800kc za mesic s tim se zit da jen nevim jestli ta posilka je treba casteji nez jednou tydne a navic ja ted nemam cas pac nemam hlidani a nekde sem cetla,ze narazove cviceni je horsi

sisstin
3. čer 2008

aponchie: no tlustejm to jde fakt rychle ty kila..ale mně ty 4kg daly přesně 4 měsíce 😅

aponchie
3. čer 2008

kuwa to nechapu na moji svagrove ktera ma ted asi sto kilo to jde hned videt kdyz pohubne ,ale na me kuwa blbe kilo jde videt no chapes??

sisstin
3. čer 2008

aponchie: jsem ted čučela na fotky..vždyt si štíhlá 😉

motol
3. čer 2008

caira:taky mám 3kila navrch,ale myslim,že až ten náš drobeček začne běhat,tak to pujde rychle dolu 🙂 ,a co 3měsíce po porodu to je dobrý,prý do roka by se to vše mělo spravit mi říkala doktorka,tak se tim ted netrápim,a uvidim co přinese čas 😀

sisstin
3. čer 2008

motol: 3kg 3 měsíce po porodu je krásný..to jsem měla ještě 8navrch 😅

noangel
3. čer 2008

motol: do roka 😲 to snad doufam driv, ja se dneska naivne rvala do satu protoze v tech vedrech nemam co nosit a prekvapive je nezapnu pres prsa 😅 pres zadek i boky sly v poho, takze dokud kojim chodim v pytli. MM mi nabidla ze 2x tydne dopoledne mu muzu hodit malyho do kanclu abych si sla zaplavat nebo zacvicit jenze sem si zusila plavy a mezi lidi vnich fakt nemuzu 😝 holt zacarovanej kruh 😎

motol
3. čer 2008

sisstin:taky sem koukala na tvoje foto a pamatuji si je ještě když sem byla těhotná a za tvojí postavu se nemusela stydět ani top modelka 🙂 ,je vidět,že o sebe dbáš,musim uznat pěkná baba 😎

sisstin
3. čer 2008

motol: ježiš dík 😔 ale zas tak horký to nejni...když sundám podprdu, tak mám nábožný kozy 😅

johanda
3. čer 2008

zanett, hehe, přírodní kráska,to ani ne, spíše se mi nechce se malovat, páč pak se musím večer odličovat a při mém životním stylu padám do pelechu jak špalek a spát namalovaná je fůůj.

Hubnout nepotřebuju, jen to břicho mě s.ere, není tlusté ani nějak povolené, jen, když se ohnu, mám kůži takovou krabatější než dřív. Dá se stím něco dělat?

sisstin
3. čer 2008

johanda: no tak to mám taky 🤐 🤐 🤐 to cvičení zabralo..ale ne úplně..a je to asi tím, že máme menší elascititu kůže..a ta se prostě po porodu nedala úplně zpátky 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru