Zmizí strie?

terezka74284
26. bře 2017

Ahoj holky,
Potrebuju poradit. Zezacatku tehotenstvi se mi udelali hodne strie na prsach, a jinak nikde nic. No a ted mam mesic pred porodem a strie se mi teda rozbehly ve velkem na brise, stehnach, a zadku. Nekde to jsou jakoby jizvy telove barvy, jinde zas fialove jizvy. Mazu se olejem na strie, i obycejnym kremem, a stejne to mam uplne vsude a hlavne tak z niceho nic to zacalo, a to jsem se furt chlubila ze nemam zadne strie, no to mam za to 😅 😅 no je mi jasne, ze po porodu mi nejaka pamatka zustane, ale zmizne to aspon trochu? Nebo vsechny strie mi zustanou? Dekuji za odpovedi

pet359
26. bře 2017

Ahoj, strie nezmizi...jen casem zbelaji...bohuzel...ale muzu rict, ze jak jsou bile, tak jsou sotva videt..nebo aspon me tedy...nemam je hluboke. A dokonce to v lete i opalim 😂

lucajda17
26. bře 2017

@terezka74284 Strie už ti nezmizí,jen po čase zesvětlí nebo aspon nevím,že by na to něco existovalo,ale pokud ano tak bych to taky uvítala.Já mám strie od 15-ti celkem dost.Stehna,břicho,prsa,paže i záda,ale v těhotenství jen dvě malé,tak jsem byla ráda,že jsem nepopraskala ještě víc.

terezka74284
autor
26. bře 2017

Dekuju holky 🙂

pet359
26. bře 2017

@lucajda17 jsem na tom stejne 😢 hrozne rychle jsem se v puberte vytahla...a to znam dokonce kluka, ktery mel stejny problem, ale ten je mel teda uplne vsude a fialove....co vim posledni info o nem (uz je to par let), tak chtel spachat sebevrazdu kvuli tomu...ale on to mel teda sileny....

terezka74284
autor
26. bře 2017

@lucajda17
No ja jich mam silene, od spodu po pupek fialove jizvy, na prsach docela hodne hluboke a take fialove, no a na stehnach mam i svetle i fialove achjoooo chci to pryc:D dokonce mam zevnitr stehnu tak 20 cm dlouhej pruh cervenej😃 ale hluboke to neni, ani jako jizva to nevypada, proste jen ceervena cara pres cele stehno

terezka74284
autor
26. bře 2017

Je to strie? Neni ale jak ty ostatni, neni to ani prasklina,ani fialove, proste jen cara cervena, mam ji tak mesic

kituska20
26. bře 2017

Nee bohužel jen vyblednou nebo laser operace. Ale ja je mam jen na bocich a stehnech a kolenech 👏🏻. A to mazu poctive ale stejne zustanou

lucajda17
26. bře 2017

@pet359 Já jsem se teda spíš vytáhla do šířky,ta stovečka na váze už byla.Vím jaké to je a tak se ani nedivím,že to někdo chce řešit až takhle,ale já se mám ráda.

terezka74284
autor
26. bře 2017

@kituska20
No jeje, co ty miminka dokazou 👶 😅

lucajda17
26. bře 2017

@terezka74284 Vypadá to jak škrábanec,snad.Chápu tě,že je nechceš,to každá.Taky jsem se hned od prvního měsíce furt mazala,nechtěla jsem tu sbírku dál rozšířit.Říkej si,že za zdravé miminko ti to stojí a neboj,ono to časem zbělá a už to nebude tak moc vidět.

magdalenax
26. bře 2017

@terezka74284 mně to přijde spíš jak otlačený šev od kalhot

terezka74284
autor
27. bře 2017

@lucajda17
Jasne, miminko mi za to stoji 😍
No prave ze to neni skrabanec, taky jsem si to nejdriv myslela, ale mam to tam fakt tak tri tydny, a dokonce na obou stehnach stejne, neni tam ani strup, proste jen cara

terezka74284
autor
27. bře 2017

@magdalenax
Jenze uz to tam mam dele jak tri tydny, a na obou nohach 😨

vercast
27. bře 2017

Mate odzkouseny nejaky vyrobek na strie? Cim se mazete behem těhu?? 🙂

pet359
27. bře 2017

@lucajda17 já tedy do výšky, ale je to úplně jedno ☹ taky se mu nedivím, moc dobře vím, co to znamená....když na mě blbě holky koukaly na tělocviku, co to jako mám....oba jsme byli vysocí a hubení jako lunti a stejně....a člověk to může mazat a mazat, ale stejně záleží jen na elasticitě kůže....mám kamarádku, která nemazala v těhotenství vůbec a nemá strii ani jednu a druhá mazala jak ďas a má břicho jako zebra... ☹ tak to prostě je....a jak říkáš, to zdravé mimi za to stojí 🙂

pet359
27. bře 2017

@vercast čímkoliv 😂 je to podle mě úplně jedno...někdo si chválí ten elasti-Q a někdo zas říká, že je to úplně jedno.....já se mažu tím, co mi přijde pod ruku....hodně tedy kokosákem...nemám nic speciálního...

vercast
27. bře 2017

@pet359 : Ja se prave taky mazu cimkoliv :D Jen me zajimalo, zda ma nekdo a necim specialnim zkusenosti.. Treba na ten bioil jsem cetla blbe recenze..

pet359
27. bře 2017

@vercast přijde mi to hodně zrádné...může být někdo, kdo se mazal něčím speciálním a nemá vůbec nic a přisuzuje to tomu....ale kdyby se mazal třeba indulonou za pár kaček, tak taky nebude mít nic...těžko říct :-/

astyna
27. bře 2017

nemažu ničím, v prvním jsem mazala a nic se mi neudělalo, nyní na to už prdím :D genetika je prostě genetika...

no_title
27. bře 2017

vyblednou, ale nezmizí. Nebudou ale tolik vidět, ale když se budeš hodně opalovat, tak samozřejmě budou vidět víc, je to jako normální jizva

luj89
27. bře 2017

@vercast ja miluju olej od Saloos primo pro tehotne. Jinak jsem si poridila i elasti-q ale ten !i moc nevyhovuje. Takmkdyby nektera z vas chtela, mam az asi na dve namazani cele baleni 🙂

zuzalinkak
27. bře 2017

Všechny ti zůstanou. 🙂) Ale vyblednou a nebudou vidět. ;) Po roce to není vůbec vidět. Jen ta kůže, když se zmáčkne, tak ta kůže ve striích má prostě jinou strukturu a není to moc hezké, ale na první pohled to vidět není. ;)

terezka74284
autor
28. bře 2017

@zuzalinkak
Tak to neni takova hruza🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru